تبریز فایننس

خرید بیت کوین نهنگ ها پس از ریزش بی سابقه بیت کوین

نهنگ ها 5.5 میلیارد دلار بیت کوین جمع کردند زیرا قیمت آن به زیر 36000 دلار رسید.با مشاهده داده های حجم ، نهنگ ها مطمئناً اطمینان حاصل می کنند که در افت قیمت خرید کنند. همزمان با اعلام بیانیه ی دولت چین و سرکوب بیت کوین توسط چین شروع به کاهش کرد .
 • خرید بیت کوین نهنگ ها : نهنگ ها 5.5 میلیارد دلار بیت کوین جمع کردند زیرا قیمت آن به زیر 36000 دلار رسید.با مشاهده داده های حجم ، نهنگ ها مطمئناً اطمینان حاصل می کنند که در افت قیمت خرید کنند. همزمان با اعلام بیانیه ی دولت چین و سرکوب بیت کوین توسط چین شروع به کاهش کرد .

  خرید بیت کوین نهنگ ها : بر اساس داده های مشتقات ، نهنگ ها 5.5 میلیارد دلار بیت کوین را افزایش دادند زیرا قیمت آن به زیر 36000 دلار رسید. نهنگ ها ، که می توانند در خریدهای بزرگ یا سفارشات خود در هر جهت تأثیر بگذارند .

  با این حال ، این ریزش به معنای سقوط بیت کوین نیست. در همین حال ، اخبار منفی در مورد بیت کوین و کل صنعت رمزنگاری طی چند هفته گذشته بدون وقفه بوده است. در کنار شاخص FUD امروز (ترس ، عدم اطمینان و تردید)  دولت چین نیز  “برخورد با رفتار استخراج و تجارت بیت کوین” را اعلام کرده است.

  اگه میخواین در بازار های مالی از جمله بازار کریپتو کارنسی فعالیت داشته باشید میتوانید در دوره های آموزشی تبریز فایننس شرکت کنید .

  تبریز فایننس

  دولت چین بار دیگر تاکید به ممنوعیت استخراج بیت کوین و معاملات آن را تکرار کرد. بنا بر گزارش منتشر شده، کمیته ثبات و توسعه دولت چین در جلسه‌ای عنوان کردند سیستم مالی به خوبی تصمیمات کمیته مرکزی این حزب و شورای دولت چین را در افزایش حمایت از اقتصاد واقعی و اعمال سیاست‌ها با توجه به نیاز بازار اجرا کرده است.

  متعاقباً ، معامله گران کوچک به راحتی از این نوع اخبار می ترسند. با این حال ، نهنگ ها و سرمایه گذاران به وضوح می دانند که چگونه یک فرصت خرید را تشخیص دهند ، که این مورد افت امروز به 36000 دلار است.

  آخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال رو دسته اخبار ارز دیجیتال تبریز فایننس دنبال کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.