تبریز فایننس

الت کوین ها در حال اوج گرفتن(بررسی دلایل افزایش قیمت الت کوین ها)

 • افزایش قیمت الت کوین های نظیر ماتیچ (MATIC)، سوشی (SUSHI) و کیک (CAKE) که به سود خوبی رسیدند. پس از آنکه سرانجام گاوها، قیمت بیت کوین را به بالای مقاومت 35000 دلار رساندند، آلت کوین ها در حال اوج گرفتن هستند.
  قیمت ارزهای رمزنگاری شده در 29 ژوئن افزایش یافت زیرا قیمت بیت کوین (BTC) از سطح مقاومت 35000 دلار عبور کرد و 93 میلیارد دلار کل بازار را تقویت کرد، در حالی که هنوز هم 50 میلیارد دلار ارز تحت فشار قرار دارند.

  بیت کوین در روز گذشته 7 درصد افزایش داشت و به بالای 36000 دلار رسید و معامله گران پیش بینی می کنند اگر بیت کوین(btc) بتواند 35000 دلار را برای حمایت از روند صعودی خود نگه دارد  می تواند به 38000 دلار افزایش می یابد و بعد از آن هم به 41000 دلار برسد.

  بارشد بازار و طبق داده های خبرگذاری کویین تلگراف روند صعودی قابل توجهی را در تعدادی از آلت کویین ها گزارش شده که از جمله آنها می توانیم به پولیگان (MATIC) ، سوشی (SUSHI) و کیک (CAKE)اشاره کنیم.

  افزایش قیمت آلت کوین پولیگان

  اولین ارزی که اخیراً مورد توجه قرار گرفت، پولیگان (MATIC)بود. این ارز با بالا رفتن اتریوم  و بیت کوین توانست تا 35 درصد افزایش پیدا کند.

  طبق اطلاعات کوین تلگراف در چند روز گذشته هم این سایت، قبل از افزایش قیمت اخیر، چشم انداز صعودی پولیگان را پیش بینی کرده بود.

  همانطور که در نمودار ها هم نشان داده می شد، پولیگان در 27 ژوئن یعنی چند روز پیش به رنگ سبز رسید، درست زمانی این پیش بینی اتفاق افتاد که در 48 ساعت آینده از 1.03 دلار به 1.25 دلار افزایش و شروع صعودی 21 درصدی داشت.

  افزایش قیمت الت کوین سوشی

  افزایش قیمت سوشی

  سوشی (SUSHI) نیز پس از رتبه بندی توسط کوین تلگراف پرو به عنوان یک متحرک قوی شناخته شد.

  همانطور که در نمودارها هم مشاهده می شود، شرایط بازار سوشی مدتی است که با امتیاز سایت وور تکس (VORTECS turning) به رنگ سبز تیره تبدیل شده و با ثبت امتیاز 80 در 27 ژوئن، فقط چهار ساعت قبل از افزایش قیمت 30 درصدی از 6.47 دلار به 8.45 دلار  رسید؛ همینطور در حال حاضر نیز قیمت سوشی  42٪ نسبت به قیمت پایین و 3.96 دلار که در 22 ژوئن رخ داد، افزایش یافته است.

  قیمت کیک نیز افزایش یافت

   کوین تلگراف مارکت در گزارشی آورده است که این ارز از نمره صعودی خوبی در سایت ور تکس فور (VORTECS) برخوردار است.

  به علاوه در اطلاعات منتشر شده از سایت ورتکس، امتیاز کیک در بیشتر هفته های گذشته به رنگ سبز بوده است و با نمره 72 که در 27 ژوئن به ثبت شده است، تقریبا 5 ساعت قبل از شروع افزایش قیمت 21 درصدی آن از 11.83 در دو روز به 14.44 دلار در حال حاضر رسیده است.

  بیت کوین در بالای خط 36000دلار شکسته می شود

  قدرت دیده شده در سراسر بازار آلت کوین ها طی دو روز گذشته عمدتا به عملکرد قوی بیت کوین برمی گردد که در نهایت از مقاومت 35000 هزار دلار عبور کرد و در حال حاضر با قیمت 36،400 دلار معامله می شود.

  داده های کوین تلگراف و تریدینگ ویو اینطور نشان می دهد که پس از معاملات در محدوده 35،300 تا 33،850 دلار در روز دوشنبه رسیده؛ به علاوه قیمت بیت کوین در روز سه شنبه با 6.65٪ کاهش به 34200 دلار به سمت پایین رفت.

  معامله گران در حال حاضر سطح مقاومت 41000 دلاری خود را به عنوان مانع بعدی برای غلبه در کوتاه مدت تعیین کرده اند.

  در حال حاضر، ارزش کل ارزهای رمزنگاری شده 1.48 تریلیون دلار بوده و نرخ تسلط بیت کوین 46.1 درصد است.

  هر سرمایه گذاری و حرکت تجاری می تواند شامل ریسک باشد، شما باید هنگام تصمیم گیری برای خرید یا فروش تحقیقات لازمه را انجام دهید، زیرا که یک اشتباه کوچک حتی در این بازار که آماده صعود است می تواند برای هر فردی گران تمام شود.

  پس به سیگنال های نامعتبر اهمیت ندهید و سعی کنید با تحلیل خود یا سایت های مورد اطمینان اقدام به خرید بیت کوین، آلت کوین یا حتی شت کوین ها داشته باشید و همینطور آخرین توصیه ما به شما این است از انجام حرکات ریسکی در این محدوده خودداری کنید زیرا همان طور که بیان کردیم یک اشتباه می تواند خسارت جبران ناپذیری بر سرمایه شما وارد کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.