تبریز فایننس

اتریوم و نرخ منفی آن در پی توکن سوزی

اتریوم و نرخ منفی
 • آیا اتریوم و نرخ منفی صحت دارد ؟ براساس گزارش‌های سایت های خارجی ،طی 24 ساعت اخیر تعداد کوین هایی که استخراج شده اند از تعداد کوین هایی که سوزانده شده اند بیشتر است.

  به نقل از خبرنامه  اتریوم، 9.6 اتریوم سوزانده و 9.4 اتریوم طی یک روز استخراج شده است.

   

  هنگامی که EIP-1559 ماه گذشته به اتریوم معرفی شد ، قرار بود سبب افزایش عرضه اتریوم باشد . اما در 24 ساعت گذشته ، عرضه اتریوم نه تنها افزایش نیافته است بلکه باعث کاهش عرضه اتریوم نیز شده است.

   

  نتیجه اتریوم و نرخ منفی آن چه تاثیری دارد؟

   

  در 24 ساعت گذشته ، اتریوم بیشتری در شبکه،در مقایسه با قبل  سوزانده شده است ، به این معنی است  که امروزه ETH کمتر از دیروز موجود است. کارشناسان اتریوم معتقدند که شبکه اتریوم برای اولین بار چنین چیزی را تجربه کرده است.

   

  ای آی پی 1559یک پلتفرمی برای تغییر کدگذاری بلاکچین اتریوم بود که امکان تغییر ظرفیتهای بلوک ها میداد تا بلوک های اتریوم  ،تراکنش های بیشتری از طریق شبکه ارسال میشود را در خود بگنجانند.

   

  شبکه اتریوم به دلیل محبوبیت NFT ها و برنامه های مالی غیر متمرکز مانند وام دهی Protocl Aave و صرافی Uniswap با تراکم دست و پنجه نرم کرده است ، چون چنین ابزارهایی از منابع محدود شبکه استفاده می کنند.

   

  آکادمی تبریز فایننس با اساتید برتر و به روز ترین شیوه های آموزش بستر جامع وکامل را با برگزاری دوره های : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و…. ایجاد کرده است که با شرکت در این دوره ها میتواند سرمایه گذاری بی نظیری در بازار های مالی داشته باشید.

  این مجموعه همچنین روزانه مهمترین و تاثیر گذارترین اخبار های بازار های مالی را در اختیار کاربران مجموعه تبریز فایننس قرار میدهد که این اخبار میتواند عامل اصلی برای تصمیم گیری این عزیزان در سرمایه گذاری باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.