تبریز فایننس

مقایسه اتریوم با کاردانو

شبکه کاردانو و اتریوم نگاه تحلیل گرانه تبریز فایننس
 • مقایسه شبکه :

  مقایسه اتریوم با کاردانو : شبکه کاردانو اکنون برای راه اندازی پلتفرم قراردادهای هوشمند خود با نام plutus آماده می شود. در حال حاضر توسعه دهنده این پلتفرم یعنی IOG بعد از آزمایش آن قبل از ادغام در شبکه اصلی پیش از رویداد “آلونزو” تاکید دارد.

  نظر تحلیل گرانه مقایسه اتریوم با کاردانو :

  تحلیلگر معروف Coin Bureau اخیراً با انتشار ویدئویی مشخص کرده است که چه ارزهایی را در سبد دارایی های خود دارد.

  این گونه که مشخص است علاوه بر بیت کوین، اتریوم، پولکادات و چند ارز دیگر، کاردانو نیز ۸ درصد از کل سرمایه گذاری های این تحلیلگر را به خود اختصاص داده است.

  اگر اطلاعاتی درباره ارز دیجیتال ندارید و دوست داری یاد بگیری میتونی در دوره های ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنی.

  وی می گوید :

  به عقیده من، کاردانو مانند پولکادات، زمانی که اوضاع در اتریوم خوب پیش نمی رود به عنوان یک محافظ عمل می کند. من شدیداً به تحقیق و توسعه رویکرد بررسی همتای کاردانو علاقمند هستم.

  در ادامه این مقایسه، Coin Bureau پیش بینی کرد که قراردادهای هوشمند در کاردانو می توانند زودتر از پولکادات در دسترس قرار بگیرند. از لحاظ تئوری، این اتفاق باعث می شود که پلتفرم توسعه یافته IOG در رتبه دوم بعد از اتریوم قرار بگیرد.

  امتیاز بزرگی که کاردانو نسبت به پولکادات و سایر ارزهای رمزپایه دیگر دارد، اندازه و میزان تعامل جامعه کاردانو است.
  به عقیده Bureau، تعداد کمی از پروژه های رقیب برای کاردانو در دست ساخت است. علاوه بر این، وی معتقد است که قراردادهای هوشمند در این پلتفرم در شرایط “واقعی” آزمایش نمی شوند.

  این امر باعث می شود که خطر خرابی های احتمالی برای آن وجود داشته باشد، اگرچه احتمال وقوع آنها بسیار بعید است ولی در مقایسه با پولکادات تعداد آنها بیشتر خواهد بود چرا که پلتفرم پولکادات از طریق استقرار Kusama آزمایش می شود.

  برسی اجمالی مقایسه اتریوم با کاردانو :

  اگر کاردانو بتواند انتظارات سرمایه گذاران را برآورده کند، از پتانسیل های زیادی برخوردار است. به محض اینکه قراردادهای هوشمند در این شبکه راه اندازی شود،

  پروژه هایی مانند Liqwid Finance آماده ورود به آن هستند که اولین پروتکل وام دهی خودکار و تأمین نقدینگی که می تواند بخش دیفای شبکه کاردانو را افتتاح کند.

   

  مقایسه اتریوم با کاردانو میتواند الگوی خوبی برای شما ترسیم کند تا نتیجه بهتری در سرمایه گذاری داشته باشید.اکادمی تبریز فایننس بزرگترین برگذار کننده دوره ارز دیجیتال در تبریز است که می توانید با شرکت در این دوره و دوره های دیگر این مجموعه رشد بی نظیری در بازار های مالی داشته باشید.

  لینک ثبت نام دوره آنلاین ارز دیجیتال در بندر عباس

  لینک ثبت نام دوره آنلاین ارز دیجیتال در بوشهر

  لینک ثبت نام دوره ارز دیجیتال در ماکو تبریز فایننس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.