تبریز فایننس

سنیر و رشد 107 درصدی آن

سنیر
 • سنیر و معرفی آن

  در سال 1366شرکت سهام خاص سیمان سفید نی ریز تاسیس شد . این شرکت در تولید انواع سیمان مثل سیمان سفید و انواع سیمانهای رنگی ، ایجاد کارخانجات سیمان و صنایع وابسته به سیمان فعالیت می کند .

  سنیر که نماد این شرکت بود توانست پس از تبدیل شدن به شرکت سهامی عام در سال 1382 ، در سال 1384 از بورس اوراق بهادار تهران پذیرش بگیرد و شروع به فروش سهام خود در اداره بورس اوراق بهادار کند. این شرکت توانسته در سال جاری افزایش سرمایه خوبی را تجربه کند.

   

  سنیر و رشد خوب سالانه

  سیمان سفید نی ریز (سنیر) طی اعلامیه ای جزئیات فروش مرداد ماه خود را در سایت کدال منتشر کرد ، طبق این گزارش این شرکت درامد 14.2 میلیارد تومانی از فروش سهام داشته است.که نشان دهنده   رشد 15 درصدی این شرکت نسبت به تیر 1400 است .

  سنیر توانسته رشد 91 درصدی درآمد حاصل از فروش سهام خود در مقایسه مرداد ماه سال 99 با مرداد ماه این سال را نیز در کارنامه خود ثبت کند.

  سنیر همچنین اعلام کرده که تقریبا چیزی حدود 60 میلیارد در مرداد ماه این سال فروش داشته که این فروش نسبت به مرداد 99 رشد 107 درصدی داشته است و سود خالص این فروش سالیانه تقریبا 34 میلیارد تومان بود.

  سنیر از ابتدای امسال حدودا ۴ درصد در محصولات داخلی صنایع سیمانی افزایش نرخ داشته است. بنا به دلایلی صنعت سیمان در چند وقت اخیر سیگنالهای مثبت دریافت کرده و توانسته یکی از پر بازده ترین ها سهام ها ، در بازار بورس وسرمایه باشد.

  از جمله سیگنالهای مثبت که سبب تغییر این گروه شده است ، میتوان به افزایش عرضه و تقاضا برای سیمان در بازار آزاد و رسیدن به یک نرخ قیمت تعادلی اشاره کرد.

  آکادمی تبریز فایننس روزانه اخبار مهم فارکس و ارز دیجیتال،بورس اوراق بهادار را در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد تا شما بتواند بهترین تصمیم را در این حوضه ها اتخاذ کنید.

  همچنین آکادمی تبریز فایننس با برگزاری دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها با بهترین اساتید سعی دارد تا شما سرمایه گذاری بی نظیری در بازار های مالی داشته باشید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.