تبریز فایننس

بعد از انتشار اولین گزارش عملکرد سه ماهه شرکت، ارزش سهام Allbirds افت قابل توجهی داشته است !

بعد از انتشار اولین گزارش عملکرد سه ماهه شرکت، ارزش سهام Allbirds افت قابل توجهی داشته است
 • بعد از انتشار اولین گزارش عملکرد سه ماهه شرکت، ارزش سهام Allbirds افت قابل توجهی داشته است : جوی زویلینگر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت آل بردز ، فاش کرد که آلبردز در فروشگاه های خود در ایالات متحده قدرت زیادی پیدا کرده است. همچنین، این مدیرعامل اظهار داشت که خریداران به عرضه محصولات جدید پاسخ مثبت دادند.

   

  شرکت کفش و پوشاک نیوزیلندی-آمریکایی Allbirds Inc (NASDAQ: BIRD) اولین نتیجه فصلی خود را پس از شروع بازار خود اعلام کرد. علیرغم مشاهده 33 درصد افزایش فروش در سه ماهه، نتیجه نشان می دهد که آلبردز زیان بیشتری را ثبت کرده است. بر اساس نتایج فصلی اعلام شده در 30 آبان، این شرکت ترکیبی از افزایش و کاهش را داشته است.

   

  Allbirds اصرار داشت که هزینه‌های افتتاح فروشگاه‌های جدید و فهرست‌بندی سهام آن بر عملکرد آن در سه ماهه گذشته تأثیر گذاشته است. Allbirds اولین نتایج فصلی را نشان می دهد در حالی که فروش آن افزایش یافت، به نظر می رسد سرمایه گذاران از این ضرر ناراضی هستند زیرا سهام آل بردز پس از اعلام نتایج سه ماهه خود، در معاملات طولانی مدت 6 درصد کاهش یافت.

   

  زیان خالص این سازنده کفش به 13.8 میلیون دلار یا 25 سنت به ازای هر سهم افزایش یافت. قبلاً زیان خالص شرکت 47 میلیون یا 13 سنت به ازای هر سهم در سال قبل بود. با این حال، فروش با رشد 33 درصدی از 47.2 میلیون دلار به 62.7 میلیون دلار در سال گذشته افزایش یافته است. علاوه بر این، آل بردز اضافه کرد که درآمد آن در طی دو سال 40 درصد افزایش داشته است.

   

  جوی زویلینگر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران این شرکت، فاش کرد که Allbirds در فروشگاه های خود در ایالات متحده قدرت زیادی پیدا کرده است. همچنین، مدیرعامل گفت که خریداران به عرضه محصولات جدید پاسخ مثبت دادند. در ماه آگوست، این شرکت از خط تولید پوشاک فعال خود، پیش از عرضه اولیه سهام خود رونمایی کرد.

   

  با گذشت زمان، Allbirds به تدریج محصولات خود را فراتر از کفش های کتانی پشمی که عموماً به آن شهرت دارند، گسترش داده است. در حال حاضر، این شرکت انواع کفش، از جمله کفش های دویدن، کفش های تریل و تاپ های بلند تولید می کند.

   

   

  در حرکت رو به جلو، Allbirds گفت که به عرضه اقلام آشکارتر ادامه خواهد داد، که به نوبه خود پایگاه مشتریان خود را گسترش می دهد. Allbirds برای افزایش فروش سودآور خود، از زمان تأسیس تا حد زیادی حضور آنلاین خود را افزایش داده است.

   

   

  حدود 89 درصد از کل درآمد این شرکت ، در نتیجه تجارت الکترونیک در سال 2020 بوده است. برای سه ماه منتهی به 30 سپتامبر، آل بردز 31 خرده فروشی در داخل و خارج از کشور دارد. سرمایه‌گذاری‌ها در بازار آنلاین و فروشگاه‌های فیزیکی ، همزمان هزینه‌ها را جذب می‌کنند، به همین دلیل است که ضرر خالص Allbirds در حال گسترش است. به گفته این شرکت، افتتاح فروشگاه های جدید و استخدام کارکنان بیشتر به افزایش هزینه ها کمک کرده است.

   

   

  هزینه های آل بردز برای هزینه های فروش، عمومی و اداری،  33 میلیون دلار یا 52.6٪ درآمد هزینه کرد. در مقابل، این شرکت 42.5 درصد از درآمد را برای مدت مشابه سال قبل هزینه کرده است. مایک بوفانو، مدیر ارشد مالی Allbirds در بیانیه نتایج سه ماهه گفت: ما نسبت به نحوه موقعیت کسب و کار و توانایی خود در جهت یابی در محیطی که همچنان یک محیط کلان پویا است، اطمینان داریم.

   

   

  از طریق سرمایه‌گذاری‌های دقیق، زیرساخت محکمی در میان افراد، زنجیره تأمین و فناوری ایجاد کرده‌ایم که معتقدیم ما را به رشد سودآوری کسب‌وکار و ایجاد ارزش سهامداران می‌رساند. ” در حال حاضر، BIRD در معاملات قبل از بازار با 1.51٪ کاهش به 18.95 دلار رسیده است. سهام این کفاش از زمان عرضه اولیه سهام در اوایل نوامبر بیش از 33 درصد از دست داده است و علاوه بر این در پنج روز گذشته 5.17 درصد کاهش یافته است.

   

   

   

  این خبر که خواندید مربوط به این بود که بعد از انتشار اولین گزارش عملکرد سه ماهه شرکت، ارزش سهام Allbirds افت قابل توجهی داشته است . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.