تبریز فایننس

آیا ماینرهای آمریکا از تغییر شرق و غرب بهره مند می شوند؟

چهار ماینر بیت کوین آمریکای شمالی که می توانند از تغییر شرق و غرب بهره مند شوند
 • ماینر ها : با توجه به خارج بودن چین از معادله ، استخراج کنندگان بیت کوین آمریکای شمالی به دنبال اعمال تسلط بر نرخ هش هستند.


  حتی قبل از اینکه چین سرانجام از چکش ممنوعیت استخراج رمزنگاری استفاده کند ، استخراج کنندگان بیت کوین ( BTC ) در آمریکای شمالی در حال تلاش برای به دست آوردن سهم بیشتری از توزیع نرخ هش جهانی در حال افزایش ظرفیت خود بودند. از ایجاد مراکز داده بزرگتر گرفته تا به دست آوردن موجودی های سخت افزاری ، این موسسات تلاش های مشترکی برای ایجاد تعادل در دوگانگی هش قدرت بین نیمکره شرقی و غربی داشته اند.


  استخراج کنندگان بیت کوین در آمریکای شمالی اغلب مجبورند با نگرانی در مورد استفاده از انرژی نیز مقابله کنند و برخی از آنها مشتاق همکاری با شرکت های نفت و گاز بوده اند و به عنوان خریدار آخرین گاز برای شعله ور شدن گاز در آمده اند. در واقع ، حفاران نفتی آمریکایی و شرکت های استخراج بیت کوین به همکاری در زمینه استفاده از گاز طبیعی ادامه می دهند و یک بار دیگر ثابت می کنند که با وجود انتقاداتی که بر ضد اثبات کار وارد می شود ، پتانسیل ظرفیت ترمودینامیکی بیت کوین برای محیط زیست مثبت است (PoW) استخراج.


  با به نظر می رسد نهادهای مستقر در آمریکای شمالی در قله ایجاد حضور بیشتر در ماتریس استخراج جهانی بیت کوین هستند ، در اینجا نگاهی می اندازیم به چهار بزرگترین استخراج کننده بیت کوین در منطقه.


  شرکت ماینر ریتو بلاکچین

  بر اساس برآوردهای انجام شده از چندین منبع داده ، در سال 2020 ، چین هنوز حدود 65٪ از نرخ جهانی هش بیت کوین را کنترل کرده است. با این حال ، Riot Blockchain در حال گسترش فعالیت های خود با تعداد زیادی خرید سخت افزاری از سازندگان برجسته بیت کوین مانند Bitmain بود.

  ماینر


  فقط در ماه های آگوست و دسامبر سال 2020 ، Riot Blockchain میلیون ها دلار صرف خرید هزاران Antminers از Bitmain کرد . در حقیقت ، همانطور که توسط Cointelegraph در آوریل گزارش شد ، ظرفیت هش ریوت بلاکچین در سال 2020 460 درصد افزایش یافت .


  توسعه موجودی Riot Blockchain تا سال 2021 ادامه داشته است ، این شرکت در اوایل سال بیش از 42،000 Antminers از Bitmain خریداری کرده است. شرکت ذکر شده نزدک همچنین از خرید 650 میلیون دلار یک مرکز داده بزرگ واقع در تگزاس خبر داد.

  اگر میخواهید در دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید میتوانید اینجا کلیک کنید


  با بدست آوردن مرکز داده Whinstone در تگزاس ، Riot Blockchain قرار است صاحب بزرگترین مرکز استخراج بیت کوین در ایالات متحده شود. غول استخراج بیت کوین آمریکایی حتی قرار است ظرفیت اصلی سایت را از 750 مگاوات به بیش از 1000 مگاوات برساند.

  ماینر


  با افزایش ظرفیت همزمان با سرکوب های گسترده در چین ، دیدن اینکه Riot Blockchain از موفقیت بیشتری در استخراج بیت کوین برخوردار است ، تعجب آور نیست ، همانطور که ارقام ذکر شده در به روزرسانی تولید و عملیات ماهانه آن نشان می دهد. در ماه آوریل ، این شرکت گزارش داد که ماه گذشته 187 بیت کوین (در آن زمان به ارزش 11.2 میلیون دلار) استخراج کرده است.

  میزان استخراج ماینر ها در مارس 2021:


  مارس 2021 رقم تولید BTC مشخص شده اند افزایش 80٪ از کل معدن بیت کوین خود را برای ماه مارس سال 2020. در آن آخرین گزارش در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرد آن را استخراج 243 BTC، افزایش 406٪ از رقم تولید ژوئن 2020 آن است.


  گزارش ریتو بلاکچین از ماینر ها:

  گزارش ژوئن همچنین مجموع استخراج بیت کوین Riot Blockchain را در سال جاری به 1،167 BTC (ارزش فعلی 36.5 میلیون دلار) اعلام کرد. از ژوئن 2020 ، این شرکت فقط 508 BTC استخراج کرده است به این معنی که رقم تولید امسال 130٪ افزایش نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.


  در کل ، Riot Blockchain می گوید که تا پایان ماه ژوئن بیش از 2200 BTC را در اختیار دارد و تمام بیت کوین ناشی از فعالیت های استخراج آن است. در گزارش ماه ژوئن ، با جزئیات ارتباط بین موفقیت های اخیر تولید آن و اوضاع در چین ، آمده است: به همین ترتیب ، Riot در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در تاریخ شرکت در حال استخراج بیت کوین در روز است.


  “اگرچه به طور گسترده انتظار می رود که بسیاری از کارگران معدن چینی در نهایت نقل مکان کنند ، این شرکت تخمین می زند که مدتی طول بکشد تا نرخ هش ماینینگ بیت کوین به بالاترین حد خود برسد ، یعنی 180 exhahash در ثانیه (” EH / s “) اوایل امسال مشاهده شد. “


  شرکت ماینر ماراتن

  بدون شک Marathon رقیب اصلی Riot Blockchain در “جنگ های هش آمریکای شمالی” است و مانند رقیب خود ، غول استخراج رمزنگاری موجودی سخت افزار خود را از سال 2020 گسترش داده است. در ماه اکتبر ، گروه اختراعات Marathon Patent مستقر در نوادا 10،000 Antminer S-19 را از Bitmain خریداری کرد .

  ماینر
  Some of the 4,065 cryptocurrency ASIC miners in operations at the Riot Blockchain mining facility. (PRNewsfoto/Riot Blockchain, Inc.)

  تخمین ظرفیت هش بیت کوین توسط ریتو بلاکچین برای ماینر ها :

  اندازه سفارش بود که تخمین زده می شد ظرفیت هش عملیاتی شرکت را به 2.56 EH / s افزایش دهد ، کمی بیشتر از هدف 2.3 EH / s برای گسترش Riot Blockchain. با ورود سفارش Antminer به صورت دسته ای برای ماراتن ، به نظر می رسد اکنون این شرکت بر دستیابی به “خنثی سازی کربن” و تأمین خواسته های نظارتی متمرکز شده است.


  در ماه مارس ، این شرکت برای اولین بار اعلام كرد كه قصد دارد تا ابتدای ماه مه تمام قدرت هش فعلی خود را به یك استخر استخراج بیت کوین سازگار با مقررات هدایت كند. در آن زمان ، ماراتن اظهار داشت که استخر جدید به پروتکل های مبارزه با پولشویی (AML) ایالات متحده که توسط دفتر کنترل خارجی آمریکا تأسیس شده است ، پیوست.


  همانطور که توسط Cointelegraph در ماه مه گزارش شده است ، ماراتون در حال برنامه ریزی یک مرکز داده 300 مگاواتی خنثی از کربن است که 73000 استخراج کننده بیت کوین را در خود جای دهد. طبق اعلامیه آن زمان ، استقرار تاسیسات خنثی سازی کربن شرکت را به حدود 70 درصد می رساند در حالی که میزان هش آن را به 10.37 EH / s می رساند.


  با توجه به داده های BTC.com ، دستیابی به ظرفیت هش ریت 10.37 EH / s باعث می شود ماراتن شماره پنج را در پرونده فعلی توزیع نرخ هش بیت کوین قرار دهد.

  در حالی که بیش از 50 درصد از بالاترین میزان خود در سال 2021 یعنی 56.56 دلار پایین تر است ، سهام این شرکت از زمان به روز نوشتن 122.34 درصد از سال گذشته همچنان رشد کرده است. با توجه به اینکه وجوه قابل معامله بیت کوین در ایالات متحده هنوز تصویب نشده اند ، سهام استخراج بیت کوین به عنوان بهترین چیز بعدی از نظر دستیابی غیرمستقیم به BTC شناخته می شود.


  Marathon خود یک دارنده بیت کوین است که جدا از منافع استخراج آن نیست. در ابتدای سال ، این شرکت بیش از 4800 BTC خریداری کرد که در آن زمان حدود 150 میلیون دلار ارزش داشت. گزارش شده است که گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک این معامله را تسهیل کرده است.


  شرکت ماینر هات 8

  شرکت های مستقر در ایالات متحده تنها بازیگران اصلی تئاتر استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی نیستند ، زیرا لباس کانادایی Hut 8 نیز نام مهمی در مکالمه است. هنگامی که بزرگترین معدنچی بیت کوین بود که در سال 2018 از نظر ظرفیت تجارت عمومی داشت ، به نظر می رسد این شرکت مستقر در تورنتو از عقب ماندگی های قبلی خود بهبود می یابد.

  گزارش شرکت ماینر هات8 درباره استخراج رمز ارز ها:

  در سال 2018 ، بازار رمزنگاری دچار یک بازار خرس فلج کننده شد زیرا قیمت سکه از اوج رسیده در دسامبر 2017 و ژانویه 2018 کاهش یافت. در ماه مه 2019 ، Hut 8 خسارات مربوط به سال گذشته را به میزان 136 میلیون دلار اعلام کرد که این نیز با کاهش قابل توجه کارکنان به اوج خود رسید .


  پس از تهدیدی جدی از طریق زمستان رمزنگاری از 2018 و 2019، Hut 8 ، تغییرات ارتقاء عظیم از سخت افزار معدنچی آن، اعلام خرید بیش از 11000 MicroBT چندمنظوره در حدود 44 میلیون دلار ارزش دارد. بر اساس ظرفیت ماینرهای MicroBT ، انتظار می رود با نصب همه دستگاه ها در تأسیسات 100 مگاواتی شرکت که در حال ساخت است ، ظرفیت هش Hut 8 به 2.5 EH / s برسد.


  با سرعت 2.5 EH / s ، Hut 8 پیش بینی می کند تولید روزانه بیت کوین دو برابر شود و از 6.5 تا 7.5 BTC بین 14 تا 16 BTC افزایش یابد. چنین نرخ روزانه استخراج BTC ممکن است در حفظ وضعیت Hut 8 به عنوان استخراج کننده بیت کوین که بیشترین استخراج BTC را در جهان دارد.


  در ماه ژانویه ، استخراج کننده بیت کوین کانادایی تخمین زد که کل دارایی های بیت کوین آن تا آغاز سال 2022 به 5000 BTC خواهد رسید . این شرکت همچنین برنامه هایی را برای توسعه نرخ هش خود به شش EH / s تا اواسط 2022 بیان کرد.

  شرکت ماینر هایو بلاکچین

  تغییر شرق و غرب در نرخ هش بیت کوین در نهایت شامل تغییرات گسترده ای در مخلوط انرژی برای استخراج BTC خواهد بود ، با تأکید بیشتر بر “بیت کوین سبز”. برای معدنکار رمزنگاری کانادایی ، انرژی سبز نقطه اصلی تمرکز برای فعالیت های آن است.


  از کانادا تا ایسلند و حتی سوئد ، Hive Blockchain از مراکز داده با انرژی سبز برای استخراج رمزنگاری بهره می برد. گفته می شود در ماه مه ، این شرکت مجبور شده است که به دلیل مشکلات مربوط به نهادهای نظارتی در این کشور ، تاسیسات خود را در نروژ بفروشد .


  در اوایل ماه جولای ، شرکت Hive 3000 ماینر MicroBT M30S را برای تأسیسات خود در نیوبرانزویک ، کانادا خریداری کرد. گزارش شده است که قدرت هش اضافه شده به استخر Foundry USA کمک می کند که در حال حاضر پتانسیل هش از سایر معدن کاران بزرگ آمریکای شمالی مانند Hut 8 ، Blockcap و Bitfarms و غیره را جمع می کند.


  گفته می شود 3000 دکل استخراج اضافی Hive پتانسیل هش شدن شرکت را با 0.264 EH / s افزایش می دهد تا به نرخ هش 0.83 EH / s برسد. این شرکت همچنین اخیراً پس از اطمینان از لیست Nasdaq در ماه ژوئن ، به جمع شرکتهای استخراج معاملات بیت کوین در بورس اوراق بهادار پیوست .


  در همین حال ، Gryphon Digital Mining ، یکی دیگر از معدن کاران مستقر در ایالات متحده ، ممکن است به زودی نام های مستقر در صنعت معدن BTC آمریکای شمالی را به چالش بکشد. این شرکت که ادعا می کند با 100٪ انرژی تجدیدپذیر کار می کند ، اخیراً 7،200 سکو استخراج Antminer S19J Pro خریداری کرده است .

  بر اساس ظرفیت هش ماشین آلات ، سرعت هش Gryphon تقریباً 0.72 EH / s افزایش می یابد. گزارش شده است که این موجودی جدید در ماه آگوست نصب می شود و در آن زمان ، این شرکت رتبه ESG خود را دریافت می کند.

  منبع : کوین تلگراف

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.