تبریز فایننس

وجه تمایز ویستا در مقایسه با دیگر صندوق های سرمایه گذاری

وجه تمایز ویستا
 • وجه تمایز ویستا : طبق گزارشات اخیر، صندوق سرمایه گذاری ثبات ویستا اخیر طرفداران زیادی میان سهامداران بورس پیدا کرده است . طبق پیش بینی ها، ممکن است این صندوق سرمایه گذاری شده ۲۰ الی ۲۲ درصد بازدهی برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد.

  اما چه ویژگی های باعث تمایز این صندوق سرمایه گذاری شده است . در این خبر سعی داریم تا تمام ویژگی های صندوق سرمایه گذاری ویستا را باهم بررسی کنیم.

  وجه تمایز ویستا و ویژگی های این صندوق سرمایه گذاری

  علی روحی مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری ویستا ،  گفتگو هایی در خصوص تفاوت استراتژی مدیران ویستا و وجه تمایز ویستا با سایر صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت با بورس نیوز داشته است طبق این گفتگو:

  اصلی ترین وجه تمایز این صندوق سرمایه گذاری با دیگر صندوقها این است که این صندوق از فرصت های سرمایه گذاری استفاده میکند وهمواره  اوراقی را انتخاب میکند که این اوراق می تواند بیشترین بازدهی را  داشته باشد و نیز ویژگی سرمایه گذاری ۱۵ الی ۲۵ درصد منابع صندوق در بازار سهام است.

  طبق گزارشات اخیر، صندوق سرمایه گذاری ثبات ویستا اخیر طرفداران زیادی میان سهامداران بورس پیدا کرده است . طبق پیش بینی ها، ممکن است این صندوق سرمایه گذاری شده ۲۰ الی ۲۲ درصد بازدهی برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد.

  اما چه ویژگی های باعث تمایز این صندوق سرمایه گذاری شده است . در این خبر سعی داریم تا تمام ویژگی های صندوق سرمایه گذاری ویستا را باهم بررسی کنیم.

  علی روحی مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری ویستا ،  گفتگو هایی در خصوص تفاوت استراتژی مدیران ویستا با سایر صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت با بورس نیوز داشته است طبق این گفتگو:

  اصلی ترین وجه تمایز این صندوق سرمایه گذاری با دیگر صندوقها این است که این صندوق از فرصت های سرمایه گذاری استفاده میکند وهمواره  اوراقی را انتخاب میکند که این اوراق می تواند بیشترین بازدهی را  داشته باشد.

   

  وی افزود که :یکی از دلایل وجه تمایز ویستا  این است که در صندوق سرمایه گذاری ویستا تیمی متشکل از کارشناسان حرفه ای و اشخاص کار بلد داریم .که این تیم شناخت کافی از بازار پول و سرمایه دارند . امیدواریم از طریق تجربه این تیم بتوانیم فرصت های خوب سرمایه گذاری برای سهامداران  ایجاد کرده تا آنها بتوانند حداکثر بازدهی را دراین صندوق کسب کنند.

  روحی گفت : نحوه عملکرد تمامی صندوق ها مشابه هم است و تفاوت چندانی ندارد ولی کسب سود بینظیر و توان استفاده از فرصت های بازار میتواند وجه تمایز یک صندوق سرمایه گذاری از دیگر صندوقها باشد.

  روحی همچنین در رابطه با طرح های مدیران این صندوق برای افزایش جذابیت این صندوق سرمایه و وجه تمایز ویستا گفت: نمیتوان همواره نزولی بودن ویا صعودی بودن بازار بورس اوراق بهادار را ارزیابی کرد. ولی همانطور که سهامداران باتجربه میدانند شاخص بورس همواره حرکت سینوسی دارد .همچنان سرمایه گذاری برروی یک سهم یا کالا خاص خوب نیست و باید سبد سرمایه گذاران دارای تنوع باشد که این تنوع باعث مدیریت و کاهش ریسک سبد سهامداران باشد.

  در دوره هایی که پیش بینی برای بازار سرمایه صعودی است، باید سرمایه گذاران توجه کافی به بازار سرمایه داشته باشند؛ ولی نباید کل پرتفوی آنها مختص سهام باشد و برای کاهش ریسک، باید سرمایه گذاران سبدی هم از اوراق با درآمد ثابت وهم از سهام داشته باشند. بنابراین صندوق هایی مثل “ویستا” گزینه مناسبی برای بخش سرمایه گذاری در حوزه اوراق با درآمد ثابت خواهد بود.

  همچنین روحی در گفتگو هایش به این اضافه کرد که شرکت سبدگردان ویستا،  قصد دارد صندوق های دیگری را هم راه اندازی کندو دراختیار کاربران بورس و سرمایه گذاران بورس قرار دهد.

  همچنین از آنجا که وظیفه این صندوق ها  این است که تحلیل ها و گزارش های بازار سرمایه را در اختیار کاربران بازار سرمایه و سهامداران قرار دهد؛

  گزارش هایی که توسط تیم خبره و کارشناسان این مجموعه تهیه شده، از طریق کانال تلگرامی این صندوق سرمایه گذاری در اختیار کاربران و علاقه مندان بورس قرار می دهد که می توانند این تحلیل ها را در سهم و یا سرمایه گذاری خود لحاظ کنند.

  آکادمی تبریز فایننس روزانه اخبار مهم فارکس و ارز دیجیتال،بورس اوراق بهادار را در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد تا شما بتواند بهترین تصمیم را در این حوضه ها اتخاذ کنید.

  همچنین آکادمی تبریز فایننس با برگزاری دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها با بهترین اساتید سعی دارد تا شما سرمایه گذاری بی نظیری در بازار های مالی داشته باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.