تبریز فایننس

معرفی و آنالیز 4 سهم (سهم آریا ، سهم خبازرس ، سهم وآذر و سهم غزر) تاریخ : 30 شهریور 1400

سهم غزر
 • سهم آریا ومعرفی آن

  شرکت پلیمر آریا ساسول که در ۱۸ اسفند ۱۳۸۱ تاسیس گردیده است و در همین سال نیز در اداره شرکتها و مالکیت صنعتی تهران ثبت شده است و طبق صورت جلسه مجمع عمومی عادی که در جمع صاحبان سهام در ۴ تیرماه ۱۳۸۵  برگزار گردید ، مرکز اصلی این شرکت از تهران به  بندر عسلویه انتقال داده شد که در همان سال نیز توسط اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی شهرستان کنگان نیزثبت شده است و در تاریخ اسفند 98 نیز اینشرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد و دقیقا دو روز بعد از این اتفاق ، این شرکت توانست از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرش بگیرد و فروش وعرضه سهام خود را در بورس آغاز کند.

  سهم آریا و تحلیل و آنالیز این سهم :

  سهم آریا بعد از شکست سقف تاریخی خود ، دچاراصلاح قیمتی شده است که به احتمال زیاد تا محدوده 98610 که اولین حمایت جدی سهم آریا و سقف قبلی خود است برساند و می تواند محدوده قیمت 9800 الی 9500 جذاب باشد که فعلا ورود سهام داران و خرید این سهم به سهامداران پیشنهاد نمی شود.هدف این سهم نیز رسیدن به کانال 121700می باشد.

  مقاومت سهم آریا : 110000

  حمایت سهم آریا : 98610 و 92519

  سهم آریا

  سهم خبازرس و معرفی آن

  شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ايران در سال 64 به منظورساخت ماشین آلات و کنترل مواد اولیه ، ساخت تجهیزات طبق استانداردهای رسمی ایران و استانداردهای جهانی و رقابت کردن  با کارخانجات ویا شرکتهای خارجی فعال در حوزه مشابه ، جهت کاهش وابستگی و میل به خودکفایی و استقلال صنعتی کشور از روش انتقال تکنولوژی و اطلاعات ، ارائه خدمات بازرسی مهندسی به دستگاههای اجرایی دولتی و بخش خصوصی و الخصوص تشکیل زمینه متناسب با نظارت دولت برشیوه خروج ارز از کشور،  بواسطه وزارت صنایع سنگین وقت تاسیس شد.

  شرکت  که واقع درتهران ، خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، شماره 54 است و شعبات زیادی نیز در کشور های مختلف مثل ترکیه ، چین ،آلمان زاپن ، روسیه و….دارد.

  این شرکت که در سال 81  در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات تجاری ثبت شده بود ، درسال 1389 طبق تصمیم مجمع عمومی فوق العاده از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد و حدود 3 درصد آن به کارکنان ومدیران واگذار گردید. هم چنین این شرکت در سال 90 و بر اساس مجوز شماره 10921 از سازمان بورس و اوراق بهادارتهران پذیرش گرفت.

  سهم خبازرس و تحلیل و آنالیز آن

  سهم خبازرس از جمله سهم های بازیگر محور و کوچک بازار است که به واسطه ورود پول قوی می توان موج سواری لذت بخشی را با آن تجربه کرد ولی فعلاً برای ورود مناسب نیست مگر اینکه اتفاقی مثبتی روی تابلو بیوفتتد پس منتظر میمانیم. از اهداف این سهم میتوان به 35523اشاره کرد.

  مقاومت سهم خبازرس : 31239

  حمایت سهم خبازرس : 26626

  سهم خبازرس

  سهم وآذر و معرفی این سهم

  شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان در سال 1375 تاسیس شده و توسط اداره ثبت شرکتهای تبریز ثبت شد که فعالیت خود را از آن زمان شروع کرد. حوزه فعالیت این شرکت می توان به سرمایه‌گذاری و مشارکت در شرکت‌ها و موسسات تولیدی ، بازرگانی ، ساختمانی ، کشاورزی و اجاره انواع کارخانجات و تولیدی ها و واگذاری و فروش آنها  در طیف گسترده ای از بخشها مثل کشاورزی ، معدن ، صنعت ، خدمات و خرید و فروش اوراق مشارکت و همچنین سهام اوراق بهادار ، مشارکت در موسسات اعتباری و موسسات خدماتی ، تولیدی و کلیه معاملات بازرگانی مجاز، اشاره کرد .

  سهم وآذر و آنالیز و تحلیل آن

  سهم وآذر بعد از افشای اطلاعات با اهمیت نوع الف و شوک به سهامداران از نظر پیش بینی سود غیر عملیاتی از بابت فروش کولاک شرق به مبلغ قابل توجه 156میلیارد تومانی کام سهامداران تبریزی را بعد از مدتها شیرین کرد با این افشا p/e سهم تا حوالی 4 پایین خواهد آمد که بسیار مطلوب است لذا امید است در روزهای آتی بتواند افتی که کرده بود را جبران کند البته خبرهایی مبنی بر ورود شرکتهای زیر مجموعه شرکت به تابلو بورس و خرید شرکت فولاد بناب به گوش میرسد که خبرهای خوبی هستند که به رشد سهم کمک شایانی خواهد کرد. هدف این سهم نیز رسیدن به 92500می باشد.

  مقاومت سهم وآذر :83000

  حمایت سهم وآذر : 62000

  سهم وآذر

  سهم غزر و معرفی آن

  شرکت صنعتی زر ماکارون در سال 80 تاسیس شد و سال 84 فعالیت خود را آغاز نمود . این کارخانه در شهرستان ساوجبلاغ واقع شده است که ظرفیت تولید 45000 تن محصول را در سال دارد .البته لازم به ذکر است که نام این شرکت در سال 92 از گروه صنعتی زر ماکارون به شرکت صنعتی زر ماکارون تغییر نام داده است .این شرکت در حوزه تولید و فروش و بسته بندی انواع ماکارونی ها فعالیت دارد. شرکت زر ماکارون در سال 1389 توسط اداره بورس اوراق بهادار پذیرفته شد و از این سال شروع به عرضه سهام های خود در بورس برای سهامداران کرد.

  سهم غزر و تحلیل و آنالیز آن

  سهم غزر هم اکنون  در یک محدوده قیمتی مستطیل شک احتمال نوسان دارد که به نظر بهتر است در حمایت خرید و در مقاومت فروخته شود که فعلاً در کوتاه مدت سهم به دید نوسانی مناسب است.

  مقاومت سهم غزر :31150

  حمایت سهم غزر :25800

  سهم غزر

  آنالیز و تحلیل سهام های بورسی که در وبسایت آکادمی تبریز فایننس قرار می گیرد بنا به درخواست شما کاربران عزیز تحلیل و تنظیم شده است که می تواند در زمینه تصمیم گیری شما نسبت به خرید و فروش این سهام تاثیر بسزایی داشته باشد.

  همچنین آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره بورس اوراق بهادار ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قراردهید .

  با شرکت در دوره های تبریز فایننس میتوانید سرمایه خود را گسترش داده و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.