تبریز فایننس

سخنگوی وزارت برق : برق مراکز استخراج مجاز از اول مهر تامین خواهد شد.

سخنگوی وزارت برق
 • سخنگوی وزارت برق (مصطفی رجبی مشهدی)، طی بیانیه ای اعلام کرد که تأمین برق مورد نیاز مراکز مجاز استخراج رمز ارزها از ابتدای مهر آغاز می شود.

  طبق گزارشات اخیر صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، سخنگوی وزارت  برق کشور نیز اشاره داشت که اینکه مراکز مجاز استخراج رمزارز ۳۰۰ مگاوات انشعاب مجاز را دریافت خواهند کرد وی افزود:

   

   

  به دلیل افزایش مصرف برق از خردادماه ، مراکز مجاز استخراج رمزارز از مدار تولید خارج شده بودند که با پایان یافتن زمان اوج مصرف برق تابستان از ابتدای مهرماه برق آنان مجدداً وصل خواهد شد.

  وی اشاره کرد که تا کنون ۲۱۸ هزار دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در کشور کشف شده است که مصرف برق این دستگاه ها حدودا به اندازه یک نیروگاه هزار مگاواتی می باشد.

  که البته با پایان یافتن زمان اوج مصرف برق نیز همچنان مصرف برق کشور زیاد است که دلیل اصلی آن فعالیت این مراکز غیر مجاز است.

  سخنگوی وزارت برق همچنین ا بر لزوم دریافت مجوز برای فعالیت این مراکز  تاکید داشت و افزود :

  مراکز دارای مجوز می‌توانند با احداث نیروگاه های تجدید ناپذیر برق مورد نیاز موسسه خود را تأمین کنند.

  رجبی نیز اشاره داشت که تعرفه برق مراکز مجاز استخراج رمزارز طبق قیمت برق صادراتی محاسبه خواهد شد که در این باره نیز گفت:

  مراکزاستخراج رمز ارز ها که به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کنند در صورت که اقدام به دریافت مجوز نکنن، برق مراکز کشف‌ شده قطع و بعد از جمع‌آوری دستگاه‌های آنان ، به مراکز قضایی معرفی می شوند.

  این خبر را که خواندید مربوط به خبر تامین برق لازم مراکز مجاز استخراج ارز دیجیتال از اول مهر بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.