تبریز فایننس

بیت کوین و اتریوم امسال با فشار فروش در آسیا مواجه شدند !

بیت کوین و اتریوم امسال با فشار فروش در آسیا مواجه شدند
 • بیت کوین و اتریوم امسال با فشار فروش در آسیا مواجه شدند :  گزارشات اخیر ، نشانگر این است که بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در سال 2021 با فشار معاملاتی گسترده در آسیا مواجه شده اند. افت بازار بیت کوین و اتریوم در آسیا زمانی که بازار ارزهای دیجیتال آمریکا به اندازه کافی فعال نبود ، ادامه یافت.

   

  علاوه بر این، حرکت رو به پایین کریپتوها زمانی رخ داد که بازار سنتی از کاهش نرخ بهره چین سو استفاده کرد. این گزارش تاکید می‌کند که افزایش 60 و 420 درصدی بیت‌کوین و اتریوم از سال تا به امروز در ساعات 8 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت نیویورک در آمریکا رخ داده است.

   

  علاوه بر این، اقدامات قیمت بیت کوین و اتریوم کل بازار کریپتو را در یک الگوی پایین کشاند زیرا فدرال رزرو USE و بانک های مرکزی شروع به کاهش محرک های افزایش نقدینگی برای تورم کردند.

   

  در آسیا، قیمت بیت کوین به بیش از 30 درصد کاهش یافت، زیرا در ساعات آسیایی از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت پکن، فروش گسترده ای به فروش می رسید. حتی بیشتر، علیرغم اقدامات بانک خلق چین (PBOC) برای کاهش روند نزولی بازار، بازار بیت کوین به شدت سقوط کرد.

   

  در زمان انتشار این خبر ، قیمت بیت کوین 45,784.73 دلار با ارزش بازار بیش از 865 میلیارد دلار است در حالی که اتریوم با قیمت 3,768.71 دلار با 449,496,045,397 دلار به عنوان ارزش بازار سرمایه در CoinMarketCap معامله می شود. بسیاری معتقدند که کاهش کریپتوها را می توان به تاثیر کووید-19 و Omicron(گونه تازه کشف شده کرونا ) نسبت داد که جهان را با طوفان می برد.

   

  این خبر که خواندید مربوط به این بود که ، بیت کوین و اتریوم امسال با فشار فروش در آسیا مواجه شدند . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.