تبریز فایننس

فاز اصلاحی ارز دیجیتال سولانا

 • فاز اصلاحی ارز دیجیتال در دو روز اخیر شروع شده است.ارزهای دیجیتال بعد ازدو روز مثبت وارد کانال نزولی شده اند و ارزش بازار  ارز دیجیتال با کاهشی ۳٫۶ درصدی نسبت به روز گذشته به ۲٫۳۵ هزار میلیارد دلار افت قیمت داشته است.

  فاز اصلاحی ارزهای دیجیتال و جزئیات این خبر

  در مقایسه ارزهای برتر بازار ارزدیجتال ، بیت‌کوین با 1.6 درصد نزول ، قیمت آن دوباره به سطح زیر ۵۱ هزار دلار رسیده است. اتریوم هم با کاهشی ۵ درصدی نسبت به دیروز ،با قیمت ۳۷۰۰ دلار معامله شد. کاردانو  با 10 درصد و بایننس‌کوین نیز با 7 درصد  مهم ترین ارزهای دیجیتال بودند که کاهش قیمت آنها بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران بود.

  فاز اصلاحی ارز دیجیتال و رمز ارز سولانا

  با تمام این گزارشات سولانا برنده معاملات روز گذشته بازار ازر دیجیتال بود. این رمزارز که تقریبا در عرض همین هفته در بین 10 ارز برتر بازار ازر دیجیتال جای گرفته، در روز گذشته ۲۵ درصد رشد قیمت را ثبت کرده است .

  همچنین رشد 65 درصدی ارز دیجیتال سولانا دلیل اصلی افزایش قیمت این ارز تا 180 دلار است که باعث شد این ارز دیجیتال سقف جدیدی از قیمت را به ثبت رساند.

  همچنین  فانتوم و هارمونی رمز ارزهایی بودند که  به ترتیب با بازده ‌۲۱ و ۱۶ درصدی پس از سولانا ، بیشترین افزایش قیمت را در 24 ساعت گذشته ثبت کرده اند.

  فاز اصلاحی ارز دیجیتال : بیت‌کوین‌کش ABC، آوالانش و سیف‌مون هم  ارز هایی بودن که بیشترین افت قیمت را داشته اند طبق این خبر این ارز ها با 14درصد افت قیمت به عنوان بازنده‌های بزرگ بازار دیروز معرفی شده اند.

  مهمترین اخبار بازار ارز دیجیتال ، فارکس و بورس اوراق بهادار به صورت روزانه در سایت تبریز فایننس قرار می گیرند که کاربران عزیز میتوانند با مطالعه این اخبار از مهم ترین خبر های بازار مالی مطلع شوند.

  علاوه براین آکادمی تبریز فایننس ، با برگزاری دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و …. با بروزترین شیوه تدریس بازارهای مالی سعی دارد که شما را به یک معامله گر حرفه ای تبدیل کند که این امر موجب افزایش سود دهی سرمایه شما در بازار های مالی می شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.