تبریز فایننس

دلیل رشد کاردانو چه بود

دلیل رشد کاردانو میدونی چیه بیا اینجا ببین
 • دلیل رشد کاردانو:همکاری‌های جدید، دیفای و بازار NFT را به شبکه کاردانو خواهند آورد

  دلیل رشد کاردانو : اطلاعیه‌های اخیر با رسیدن به بالاترین سطح کاردانو در دو روز گذشته با ۱٬۶۹ دلار به اوج خود رسید. نکته‌ای که منتقدان همیشه کاردانو را به آن متهم می‌کنند، نبود قراردادهای هوشمند در این شبکه است. با این وجود چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو اعلام کرده بود که در ماه آگوست از قراردادهای هوشمند بر بستر کاردانو رونمایی خواهد شد. در این هفته دو پروژه بلاکچین اوکام-Occam و باندلی-Bondly خبر از یک همکاری استراتژیک با شبکه کاردانو داده‌اند. دلیل اصلی رشد کاردانو طی این همکاری دو بازار دیفای- Defi و NFT به کاردانو اضافه خواهد شد.

  اگه اطلاعاتی در مورد ارز دیجیتال و بازار های مالی ندارید میتوانید در دوره های آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید .

  دلیل رشد کاردانو: در حال حاضر دارندگان کاردانو تنها به خدمات سهام‌کذاری دسترسی دارند و قابلیت‌های قرارداد هوشمند، DeFi و NFT به سادگی در دسترس نیستند. باندلی در سپتامبر گذشته در Polkadot راه‌اندازی شد و به عنوان یک متخصص بازار NFT شهرت خوبی کسب کرد. باندلی همچنین طیف وسیعی از خدمات دیگر از جمله مبادله، DEX و خدمات سپرده ارائه می‌دهد.

  اخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال را از دسته اخبار ارز دیجیتال وب سایت تبریز فایننس دنبال کنید .

  آکادامی تبریز فایننس ارائه دهنده خدمات اموزشی در حوزه بازار های مالی (فارکس ،بورس و ارز دیجیتال ) توسط اساتید مجرب و کاربلد .
  پشتیبانی سه ماهه بعد اتمام دوره .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.