تبریز فایننس

به چه دلیل رالی های صعودی EURUSD فروخته می شوند؟

رالی های صعودی EURUSD
 • رالی های صعودی EURUSD فروخته می شوند : در مورخه 3 آبان 1400یورو بدترین عملکرد را در میان دیگر ارز های اصلی داشت. رشد ضعیف داده‌های اقتصادی از هر گونه رالی صعودی در EURUSD جلوگیری خواهد کرد.

  برای چهارمین ماه متوالی، شاخص اطمینان کسب‌وکارهای آلمان نیز سقوط کرده است. شاخص IFO فضای کسب‌وکارها نیز با روند نزولی به ۹۷٫۷ واحد رسیده است. شاخص انتظارات فعلی هم به دلیل تضعیف روند بهبود اقتصادی و اختلال در بخش عرضه جهانی پایین آمده است. افت ارزیابی‌های اقتصادی که نشانگر بدبینی فعالین اقتصادی است با سقوط شاخص‌های PMI، شاخص تولیدات صنعتی و شاخص ZEW همخوانی دارد. در هفته پیش رو داده‌های تورمی و GDP فصل سوم سال ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد. پیش‌بینی می‌شود که رشد تورم قوی باشد، اما رشد فعالیت‌های اقتصادی پایین آمده باشد.

  این هفته نشست تعیین نرخ بهره بانک مرکزی اروپا هم برگزار خواهد شد که براساس پیش بینی ها تغییری در سیاست‌های پولی اعمال نخواهد شد. ولی قطعاً سخنرانی رئیس بانک مرکزی اروپا ، تاثیر بسزایی در روند بازار خواهد داشت.

   

  این خبر که خواندید مربوط به خبر فروخته شدن رالی های صعودی EURUSD  ، و تاثیر آن بر روی بازار فارکس بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.