تبریز فایننس

افزایش قیمت بیت کوین تا مرز 51 هزار دلاری

روش تعیین حد ضرر
 • دیروز که قیمت بیت کوین دیروز از مرز۵۰,۰۰۰ دلاری عبور کرد، واین امر باعث امیدواری سرمایه گذاران و فعالان حوزه کریپتو کارنسی به آغاز دوباره روند صعودی بیت کوین شده است . با آغاز روند صعودی ارز دیجیتال بیت کوین ، آلت کوین ها هم روند صعودی را تجربه کردند.

   

  طبق گزارشات کوین تلگراف، دلیل اصلی روند افزایشی بیت کوین و شکستن مرز 50.000 دلاری ، فعالیت خریداران طی روز گذشته می باشد. در روند جهشی دیروز، بیت کوین تا مرز 52.000 دلاری پیش رفت و هم اکنون این ارز دیجیتال در کانال 51.400 دلاری معامله می‌شود.

   

  افزایش قیمت بیت کوین تا مرز 51 هزار دلاری

   

  با تحلیل داده های قبلی بازار ، مال قبل از افزایش بیت کوین ، یک بازه تثبیت را تجربه کرده بودیم. هم اکنون نیز سرمایه گذاران و تحلیل گران بازار کریپتو کارنسی منتظر شکست حمایتی 50000 دلاری هستند.

   

  از اوایل هفته گذشته ، پس از رسیدن بیت کوین به قیمت 40.885 دلار بازار شاهد خیزش ۳۶.۸ درصدی این ارز دیجیتال در هفته اخیر بوده است . این جهش باعث شد که اطمینان به 100000 دلاری شدن بیت کوین افزایش یابد.

   

  معامله گران و کارشناسان بازار اقتصادی پیش بینی کرده بودند که تاپایان سال 2022 قیمت بیت کوین به صد هزار دلار برسد ، بنابراین سطح 100000 دلاری بیت کوین اهمیت و تاثیر بسزایی در دنیای کریپتو کارنسی خواهد داشت.

   

  هم اکنون ۹۷۱ میلیارد دلار، ارزش بازار بیت کوین می باشد که 42 درصد از سهم کل بازار ارز دیجیتال را در دست دارد. با افزایش خرید بیت کوین توسط معامله گران ، این ارز در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش قیمت داشته که این افزایش قیمت ، آغاز گر روند افزایشی ارز های دیگر نیز بودند. در 24 ساعت اخیر، اتریوم با 18 درصد، بایننس کوین با 3 درصد و کاردانو با 2 درصد افزایش ، پیشتازان بازار ارز دیجیتال بودند.

   

  این خبر که خواندید مربوط به افزایش قیمت بیت کوین تا مرز 51 هزار دلاری در تاریخ 13 مهر 1400 بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر :بازار جهانی ارز دیجیتال، بازار فارکس و بازار بورس مطلع شوید.

   

  آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.