تبریز فایننس

افزایش یورو به بالاترین سطح حد در دوماه گذشته

افزایش نرخ یورو
 • یورو به بالاترین سطح خود از اوایل ماه سپتامبر پیش رفت زیرا دلار متلاطم جریان را به سمت ارز مشترک ترغیب کرد.

  با توجه به معامله گران آشنا به معاملات ، قیمت آن تا 0.3٪ افزایش یافت و به 1.1930 دلار رسید.

  نشانگر بزرگ بعدی یورو 1.20 دلار است ، سطحی که در اول سپتامبر برای اولین بار از ماه مه 2018 شکسته شد. آخرین باری که این اتفاق افتاد ، مداخلات لفظی مقامات بانک مرکزی اروپا به تضعیف یورو کمک کرد.

  رونی نهم ، تحلیلگر بازار در Squared Financial ، گفت: “گاو های یورو با کنترل خوش بینانه واکسن ویروس کرونا و کاهش عدم اطمینان سیاسی ایالات متحده و حفظ پیشنهادات بهتر دارایی های غیر امن ، همچنان کنترل می شوند. “مسیر حداقل مقاومت به سمت بالا باقی مانده است.”

  خوش بینی نسبت به معامله تجاری Brexit ، تضاد روند آلودگی Covid-19 بین اروپا و ایالات متحده و دستیابی به موفقیت در بدهی مشترک اروپا از دلایل تقویت یورو است. این همچنین از کاهش دلار سود می برد ، زیرا احتمال طولانی مدت سیاست پولی شل از طرف فدرال رزرو بر سر ارز سنگین است.

  یورو تا ساعت 9:42 بامداد در لندن کمی تغییر کرد ، همچنین شاخص دلار دلار بلومبرگ که قبلاً با کاهش 0.2٪ به ضعیف ترین سطح از آوریل 2018 رسیده بود.

  جان هاردی ، رئیس استراتژی FX در بانک ساکسو گفت: “1.1900 دلار به وضوح یک مانع بزرگ برای غلبه بر تعطیلات روزانه برای حمله به 1.2000 دلار و بالاتر است.” “خوش بینی به جلو نسبت به چشم انداز رشد جهانی احتمالاً یورو را بیش از دلار آمریکا پاداش می دهد.”

  معامله گران گزینه های ارزی در ماه های آینده با نوسان ضمنی نزدیک به کمترین میزان از ماه مارس ، خطر ابتلا به نوسانات بزرگ یورو را نمی بینند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.