تبریز فایننس

حرکت بیت کوین به سوی مقاومت 41000 دلاری

حرکت بیت کوین به سوی مقاومت 41000 دلاری
 • حرکت بیت کوین به سوی مقاومت: به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، بررسی آمارهای درون شبکه ای ، بهبود تدریجی ضریب سختی استخراج را به عنوان یکی از عوامل کلیدی در تعیین قیمت بیت کوین نشان می دهد.

  ضریب استخراج بیت کوین که زمانی به 180اگزا هش بر ثانیه رسیده بود ، تنها در سه هفته پس از ممنوعیت استخراج توسط دولت چین به 84 هش در ثانیه کاهش یافت ، اما از زمان جابجایی استخراج کنندگان چینی به طور پیوسته در روزهای اخیر ضریب سختی افزایش داشته ایم.

   

  انتشار دارایی سه ماهه دوم تسلا نشان می دهد که علی رغم افت 1 میلیارد دلاری ارزش بیت کوین های خود ، این رقم نسبت به سه ماهه اول امسال تغییری نکرده است و تسلا همچنان بیت کوین های خود را نگه می دارد. داشته است. این کاهش ارزش دارایی ها به دلیل کاهش قیمت بیت کوین است و در صورت افزایش قیمت بیت کوین ، این ضرر قابل جبران است.

   

  به دنبال فشار چین بر فعالان ارزهای دیجیتال ، صرافی هیوبی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال چین اعلام کرد که دفتر خود را در چین می بندد. پیش از این دولت چین استخراج ، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و خرید و فروش تجهیزات استخراج ارز دیجیتال را ممنوع کرده بود. پس از اعلام این تصمیم ، ارزش سهام بورس هوبی در بورس هنگ کنگ به شدت کاهش یافت که بر عملکرد شاخص کل سهام نیز تأثیر گذاشت.

   

  ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1550 میلیارد دلار برآورد شده است که 0.75 درصد نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. بیت کوین در حال حاضر 51 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال و اتریوم 18 درصد را در اختیار دارد.

  نظر کارشناسان صندوق بین المللی پول درباره حرکت بیت کوین به سوی مقاومت؟

  کارشناسان صندوق بین المللی پول معتقدند که استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان ارزهای ملی دارای معایبی است که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

  به گزارش فورچون ، صندوق بین المللی پول روز دوشنبه یک پست وبلاگی منتشر کرد و هشدار داد که خطرات و هزینه های قانونی شدن ارزهای رمزنگاری شده به عنوان ارز رایج بیشتر از مزایای آن است.

   

  در این یادداشت آمده است: قرار دادن ارزهای رمزنگاری شده در موقعیت پول ملی می تواند به ثبات مالی کلان ، یکپارچگی مالی ، حمایت از مصرف کننده و محیط زیست آسیب برساند.

  توبیاس آدریان ، مشاور مالی صندوق بین المللی پول و رودا ویکس براون ، مشاور عمومی صندوق بین المللی پول ، از مزایای استفاده از ارزهای رمزنگاری شده اذعان کردند.

  نویسندگان می نویسند: ارز دیجیتال می تواند پرداخت ها را ارزان تر و سریعتر کند ، غیربانکداران را وارد سیستم مالی کند و معاملات بین مرزی را بهبود بخشد.

  در عین حال ، ارزهای دیجیتال می توانند به دلیل نوسانات قیمت ، مشکلات سیاست مالی و تاثیرات منفی زیست محیطی مشکلاتی را ایجاد کنند.

  گذشته از این مشکلات ، نویسندگان اظهار دارند که ارزهای رمزنگاری شده نیز می توانند نگرانی های امنیتی ایجاد کنند.

   

  به علاوه می توان از ارزهای رمزنگاری شده برای پولشویی ، تامین مالی تروریسم و ​​فرار از مالیات استفاده کرد. این می تواند تهدیدی برای سیستم مالی یک کشور ، تعادل مالی و روابط با کشورهای خارجی و کارگزاری های بانکی باشد.

  موقعیت پول ملی مستلزم آن است که ابزار پرداخت به طور گسترده در دسترس باشد. با این حال ، دسترسی به اینترنت و فناوری مورد نیاز برای انتقال ارزهای رمزنگاری شده هنوز در بسیاری از کشورها کمیاب است و مشکلاتی را ایجاد می کند. این درباره عدالت و شمول مالی است.

   

  به گفته آدریان و ویکس براون ، پذیرش ارزهای رمزنگاری شده به عنوان پول ملی برای کشورهای دارای تورم و نرخ ثابت ارز و همچنین موسسات معتبر نیست. برای کشورهایی که ثبات اقتصادی آنها کمتر است ، گزینه بهتری می تواند استفاده از ذخایر ارز معتبر بین المللی مانند دلار یا یورو باشد.

  صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) اعلام کرد برخی از کشورها ممکن است وسوسه شوند تا میانبر را برای خدمات مالی ارزان تر و فراگیرتر ارائه دهند. در نهایت ، دولت ها باید آنهایی باشند که این خدمات را ارائه می دهند و از اشکال جدید دیجیتالی پول استفاده می کنند.

  در ماه ژوئن ، السالوادور اولین کشوری بود که قانون استفاده از بیت کوین به عنوان پول ملی را تصویب کرد. در پی این اقدام السالوادور ، سیاستمداران چندین کشور دیگر ، به ویژه آمریکای لاتین ، کشورهای متبوع خود را به پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده ترغیب کردند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.