تبریز فایننس

ایردرآپ ارز گرین شیبا

ایردرآپ ارز گرین شیبا
 • ایردرآپ ارز گرین شیبا (GINU)

  ایردرآپ ارز گرین شیبا : مدتی است که از عرضه ارز دیجیتال گرین شیبا GINU میگذرد طی این مدت این ارز شاهد تبلیغات زیاد برای رشد قیمت خود بوده است.از جمله این اقدامات میتوان به ایردرآپ آن اشاره کرد.

   

  این ایردرآپ طی چند روز شاهد حجم کاربران اینترنتی برای گرفتن جایزه این ایردآپ گرین شیبا است.شما میتوانید برای دریافت ایردآپ شیبا لطفا ویدیو رو مشاهده کنید.

   

   

   

  تبریز فایننس مرجعه معتبر ایردرآپ ارز های دیجیتال است و شما میتوانید جدیدترین ایرداپ ها رو اینجا مشاهده کنید.

   

  قیمت ارز GINU

  در حال حاضر قیمت Green Shiba Inu امروز 0.084174 دلار است با حجم معاملات 24 ساعته در دسترس نیست. در 24 ساعت گذشته Green Shiba Inu9000٪ کاهش یافته است. رتبه این ارز در حال حاضر 5265 است. عرضه توکن های این ارز 1،000،000،000 میباشد.


  این توکن در حال حاضر در صرافی های BKEX ، و BakerySwap . قابل خرید میباشد .

   

  Green Shiba Inu (GINU) چیست؟

  Green Shiba Inu (GINU) یک توکن کاملاً غیرمتمرکز ، دارای انتشار صفر و کاملاً توزیع شده جامعه محور است که اقتصاد میانه را با هدف حفاظت از محیط زیست و حمایت از فعالان اصلی در این زمینه و همچنین دلایل خوبی که برای ما بیشترین اهمیت را دارد ، مختل می کند. همه از طریق حمایت از جامعه سبز آن است. این بر اساس شبکه BSC است.

   

  چند توکن GINU در گردش وجود دارد؟

  GINU به طور رسمی در 14 مه 2021 با 1 میلیارد رمز GINU ایجاد شده در پیدایش راه اندازی شد. 50٪ از منابع مورد نیاز استخراج ، 40٪ از این منابع به نقدینگی می رود ، 10٪ برای بازاریابی قفل شده است (2٪) و 8٪ برای مشهورترین فعالان محیط زیست و افراد مشهوری مانند Greenpeace و Elon Musk.

   

  چه کسانی بنیانگذار Green Shiba INU (GINU) هستند؟

  Green Shiba Inu سازمانی غیر متمرکز است که کنترل آن کاملاً متعلق به افرادی است که این توکن را در اختیار دارند

   

  از کجا می توانم Green Shiba INU (GINU) بخرم؟

  GINU از 14 مه 2021 برای خرید در BakerySwap در دسترس است

  در این نوشته با ماهیت ایردراپ گرین شیبا و ویژگی های آن آشنا شدیم. شما تا کنون روی این ارز سرمایه گذاری کرده اید؟ چه رویکردی درباره آن دارید؟ آینده ارز شیبا را چگونه پیش بینی می کنید؟

   

  شما میتوانید با آموزش های مجموعه تبریز فایننس نظیر:  دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین بهترین نتیجه را از بازار های مالی بگیرید .

   

  پیشرفته ترین دوره ارز دیجیتال در تبریز توسط اکادمی تبریز فایننس برگزار میگردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت یا واتس اپ با ما باشید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.