تبریز فایننس

یک نماد دیگر از صندق ETF در بورس کانادا

یک نماد دیگر از صندق ETF در بورس کانادا
 • یک نماد دیگر از صندق ETF در بورس کانادا: مدیرعامل و سهامداران شرکت سرمایه گذاری Ninepoint Bitcoin Trust در اوایل این ماه پیشنهاد صندق سرمایه گذاری را تصویب کردند. به گفته ناین پوینت ، که در روز جمعه اعلام کرد ، دفترچه راهنمای نهایی پیشنهادی ETF در تاریخ 28 آوریل ثبت شد که روز جمعه اعلام کرد که :

  “یک دفترچه اعلامیه نهایی ثبت کرده و رسید مربوط به اعلامیه نهایی خود را از مقامات تنظیم کننده اوراق بهادار در هر یک از استان ها و سرزمین های کانادا دریافت کرده است. ”

  اگه اطلاعاتی در مورد ارز های دیجیتال ندارید میتوانید در دوره های آموزشی تبریز فایننس شرکت کنید.
  همانطور که شرکت اشاره کرد:

  “با توجه به مصوبات نظارتی و بورس اوراق بهادار ، انتظار می رود که این تبدیل در تاریخ 6 مه 2021 یا” حدوداً در این تاریخ عملی شود “. بعد از عملی شدن ، واحدهای اعتماد بیت کوین به واحدهای ETF تبدیل می شوند مبنای 1: 1. دارندگان مالک نیازی به اقدامی ندارند تا به عنوان دارندگان واحدهای ETF پس از تبدیل شناخته شوند. ”

  یک نماد دیگر از صندق ETF در بورس کانادا: این توسعه در حالی صورت می گیرد که شرکت رمزنگاری Grayscale مستقر در ایالات متحده به دنبال دستیابی به یک موفقیت مشابه با Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) خود است.

  در واقع ، بسیاری از ناظران بازار که به یک ETF بیت کوین ایالات متحده امیدوارند ، مصوبات اخیر کانادا را به عنوان یک نشانه دلگرم کننده ذکر کرده اند ، امیدوارند که SEC ممکن است با محصولات موفقیت آمیز اطمینان بیشتری نسبت به شمال مرز داشته باشد.

  در اوایل این هفته ، SEC تصمیم نهایی درباره تشکیل پرونده ETF بیت کوین را که توسط VanEck ارسال شده است به تأخیر انداخت.

  تبریز فایننس ارائه دهنده خدمات صرافی ارز های دیجیتال
  برگزار کننده دوره های آموزشی در سه زمینه فارکس،ارز دیجیتال و بورس
  آخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال رو از دسته اخبار وب سایت آکادمی تبریز فایننس دنبال کنید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.