تبریز فایننس

نشانه های صعود دوج کوین | آینده نوسانات بعدی این ارز دیجیتال

نشانه های صعود دوج کوین
 • نشانه های صعود دوج کوین : با وجود اینکه بازار دوج کوین وارد کانال تثبیت قیمت شده بود ولی با توجه به  نوسانات قبلی این ارز دیجیتال، احتمال اینکه یک روند صعودی جدیدی شکل گیرد خیلی بالاست.

   

  طبق گزارش کریپتو بریفینگ، اینگونه به نظر می رسد که دوج کوین در حال تکرار حرکات قیمتی است که در ابتدای سال 2021 داشت. البته فشار خرید به میزانی نیست که دوج کوین جهش قیمتی را تجربه کند، ولی می‌توان با نظر به چند شاخص درون‌ زنجیره‌ای حرکت بعدی دوج کوین را پیش‌بینی کرد.

   

  قیمت دوج کوین وابسته به دو معیاراساسی است. میم کوین اصلی بازار سالی به تکرار نشدنی را تجربه کرده است. دوج کوین در دوره هیجان بازار یعنی اوایل ماه مه (خرداد)، به اوج تاریخی خود در ۰.۷۴ دلار رسیده بود. با وجود نوسانات قیمتی محدود دوج کوین در چند ماه گذشته، دوج کوین ازآغاز سال جاری میلادی بازدهی ۴,۵۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

   

   

  نمودار روزانه نیز نشانگر دوره تثبیت قیمت طولانی دوج کوین ، قبل از جهش و شکستن روند قیمتی، می باشد.از خصوصیت این دوره‌ها میتوان به تشکیل مثلث‌های نزولی را مثال زد که سبب حرکت نمایی قیمت می‌شوند.

   

  به عنوان مثال، دوج کوین این نوع الگوی تکنیکال را برای ۲۶ روز ادامه داده بود و در اواخر ژانویه 2022 ، 936 درصد افزایش قیمت را داشت. حرکات نیز شبیه به این هم در اوایل آوریل سال جاری (2021)و پس از تثبیت ۲ ماهه قیمت رخ داد.

  به نظر می‌رسد دهمین ارز بازار در حال ایجاد همان الگوی صعودی باشد. در حالی که حمایت ۰.۱۷ دلاری مانع از اصلاح شدید بازار می‌شود، قیمت دوج کوین از اوایل ماه مه (اردیبهشت) مجموعه‌ای از سقف‌های نزولی را تشکیل داده است. منظور از سقف‌های نزولی شرایطی است که سطح قیمتی سقف جدید پایین‌تر از سقف قبلی باشد.

   

  دوج کوین با شکستش ضلع بالایی و مورب مثلث نزولی در قیمت ۰.۲۶ دلار می‌تواند حرکت خود را به سمت ثبت رکورد قیمتی جدیدی آغاز کند.

   

  نشانه های صعود دوج کوین که باید به آن دقت داشت!

   

  برخی از مهم‌ترین حرکات قیمتی دوج کوین با حمایت افراد مشهور و تأثیرگذاری مانند ایلان ماسک تقویت شده است. این نشان می‌دهد که برای رشد قیمت باید توجه سرمایه‌گذاران خرد به دوج کوین افزایش پیدا کند. با این حال برخی از شاخص‌های درون‌زنجیره‌ای می‌توانند تغییرات شتاب فشار خرید را مشخص کنند.

   

  تعداد تراکنش‌های بزرگ شبکه که ارزشی بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ دلار دارند می‌تواند نشان‌دهنده ورود سرمایه‌گذاران نهادی یا فعالیت نهنگ‌ها باشد. افزایش قابل‌توجه حجم معاملات بزرگ نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران ثروتمند خود را برای روند صعودی جدیدی آماده می‌کنند.

   

  اخیراً ۱,۵۶۰ تراکنش بزرگ در شبکه دوج کوین اجرا شده است. تعداد معاملات بزرگ در ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) به بالاترین سطح خود در ۲٬۵۲۰ تراکنش رسید. افزایش ۳۸ درصدی تعداد معاملات بزرگ دوج کوین می‌تواند نشان‌دهنده حضور نهنگ‌هایی باشد که سعی می‌کنند کنترل حرکات قیمت را در دست بگیرند.

   

  اگر این شاخص مجموعه‌ای از سقف‌‌های صعودی را به ثبت برساند، خریداران شانس بیشتری خواهند داشت. منظور از سقف‌های صعودی شرایطی است که سطح قیمتی سقف جدید بالاتر از سقف ماقبل خود باشد.

  برای آنکه بتوان ورود سرمایه‌گذاران خرد به بازار دوج کوین را تشخیص داد، باید تعداد آدرس‌های جدیدی که به‌طور روزانه ساخته می‌شوند را زیر نظر گرفت.

   

  رشد شبکه معمولاً به‌عنوان یکی از دقیق‌ترین ابزارهای پیش‌بینی قیمت محسوب می‌شود. به‌طور‌ کلی، افزایش مداوم تعداد آدرس‌های جدید ایجاد‌شده در یک بلاک چین، در طول زمان منجر به افزایش قیمت می‌شود.

   

  پیوستن روزانه بیش از ۲۲٬۰۰۰ آدرس جدید به شبکه دوج کوین می‌تواند نشان از آغاز یک روند صعودی جدید باشد. در چنین شرایط منحصر‌ به‌ فردی، معامله‌ گران قبل از ورود به یک موقعیت معاملاتی جدید باید منتظر تشکیل سقفهای صعودی در این شاخص‌ درون‌ زنجیره‌ای باشند. در این صورت می‌توانند مطمئن شوند که شتاب فشار خرید در حال افزایش است.

   

  ارز دیجیتال دوج کوین و سینمای خانگی AMC

  نشانه های صعود دوج کوین

  در حالی که افزایش تعداد معاملات بزرگ و تشکیل آدرس‌های جدید در شبکه نشان از افزایش قیمت دارد، بسته‌شدن کندل روزانه با قیمت ۰.۱۷ دلار و زیر حمایت مثلث نزولی، می‌تواند روند صعودی را باطل کند. تاریخچه معاملات نشان می‌دهد در صورتی که این سطح حمایتی شکسته شود، قیمت با مقاومت‌هایی در محدوده ۰.۰۸ دلار مواجه خواهد شد.

   

  این تحلیل را که خواندید مربوط به چگونگی روند قیمت رمز ارز دوج کوین و شروع روند صعودی آن بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وب سایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازارها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وب سایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و می توان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.