تبریز فایننس

هشدار آشکار به اقتصاد ایالات متحده امریکا

هشدار آشکار به اقتصاد ایالات متحده | تبریز فایننس
 • هشدار آشکار به اقتصاد ایالات متحده

  در هشدار آشکار به اقتصاد ایالات متحده ، شاخص خوش بینی برای اقتصاد ایالات متحده تا پایان جولای به 53.6 واحد رسید که 0.7 کمتر از رقم ثبت شده در ماه قبل است.

  با توجه به این روند ، انتظار می رود که ورود سرمایه جدید به بخش های مختلف اقتصاد ایالات متحده کند شود و دولت مجبور شود نقدینگی بیشتری را مستقیماً به بازارها تزریق کند. کار روی لایحه پیشنهادی دولت به ارزش یک تریلیون دلار در سنا به زودی آغاز می شود.

  رشد اقتصادی آلمان در حال بازگشت به محدوده مثبت است: مرکز آمار آلمان اعلام کرد که بزرگترین اقتصاد اروپا در سه ماهه دوم سال 2021 1.5 درصد رشد کرد ، که اولین رشد سه ماهه مثبت در این کشور در یک سال اخیر است.
  مرکز آمار فرانسه همچنین اعلام کرد که در سه ماهه دوم سال 2021 ، متوسط ​​رشد اقتصادی کشور 0.9 درصد اندازه گیری شد که 1.1 درصد بیشتر از رشد اقتصادی ثبت شده در سه ماهه قبلی این کشور بود.

   

  نگرانی آمریکا درباره هشدار آشکار به اقتصاد ایالات متحده

  رشد ضعیف تر از حد انتظار در بخش تولید ایالات متحده نگرانی ها را در مورد بهبود طولانی مدت اقتصاد ایجاد کرده است. تا پایان ماه جولای ، شاخص تولید نسبت به ماه قبل 1.1 درصد کاهش یافته و به 59.5 واحد رسید. از سوی دیگر ، نیل کشکاری ، مدیر دفتر منطقه ای فدرال رزرو در مینیاپولیس ، گفت که گونه دلتا کرونا می تواند بخشی از جمعیت جویای کار را از بازار کار خارج کند ، که می تواند بهبود اقتصادی را به تعویق بیندازد.

   

  به گفته مرکز آمار اتحادیه اروپا ، در سه ماهه دوم سال 2021 ، متوسط ​​رشد اقتصادی 19 کشور عضو منطقه یورو و 27 کشور عضو اتحادیه اروپا به ترتیب 2.0 و 1.9 درصد بوده است ، در مقایسه با سه ماهه قبل در منطقه یورو 2.3 and و در اتحادیه اروپا 2.0 افزایش یافته است. در 12 ماه منتهی به مارس ، رشد اقتصادی به طور متوسط ​​13.7 درصد در منطقه یورو و 13.2 درصد در اتحادیه اروپا بود.

  کسری حساب تجاری آمریکا در ششمین ماه سال افزایش یافت و به بیش از 91 میلیارد دلار رسید. مانند ماه های گذشته ، چین بزرگترین صادرکننده به ایالات متحده است و بیشترین مازاد تجاری با این کشور دارد.

  ارزش دلار در جهان افزایش یافت

  واردات بزرگترین اقتصاد جهان به رکورد 236.7 میلیارد دلار می تواند برای بهبود بخش تقاضا امیدوار کننده باشد. در بخش صادرات ، ایالات متحده در این ماه در مجموع حدود 145.6 میلیارد دلار کالا و خدمات به دیگر کشورها صادر کرد.

  همانطور که انتظار می رفت ، فدرال رزرو آمریکا در جدیدترین جلسه خود نرخ بهره را در سطح فعلی نگه داشت. وی با اشاره به بهبود تدریجی اقتصاد گفت: با وجود افزایش تعداد مبتلایان به کرونا جدید ، چشم انداز اقتصادی بهتر از قبل است. جروم پاول ، فرماندار فدرال رزرو ایالات متحده ، که افزایش نرخ بهره را در کوتاه مدت رد می کند ، می گوید: رویکرد ما همیشه شفاف ترین حالت ممکن بوده است. ما هنوز روزهای بد را پشت سر نگذاشته ایم.

  هشدار آشکار به اقتصاد ایالات متحده

  صندوق بین المللی پول (IMF) در گزارشی جدید اعلام کرد تسریع فرایند واکسیناسیون بهترین خبر در حال حاضر برای اقتصاد جهانی است. این سازمان برآورد خود از متوسط ​​رشد اقتصادی جهان در سال جاری را 6.0 درصد پیش بینی کرده است که در سال آینده به 4.9 درصد کاهش می یابد. بنابراین ، اقتصاد جهانی امسال تقریباً از رکود کرونا خارج خواهد شد. این سازمان همینطور رشد اقتصادی آمریکا و چین را به ترتیب 7.0 و 8.1 درصد در سال جاری پیش بینی کرده است.

  نگرانی از تورم و عدم رشد اقتصادی در نتیجه کرونا همچنان بر انگیزه معامله گران برای ورود سرمایه جدید به بازار تأثیر می گذارد. از سوی دیگر ، اختلاف نظر میان سیاست گذاران در مورد زمان پایان سیاست های حمایتی کنونی افزایش یافته است و در حالی که برخی می خواهند رویکرد فعلی چند ماه دیگر ادامه یابد ، برخی دیگر می گویند که باید از ترس از تشدید تورم کند شود.

   

  تا به حال 200 میلیون و 672 هزار و 624 مورد ابتلا به کووید19 گزارش شده است که در این میان 4 میلیون و 265 هزار و 820 نفر جان خود را از دست داده اند.
  در بین کشورهای مختلف ، بیشترین تلفات مربوط به ایالات متحده با 630،582 ، برزیل با 558،597 ، هند با 426،319 ، مکزیک با 241،936 و پرو با 196،598 بوده است. .

  دیوید اسپیکا ، کارشناس ارشد سرمایه گذاری در می گوید: به طور کلی ، معامله گران تمایل بیشتری به فروش سهام خود با بهبود چشم انداز اقتصادی دارند. با این حال ، خطرات زیادی وجود دارد که می تواند این روند را کاملاً معکوس کند: گونه ویروس دلتا کرونا نیز به دلیل آلودگی زیاد به یک نگرانی عمده تبدیل شده است. ما همچنین نگرانی هایی درباره تورم و احتمال تشدید تنش ها بین چین و ایالات متحده داریم.

  کادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.