تبریز فایننس

تحلیل چهار سهام مشهور بورس(دزهراوی، دکیمی، فملی، فولاد )

 • معرفی سهم دزهراوی

  شرکت دارو سازی زهراوی در سال 1365و بامساحت  ۱۲۰۰۰۰۰ متر مربع زمین تاسیس شد. که واقع در حومه شهر تبریز می باشد، این شرکت که پنجمین شرکت داروسازی ایران به حساب می آید ، یکی از اولین کارخانه های دارو سازی در تولید کپسول های نرم و داروهای بیماران پیوندی است. این شرکت در تولید انواع کپسول نرم و انواع داروها فعالیت دارد .

  این شرکت هم اکنون بیش از 100 محصول را تولید می کند. که این 100 محصول همگی دارای استاندارد های GMP و ISO می باشند و اکثر منابع اولیه آنها از کشور های اروپایی تهیه می شود

  این شرکت که در اداره بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است با نماد دزهراوی سهام خود را عرضه می کند.

  تحلیل کنونی سهم دزهراوی

  دزهراوی ، یکی از سهم های مظلوم بازار است که دچار اصلاح شدید قیمتی و زمانی شده است و سهامدارن این نماد ارزشمند بورسی متحمل بی مهری فراوانی شده اند. امید است بعد از خروج از ابر کومو به مدار صعود برگردد با حذف ارز 4200تومانی (با نرخ دولتی) و نیاز کشور به سرم امید به رشد سهم را دوچندان کرده است اندکی صبر سحر نزدیک است.هدف این سهم فتح قله های 12100 و 15650می باشد.

  مقاومتهای کلیدی سهم دزهراوی : 8580 و 10000
  حمایتهای مهم سهم دزهراوی : 7000 و 6421

  معرفی سهم دکیمی

  این شرکت در سال 1344 تاسیس و مورخ 8/6/1344 در تهران به ثبت رسیده و از همان ابتدا شروع به بهره برداری کرده است. این شرکت در آذرماه 1370 وارد بورس شد و از بورس اوراق بهادار تهران پذیرش گرفت.  شرکت کیمیا دارو و یا همان سهم دکیمی که مرکز اصلی و فعالیت آن در تهران می باشد ، جزو شرکتهای فرعی شرکت سرمایه گذاری شفا دارو می باشد. هم چنین شخصیت حقوقی این شرکت نیز سهامی عام است .

  تحلیل کنونی سهم دکیمی

  سهم دکیمی بعد از خروج موفق و قاطع از ابر کومو در حال تکمیل پولبک ، به کف ابر کومو نزولی می باشد که در صورت تایید خروج در روز شنبه می توان مسیر رشد سهم را هموار شده دانست.همچنین اهداف دکیمی رسیدن به قله های  27380 و29193 می باشد.

  مقاومت سهم دکیمی : 26200
  حمایت های مهم سهم دکیمی: 24192 و 22500

  معرفی سهم فملی

   کانسار مس سرچشمه در جنوب غربی کرمان ، اولین توده بزرگ مس که بهره برداری شد. این معدن که در سال ۱۳۲۸ کشف شد. با  ملی شدن معادن در سال ۱۳۵۱ ، شرکت سهامی معادن مس سرچشمه کرمان نیز در مورخه ۷ شهریور ۱۳۵۱ تاسیس شد و فعالیت این شرکت در سال ۱۳۵۲  با همکاری شرکت آنا کاندا آغاز گردید.

  در سال ۱۳۵۵ شرکت سهامی معادن مس سرچشمه کرمان به نام شرکت ملی صنایع مس ایران که همه فعالیت‌های معادن مس کشور در این شرکت انجام می شد ، تغییر نام داد.

  این شرکت در حوزه اکتشاف ، استخراج و بهره برداری از معادن مس ایران  فعالیت می کند و از تولیدات این شرکت می توان به  تولید محصولات پر عیار شده سنگ های معدنی ، فلزات و تسویه آنها ، محصولات فرعی در این حوزه را نام برد. این شرکت هم چنین سرمایه گذاری های زیادی در کلیه موارد مربوط به صنایع و معادن و فلزات در خارج از کشور داشته است.

  تحلیل کنونی سهم فملی

   

   

   

  همانطور که در چارت نشان داده شده است سهم  فملی بعد از خروج از مثلث افزایشی و پولبک به سقف مثلث الگوی مثلث را کامل کرده که یکی از الگوهای معتبر بازار است با توجه به اینکه سهم تازه عرضه اولیه شده فجهان سهامدار عمده آن فملی است میتوان از هم اکنون لبخند رضایت را بر لبان سهامداران فملی مشاهده کرد. همچنین هدف این سهم رسیدن به قله 24200می باشد.

   

  مقاومتهای اساسی سهم فملی: 16000 و 18800
  حمایت سهم فملی: 13000

   

  معرفی سهم فولاد

   

  شرکت فولاد مبارکه اصفهان یکی از اولین شرکتها در زمینهٔ تولید ورق‌های فولادی می باشد که یکی از بزرگترین مجموعه ها در کشور ماست.

   

  این شرکت که نقشی مهم در توسعه اقتصادی ، صنعتی و اجتماعی کشور وهم چنین ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد داشته است. این شرکت 50 درصد از نیاز مصرفی فولاد کشور را برای استفاده در ، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و همچنین در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی لوله‌های انتقال سیالات،  صنایع لوازم‌خانگی و الکتریکی ،صنایع بسته‌بندی وهمچنین صنایع لوله و پروفایل تولید می‌کند.

  شرکت فولاد مبارکه توسط اداره بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است و در بازار بورس سرمایه با نماد فولاد سهام خود را برای سهامداران عرضه می کند.

   

   

   

  تحلیل کنونی سهم فولاد

  سهام فولاد بعد از پر کردن گپ افزایش سرمایه در قیمت 13000 و اصلاح تا محدوده 11500 می تواند با توجه به رشد نرخ دلار در هفته پیشرو ،امکان دارد به مسیر صعودی خود بازگردد. اهداف سهم فولاد فتح قله های  14260 و 15800می باشد.

  مقاومت سهم فولاد: 13000
  حمایت سهم فولاد : 11500

  ک دوره جامع و نوین برای ارز دیجیتال میتواند برای علاقه مندان بازار ارز دیجیتال تاثیر فوق العاده ای داشته باشد.

  آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره بورس اوراق بهادار ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قراردهید .

  با شرکت در دوره های تبریز فایننس میتوانید سرمایه خود را گسترش داده و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.