تبریز فایننس

یورو/دلار آمریکا به سمت 1.1400 کاهش می یابد، در حال حاضر با توجه به اینکه CPI ایالات متحده در حال نزدیک شدن است، در رقم بزرگ حمایت می شود.

 • یورو/دلار آمریکا به سمت 1.1400 کاهش می یابد، در حال حاضر با توجه به اینکه CPI ایالات متحده در حال نزدیک شدن است، در رقم بزرگ حمایت می شود.

   

  EUR/USD همچنان به کاهش لحن اقدامات بیشتر پس از لاگارد ادامه می دهد، اگرچه حمایت مناسبی در سطح 1.1400 پیدا کرده است.

  تمرکز بر روی داده های CPI ایالات متحده در روز پنجشنبه است، که (اگر داغ باشد) می تواند انتظارات فدرال رزرو را کاهش دهد و به طور بالقوه بر EUR/USD تاثیر بگذارد.

  در پی اظهارات سنجیده‌تر روز دوشنبه کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا که فشار را از قیمت‌گذاری مجدد انتظارات انقباضی بانک مرکزی اروپا که باعث تقویت یورو در هفته گذشته شد، از بین برد، EUR/USD با یک سوگیری منفی معامله می‌شود. EUR/USD همچنان نسبت به بالاترین قیمت های چند ماهه جمعه گذشته در 1.1480 به نزول خود ادامه می دهد و در روز سه شنبه 0.2 درصد دیگر کاهش یافت و در نزدیکی 1.1420 معامله شد، اگرچه این جفت از حمایت مناسبی در سطح 1.1400 برخوردار شد.

   

  به عنوان مرجع، لاگارد روز دوشنبه گفت که در حالی که چشم انداز فعلی عادی سازی سیاست ها را تضمین می کند و انتظار می رود تورم در میان مدت در حدود 2.0 درصد ثابت بماند، نیازی به تشدید سیاست های عمده وجود ندارد. سایر اعضای بانک مرکزی اروپا نیز آهنگ مشابهی را خوانده اند و پابلو هرناندز دی کوس، عضو شورای حاکم ECB روز سه شنبه گفت که هر حرکت بانک مرکزی اروپا “باید تدریجی” باشد.

  با نگاه به آینده، EUR/USD باید نسبت به ارقام تراز تجاری کالاهای ایالات متحده در ساعت 1330GMT در روز سه شنبه محتاط باشد. با این حال، کسری تجاری عظیم و ظاهراً رو به رشد ایالات متحده در سال‌های اخیر دومین کمانچه را نسبت به واگرایی سیاست‌های بانک مرکزی (فدرال رزرو در مقابل سایر گروه‌های G10) به عنوان یک محرک بازار ارز/دلار آمریکا بازی کرده است. تمرکز اصلی داده های ایالات متحده در این هفته، داده های تورم قیمت مصرف کننده است که در روز پنجشنبه منتشر شد، که به گفته تحلیلگران می تواند فشار بر فدرال رزرو را برای تشدید سیاست های پولی با نرخ سریع تر افزایش دهد.

   

  اگر اینطور باشد، می تواند دلار را در مقابل یورو تقویت کند و خطر بازگشت EUR/USD به زیر 1.1400 را به دنبال داشته باشد. در واقع، در حالی که بازارها در حال حاضر در سال 2022 (حدود 50 واحد در ثانیه) نسبت به این زمان در هفته گذشته قیمت گذاری بیشتری را برای انقباضات بانک مرکزی اروپا اعمال می کنند، اما همچنان به طور قابل توجهی کمتر از آنچه از سوی فدرال رزرو انتظار می رود (بیش از 100 واحد در ثانیه) است. شکست EUR/USD به طور متقاعدکننده ای از اوج های ژانویه در 1.1400s بالا و متعاقب آن تشکیل دو سطح بالا ممکن است یک سیگنال کوتاه مدت نزولی باشد.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  tabrizfinance

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.