تبریز فایننس

آپدیت اتریوم در2021

آپدیت اتریوم
 • گفته میشود در اپدیت اخیر اتریوم با راهکار های جدید مقیاس پذیری اتریوم 100برابر بیشتر میشود .

  آپدیت اتریوم در2021 : ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، در اظهارنظر خود اعلام کرد که تا اتمام توسعه شاردینگ در اتریوم ۲.۰، شبکه این ارز دیجیتال از راهکار دسته‌بندی تراکنش‌ها در زنجیره‌های جانبی (Rollup)  برای حل مشکل مقیاس‌پذیری استفاده خواهد کرد.

  مقیاس پذیری :
  به گزارش کوین تلگراف، بوترین با حضور در پادکست تیم فریس ،گفت که شبکه اتریوم در شرف افزایش ۱۰۰ برابری مقیاس‌پذیری خود است. او پیش‌بینی کرد که آپتیمیزم راهکار لایه دوم خود را در هفته‌های آینده در اتریوم اجرایی خواهد کرد.

  راهکار آپدیت اتریوم در2021 :
  دسته‌بندی تراکنش‌ها یک راهکار لایه دوم است که تراکنش‌ها را در یک زنجیره جانبی مشخص پردازش و ذخیره می‌کند. پس از این کار، تراکنش‌ها در یک دسته (شامل چند تراکنش) به شبکه اصلی اتریوم منتقل می‌شوند. راهکارهای لایه دوم برای غلبه بر مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم اجرا می‌شوند. همزمان با شلوغی شبکه اتریوم شاهد افزایش شدید کارمزدهای این شبکه بودیم. شلوغی باعث پرشدن پهنای باند شبکه می‌شود و همین مسئله کاربران را ملزم به پرداخت کارمزدهای بیشتر می‌کند.

  اگه اطلاعاتی درباره ارز های دیجیتال نداری میتونی در دوره های آموزشی تبریز فایننس شرکت کنی .

  مزایا :
  یکی از مشکلات شبکه اتریوم (ERC20) این است که مقیاس پذیری کمی دارد و زمانی که تعداد تراکنش های این شبکه افزایش پیدا میکند کارمزد شبکه بطور چشم گیری افزایش پیدا میکند و سرعت تایید تراکنش نیز طولانی تر میشود .
  درصورت رفع این مشکل کاربران این شبکه بیشتر خواهد شد و متقابلا تقضا اتر بیشتر خواهد شد و درنتیجه قیمت اتر افزایش خواهد یافت .

  تبریز فایننس ارائه دهنده خدمات در حوزه بازار های مالی قصد دارد تا اطلاعات عموم مردم را نسبت به ارز های دیجیتال و سایر بازار های مالی ارتقا دهد .
  برای پیگیری اخبار بروز به منو اخبار وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.