تبریز فایننس

ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave
 • در این مقاله ، قرار است توضیح می دهیم که چطور از ابزار جدید Binance که برای همه ی کاربران مرورگر رایانه ی Brave قابل دسترس است استفاده کنید. در آخرین به روزرسانی Brave، نسخه ۱۸، این مرورگر ابزار Binance را وارد مرورگر امنیتی خود کرده است. کاربران و علاقه مندان به Binance و Brave در مارس سال ۲۰۲۰، زمانی که این دو شرکت یکپارچه سازی و شراکت خود را اعلام کردند، فقط می توانستند پیش نمایشی از این ابزار را در مرورگر خود مشاهده کنند.

   

  ولی از روز اول ماه می ۲۰۲۰، ابزار Binance در داخل مرورگر Brave قابل دسترس شد. این یعنی میلیون ها کاربر به صورت یکپارچه و بدون نیاز به ترک مرورگر برای بررسی میزان دارایی، خود یا خرید رمز ارزهای دیگر، می توانند دارایی های خود را خرید و فروش یا مدیریت کنند. ولی کاربران نسخه تلفن همراه این مرورگر هنوز باید منتظر به روز رسانی این نسخه بمانند.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  محبوبیت Brave به سرعت افزایش یافته است و این مرورگر حالا ۱۳۰۵ میلیون کاربر فعال دارد. Binance از لحاظ میزان معاملات و تعداد کاربران بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. پس یکپارچه سازی این دو پلتفرم به نفع هر دو شرکت است. به این امید که روز به روز کاربران بیشتری از Binance مرورگر Brave را نصب و کاربران بیشتری از این مرورگر در Binance احراز هویت کنند.

   

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  این ابزار هم برای کاربران Binance و هم کاربران Binance.us قابل دسترس است. ولی کاربران آمریکایی شاید نتوانند با استفاده از این ابزار ارز بخرند، که این مشکل نیز در نسخه ی بعدی برطرف خواهد شد. برای دسترسی به ابزار Binance اولین کاری که باید انجام دهید این است که مرورگر خود را به نسخه ۱.۸به روزرسانی کنید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  برای اینکه ببینید در حال حاضر کدام نسخه مرورگر روی رایانه شما نصب است، به تنظیمات Brave بروید یا روی منوی همبرگر در گوشه سمت راست صفحه کلیک کنید؛ سپس پایین تر که بروید به بخش about Brave می رسید. در گوشه پایین سمت چپ این صفحه می توانید ببینید که در حال حاضر از چه نسخه ای از مرورگر استفاده می کنید.

   

  در این قسمت همچنین مرورگر به روز رسانی می شود و شما می توانید با بستن و دوباره باز کردن آن از آخرین نسخه استفاده کنید ،می توانید گزینه بروز رسانی خودکار را انتخاب کنید تا همیشه آخرین نسخه مرورگر را در رایانه شما نصب شود . اگر به هر دلیل در این قسمت در دسترس شما نبود ، می توانید با مراجعه به آدرس/ http ://brave.com/download آن را دانلود نمایید.

   

  این لینک شما را به وبسایت Brave هدایت می کند و البته برای شروع به کار، شما به حساب کاربری Binance نیاز دارید تا بتوانید آن را به مرورگر خود متصل کنید. بعد از به روزرسانی مرورگر به آخرین نسخه می توانید ابزار Binance را در بخش new tab مشاهده کنید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

  در این قسمت می توانید بین Binance.com و Binance.us یکی را انتخاب کنید. اگر می خواهید رمز ارز خاصی را با استفاده از ارز انتخابی خود خریداری کنید، می توانید فرایند خرید را همین جا شروع کنید، ولی اول باید ابزار Binance خود را به حساب کاربری Binance خود متصل کنید. اگر روی گزینه ی Connect کلیک کنید، می توانید در حساب Binance خود login کنید و بعد از طریق مرورگر Brave به کار خود ادامه دهید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  در این مرحله شما باید مشخصات خود را وارد کنید و بعد اطلاعاتی نمایش داده میشود که به شما نشان میدهد که مرورگر Brave چه توانایی هایی دارد. از جمله ی این توانایی ها کاربرد اتصال ایمیل شما به حساب بایننستان، آدرس کیف پول این حساب، دارایی شما در این کیف پول و تبدیل ارزها به یکدیگر در این پلتفرم است.

   

  اگر از این قابلیتها خوشتان می آید، برای اتصال وارد حساب کاربری خود شوید. بعد تأیید می کنید که Brave چه کارهایی می تواند انجام دهد و با کلیک کردن می توانید کار را ادامه دهید. زمانی که وارد حساب کاربری شدید، می توانید شروع به استفاده از این ابزار کنید. اولین زبانه مربوط به خلاصه عملیات های شماست. این زبانه در حالت پیش فرض قابل رؤیت نیست، اما اگر روی آیکن چشم کلیک کنید می توانید آن را ببینید، و بعد این زبانه مانده حسابهایتان را به شما نشان میدهد.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

   

   

  اگر روی آیکن سه نقطه کلیک کنید گزینه های پنهان کردن ابزار Binance، اطلاعات بیشتر، به روز رسانی داده ها یا قطع کردن اتصال به حساب کاربری Binance به شما نمایش داده می شود. اگر نگاهی به قسمت deposit بیندازید میتوانید آدرس های خود را برای برداشت مشاهده کنید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  برای مثال اگر بیت کوین را جست و جو کنید، می توانید آدرس برداشت خود یا QR code لازم را مشاهده کنید و بعد روی گزینه «Copy» کلیک کنید تا دارایی خود را منتقل کنید. با سرزدن به زبانه Convert می بینید که به راحتی می توانید با انتخاب گزینه ها از منو ارزهای مختلف را به هم تبدیل کنید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  پس اگر BNB را انتخاب کنید، می توانید موجودی خود را در قسمت بالا مشاهده کنید. سپس میزان ارزی موردنظر را وارد می کنید، مثلا BNB، بعد می توانید بگویید که می خواهید این یک واحد BNB را به چه ارزی تبدیل کنید. برای مثال اگر می خواهید اتریوم را از منو انتخاب کنید، می توانید پیش نمایش این تبدیل را مشاهده کنید و این عملیات تا ۳۰ ثانیه اعتبار دارد.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  این قسمت نرخ کارمزد و میزان اتریوم دریافتی شما را نشان میدهد. اگر از این میزان راضی بودید، می توانید روی گزینه Confirm کلیک کنید. درست بعد از اتمام این عملیات، این میزان ارز به زبانه summary شما در ابزار Binance اضافه می شود. و در آخر به گزینه خرید می رسیم که با استفاده از آن شما می توانید از بین ارزهای موجود در لیست، هرکدام را که می خواهید خریداری کنید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  می توانید بگویید که می خواهید از طریق دلار این خرید را انجام دهید و بعد رمز ارز موردنظر خود را انتخاب کنید. سپس روی گزینه ی buy کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دادید به وبسایت Binance.com هدایت می شوید تا تراکنش را کامل کنید. آخرین موردی که می خواهم به شما نشان بدهم خارج شدن از حساب Binance درصورت نیاز به پاک کردن تنظیمات این ابزار است.

   

  ولی نگران نباشید، این کار تأثیری روی حساب کاربری Binance شما ندارد، فقط مرورگر Brave را تا زمان اتصال دوباره از آن جدا می کند. برای این کار باید روی سه نقطه بالای سمت راست ابزار کلیک کنید و بعد گزینه disconnect را انتخاب کنید. بعدأ می توانید دوباره حساب کاربری خود را متصل کنید.

   

  ابزار معامله گری Binance Widget در مرورگر Brave

   

  این توضیحی خلاصه در رابطه با طرز استفاده از ابزار بایننس در مرورگر بود ، که ابزار خوبی برای کار با رمز ارز هاست.

   

  آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

   

   

   

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.