تبریز فایننس

کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس

کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس
 • کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس : این روش به این صورت است که برخی کوین ها به ما اجازه می دهند تا بدون انجام هیچ کاری، پورتفوی خود را گسترش دهیم. برای مثال با استفاده از رمزارز Tezosمی توانید پاداش دریافت کنید. Tezos مثالی برای اثبات درآمدزایی از طریق سپرده گذاری رمزارزها است. عملا زمانی که شما صاحب Tezos باشید، این Tezosها در حساب شما افزایش پیدا می کنند و بعدها میتوانید به فروش آنها و دریافت هر ارز فیات دیگری یا تبدیل آنها به رمزارزهای دیگر، درآمد خوبی کسب کنید.

   

  این مفهوم با نام سپرده گذاری شناخته می شود. زمانی که کوینی را سپرده گذاری می کنید، به مرور زمان برای شما درآمدزایی می کند. کوین بیس برای سپرده گذاری از Tezos پشتیبانی می کند. اگر روی پورتفوی خود کلیک کنید می بینید که گزینه ی دیگری هم برای USD Coin وجود دارد.

   

  این رمزارز نیز برای شما پاداش به همراه دارد، ولی میزان آن بسیار اندک است. سود۰.۱۵ USD Coin است، این میزان در مقایسه با سود4.9 درصدی Tezos اندک است، ولی به هر حال این پول بی زحمت است.

   

  کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس

   

  پس اگر می خواهید رمزارزها را فقط هلد کنید و نمی دانید که چه چیزی بخرید، شاید خریدن رمزارزها به منظور سپرده گذاری به نفع شما باشد، چون میتوانید به مرور زمان رشد آنها را مشاهده کنید. باید اشاره کنم که اولین پاداش شما بعد از گذشت ۳۵ الی ۴۰ روز از خرید به شما تعلق می گیرد و بعد از بار اول، پاداشها با گذشت سه الی شش روز پرداخت می شوند؛ و پس از مدتی پاداش شما به صورت یکجا به حسابتان افزوده می شود.

   

  این یک سبک و یک روش خوب برای کسب درآمد از طریق سپرده گذاری است؛ و این روش برای کسب درآمد غیرفعال بسیار مناسب است، ولی مشکل نیز وجود دارد. نمی خواهم حال شما را بگیرم ولی چیزی است که وجود دارد. کوین بیس بی نظیر است و من آن را به هر کسی پیشنهاد می کنم. کوین بیس یکی از آسان ترین روش ها برای ورود به دنیای سرمایه گذاری و معامله گری است، ولی کارمزد آن در حوزهی سپرده گذاری بیش از حد زیاد است. این مسئله خیلی ناراحت کننده است که سپرده گذاری با کوین بیس اصلا شفاف نیست.

   

  سود کمتری از۴.۹٪ نصیب شما می شود، زیرا کوین بیس در مقایسه با صرافی های دیگر، مقدار قابل توجهی را برای خود برمی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس مراجعه کنید:https://Coinbase.com/staking

   

  کارمزد در کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس

   

  در این مقاله توضیحاتی درباره ی دریافت پاداش از طریق TezOS درج شده است، ولی اگر تمام اطلاعات را مرور کنید متوجه می شوید که کارمزدی نیز وجود دارد و شما نرخ کارمزد را در قسمت توافقنامه ی کاربران پیدا خواهید کرد، و می توان گفت این اطلاعات به نوعی پنهان شده است.

   

  نرخ کارمزد ۲۵٪ است. پس شما درصد زیادی از پاداش خود را باید تحویل بدهید. شاید در نگاه اول ۲۵٪ درصد زیاد نباشد، ولی به مرور زمان وقتی پاداش ها روی هم انباشته شوند، مبلغ قابل توجهی به وجود خواهد آمد.

   

  و حالا نظرات نهایی ما برای جمع بندی این بحث: اگر از قبل عضو کوین بیس بوده اید، کوین هایی نیز داخل آن دارید و می خواهید ارزهای خود را همین جا ذخیره کنید، پورتفولیوی خود را توسعه دهید و کوین های سپرده گذاری نیز ذخیره کنید حتما این کار را انجام دهید. ولی اگر امیدوارید از این روش به عنوان یک راه سرمایه گذاری بلندمدت کسب درآمد منفعل داشته باشید،

  کوین بیس بهترین راه برای این کار نیست. صرافی های مختلفی وجود دارند که هر کدام کارمزد متفاوتی دارند، ولی به نظر من صرافی مناسب برای سپرده گذاری Binance است. در Binance اگر شما روی گزینه ی «Earn» و بعد «Steaking» کلیک کنید، می توانید سه نوع کوین مختلف را برای سپرده گذاری انتخاب کنید.

   

   

  کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس

   

  اگر در آمریکا زندگی نمی کنید، حتما از وبسایت Binance.com استفاده می کنید وBinance.com  امکانات بیشتری نیز دارد (در آمریکا، دامنه ی این سایت us است). اینها تمام امکانات
  Binance.com هستند. به مرور زمان Binance.us شبيه Binance.com خواهد شد، زیرا امکانات و گزینه های بیشتری دارد. در مقایسه با دو گزینه ی Binance.us که Tezos و USD Coin هستند، پیشنهاد ما Binance است.

   

  مزیت Binance این است که کارمزد آن رایگان است. به جای ۲۵٪ کارمزد کوین بیس، در Binance شما 0٪ کارمزد پرداخت می کنید و این یعنی تمام سود سپرده گذاری در دارایی های دیجیتال به خود شما می رسد. این باعث می شود به مرور زمان سبد سرمایه گذاری شما بزرگتر شود و پیشنهاد من نیز همین صرافی است.

   

  پس اگر می خواهید این کار را با Binance انجام دهید، باید ابتدا ثبت نام کنید، بعد احراز هویت شوید و بعد به وسیله ی یک حساب بانکی و یا انتقال بیت کوین به حساب Binance خود، این رمزارزها را خریداری کنید.

   

   

  برای مثال در Binance شما می توانید با پیدا کردن گزینه ی XTZBTC جفت ارز Tezos و بیت کوین را انتخاب کنید. یعنی شما با استفاده از بیت کوین Tezos می خرید و میتوانید تعداد Tez0sهایی که می خواهید خریداری کنید یا بیت کوین هایی که می خواهید خرج کنید را آنجا وارد کنید. اگر ترجیح میدهید به وسیله ی دلار خرید کنید باید گزینه ی «buy Crypto» را انتخاب کنید، سپس ارز موردنظر خود را انتخاب کنید و بعد به عنوان منبع، حساب بانکی یا موجودی دلاری خود را انتخاب و ارز را خریداری کنید.

   

  کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس

   

   

  کسب درآمد غیرفعال از طریق صرافی کوین بیس و انتقال ارز به صرافی

   

  نکته ی دیگر اینجاست که اگر در کیف پولی ارز دیجیتال دارید که به صرافی متصل نیست، برای سپرده گذاری باید ارز را به صرافی منتقل کنید. پس برای مثال اگر کیف پول موبایلی کوین بیس را نصب کرده اید و این کیف پول به حساب کاربری صرافی شما متصل نیست ولی شما داخل آن Tezos دارید، باید آن را، بسته به صرافی موردنظر خود برای سپرده گذاری، به کوین بیس یا Binance بفرستید.

   

  یک دکمه ی ارسال وجود دارد، مقدار موردنظر را درج کنید و بعد در قسمت جایی که میخواهید ارز را خرج کنید، صرافی موردنظر را درج کنید، به پورتفوی خود بروید، کوین موردنظر مثلا Tezos را انتخاب کنید، گزینه «receive» را انتخاب کنید و بعد آدرسی که از آن برای دریافت Tezos استفاده می کنید را درج کنید. پتانسیل درآمدزایی از طریق سپرده گذاری بسیار بالاست، مخصوصا در شرایط کنونی که تمام مردم به ارزهای دیجیتال روی آورده اند.

   

  درضمن، ارزش این ارزها نیز ممکن است بالا برود، این یعنی علاوه بر ۵ تا ۶ درصد پاداشی که به خاطر سپرده گذاری دریافت می کنید، ممکن است با افزایش ارزش این ارزها به سود خوبی نیز دست پیدا کنید. با توجه به آینده ی ارزهای دیجیتال، این روش بسیار مناسبی برای کسب درآمد است و شما می توانید در کنار خریدوفروش از سود سپرده گذاری نیز استفاده کنید.

   

  آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.