تبریز فایننس

آغاز مجدد معاملات بیت کوین در بریتانیا

آغاز مجدد معاملات بیت کوین در بریتانیا
 • آغاز مجدد معاملات بیت کوین در بریتانیا: طبق گزارشات اخیر در طی چند ماه کشورها و دولت های زیادی مسئله  پذیرش بیت کوین مطرح بود. و همچنین برنامه های خرید و فروش کالای زیادی هم طی این چند ماه اعلام کردند که کاربرانشان می توانند از طریق ارز دیجیتال بیت کوین اقدام به خرید و فروش و یا به انجام معاملات بپردازند.

  بعد از السالوادور که چند روز اخیر خرید و فروش رمز ارز بیت کوین را به رسمیت شناخته بود . در کشور های زیادی مسئله طرح قانون خرید و فروش پیشنهاد شده است و این مسئله خیلی برای دولت مردان جنجال برانگیز است .

  اما به تازگی خبرپذیرش خرید و فروش رمز ارز بیت کوین توسط اداره پست بریتانیا، بین سرمایه گذاران و فعالان بازار ارز دیجیتال سروصدا به پا کرده است.

   جزئیات خبر آغاز مجدد معاملات بیت کوین در بریتانیا

  طبق گزارشی از Coin Telegraph : اداره پست انگلستان با همکاری صرافی آلمانی Swarm Markets به کاربران احراز هویت شده خود این امکان را به وجود آورده تا آنها از طریق اپلیکیشن EasyID متعلق به این صرافی به طور مستقیم از وب سایت Swarm معاملات و خرید و فروش رمز ارزهای خود را انجام دهند.

  معامله گران می توانند کوپن ارزهای رمزنگاری شده را بخرند و سپس به خریداری رمز ارز بیت کوین اقدام کنند.  ولی این امرباعث نگرانی تحلیلگران بازارهای مالی را شده است، آنها نسبت به این موضوع به سرمایه گذاران هشدار داده اند و خاطر نشان شده اند که معامله در بازار ارز دیجیتال خطراتی به همراه دارند. علاوه  بر این، نگرانی ها در رابطه با  ارتباط دارایی های پرنوسانی مانند ارزهای رمزنگاری شده با اداره پست بیشتر شده است.

  ولی صرافی ، Swarm Markets معتقد است که این همکاری باعث ورود افراد بیشتری به بازار های ارز دیجیتال می شود.

  در این باره فیلیپ پیپر (Phillip Pieper)، یکی از مدیران صرافی Swarm Markets می گوید: “با ایجاد بستری ایمن و دسترسی راحت در پروسه خرید بیت کوین و اتریوم واقعی، تعداد اشخاص بیشتری می توانند در زمینه رمزنگاری شروع به فعالیت کنند.”

  آغاز مجدد معاملات بیت کوین در بریتانیا

  مثل کشور های مختلف ، راه های زیادی برای خرید بیت کوین در بریتانیا از طریق صرافی های بزرگی مانند  جمینی،کوین بیس و بایننس برای معامله گران فراهم شده است. همچنین، پی پال (PayPal) در ماه اخیر  نیز اعلام کرده بود  که گزینه های رمزنگاری خود را برای شهروندان انگلستانی فعال می کند.

  طبق این همکاری ، اداره پست انگلستان هزینه ای برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری از طریق برنامه EasyID در صرافی Swarm Markets را از کاربر نمیگیرد. اما Swarm Markets هزینه  گرفته شده از نرم افزار تأیید هویت خود را به این سازمان پرداخت خواهد کرد.

  نتیجه گیری

  آغاز مجدد معاملات بیت کوین در بریتانیا :به نظر میرسد این مشارکت باعث ارائه تسهیلات ویژه برای معاملگران و سرمایه گذاران بریتانیای در بازار ارز دیجیتال شود .البته باید این نکته را در نظر بگیریم که بیت کوین به تازگی مورد توجه بیشتر دولتها بوده و طرح ها و قانونهایی را نسبت به این موضوع تصویب کرده اند . امیدواریم در کشور ما نیز قانونهای مثبت نسبت به معاملات رمز ارز بیت کوین تصویب شود و سرمایه گذاران بتوانند سرمایه گذاری بهتر و قانونی در بازار رمز ارزها و الخصوص بیت کوین داشته باشند.

  آکادمی تبریز فایننس مهمترین اخبار بازار ارز دیجیتال ، فارکس و بورس اوراق بهادار به صورت روزانه در وبسایت خود قرار می دهد تا سرمایه گذاران و معاملگران طبق این اخبار از مهمترین حوادث بازار های مالی باخبر باشند و در این زمینه به روز باشند.

  علاوه براین موضوع ، آکادمی تبریز فایننس ، با برگزاری دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و …. با بروزترین شیوه تدریس سعی دارد که شما را به یک معامله گر حرفه ای تبدیل کند که این امر موجب افزایش سود دهی سرمایه شما در بازار های مالی خواهد شد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.