تبریز فایننس

مرکز تجارت جهانی دبی به یک اکوسیستم جامع برای ارزهای دیجیتال تبدیل می شود !

مرکز تجارت جهانی دبی به یک اکوسیستم جامع برای ارزهای دیجیتال تبدیل می شود
 • مرکز تجارت جهانی دبی به یک اکوسیستم جامع برای ارزهای دیجیتال و ارائه دهندگان خدمات مرتبط تبدیل خواهد شد. این اقدام بخشی از تلاش‌ها برای حمایت از صنایع جدید است و امارات قصد دارد از شرکت‌های ارز دیجیتال مانند بایننس کمک بگیرد.

   

  مرکز تجارت جهانی دبی به یک اکوسیستم جامع برای ارزهای دیجیتال تبدیل می شود

   

  مقامات امارات متحده عربی قصد دارند یک منطقه ویژه در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) ایجاد کنند که مشاغلی که با دارایی های دیجیتال سروکار دارند، بتوانند محصولات و خدمات خود را ارائه دهند. دولت دبی اعلام کرد که DWTC همچنین نقش تنظیم کننده این بخش را ایفا خواهد کرد و استانداردهای دقیق برای حمایت از سرمایه گذاران، مبارزه با پولشویی (AML)، مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) و جریان معاملات فرامرزی را اعمال خواهد کرد.

   

  بر اساس اعلامیه رسمی، هدف توسعه بیشتر فضا و بازار دارایی های مجازی دبی با معرفی یک چارچوب نظارتی برای محصولات مالی نوآورانه است که شامل سیاست های قانونی و اجرایی است. مقامات امیدوارند که این امر پذیرش روندهای جدید مرتبط با بلاک چین را تسهیل کند و جایگاه دبی را به عنوان یک مرکز تجاری جهانی بهبود بخشد.

   

   

  دفتر مرکزی بایننس در امارات

   

  مقامات دبی همچنین تاکید کردند که DWTC با بخش خصوصی و سایر نهادهای مرتبط برای ایجاد یک محیط جذاب برای صنعت کریپتو همکاری خواهد کرد. استریت تایمز گزارش داد که یکی از این همکاری ها قبلاً با بایننس، بزرگترین صرافی دارایی دیجیتال جهان از نظر حجم، توافق شده است. دبی می خواهد چنین پلتفرم های معاملاتی کریپتو و دیگر مشاغل بلاک چین را مجوز دهد.

   

   

  طبق یادداشت تفاهمی که با مرجع حاکم بر مرکز تجارت جهانی دبی امضا شده است، بایننس تجربیات خود را با قانونگذاران در سایر حوزه های قضایی با دولت به اشتراک می گذارد. گزارش بلومبرگ نشان داد که این صرافی در حال مذاکره با دبی و ابوظبی برای ایجاد دفتر مرکزی خود در امارات بوده است.

   

   

  به گفته Straits Times، چانگپنگ ژائو، بنیانگذار و مدیرعامل بایننس اخیراً خانه‌ای در دبی خرید و با نمایندگان کلیدی صنعت کریپتو محلی ملاقات کرد و در عین حال از موضع امارت طرفدار رمزنگاری در رسانه‌های اجتماعی تمجید کرد. به نقل از مقامات اجرایی در بیانیه ای که روز سه شنبه منتشر شد، این چنین آمده است:

   

   

  امروزه، پذیرش فناوری کریپتو و بلاک چین در مراحل ابتدایی خود باقی مانده است، اما از طریق موقعیت رهبری و تخصص ما، همراه با چشم انداز بلندمدت دبی، قصد داریم یک چارچوب نظارتی متناسب با ماهیت سریع و پیشرونده توسعه دهیم.

   

  این گزارش خاطرنشان می کند که دبی غنی از انرژی تلاش کرده است تا رشد غیرنفتی را تقویت کند تا از پایداری اقتصاد خود اطمینان حاصل کند. پروژه تبدیل مرکز تجارت جهانی دبی به منطقه ای تنظیم شده برای عملیات ارزهای دیجیتال بخشی از این تلاش هاست.

   

  این خبر را که خواندید مربوط به این بود که مرکز تجارت جهانی دبی به یک اکوسیستم جامع برای ارزهای دیجیتال تبدیل می شود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.