تبریز فایننس

معرفی 19 شرکت پر سود تر از S&P 500 توسط گلدمن ساکس

معرفی 19 شرکت پر سود توسط گلدمن ساکس تهیه شده توسط تبریز فایننس
 • معرفی 19 شرکت پر سود توسط گلدمن ساکس:گلدمن ساکس ، غول بانکی وال استریت ، مجموعه ای در حال ظهور سهام مرتبط با رمزنگاری را شناسایی کرده است که عملکرد بسیار بهتری از خود شاخص دارند.

  وی در یادداشتی به سرمایه گذاران نوشت : تحلیلگران بانک سرمایه گذاری 19 سهام ایالات متحده را که دارای حجم بازار بیش از 1 میلیارد دلار بودند و روابط نزدیک با ارز رمزنگاری و صنعت بلاکچین داشتند ، مشخص کردند.

  گلدمن اظهار داشت که بسیاری از این سهام “عملکرد چشمگیری” در بازار سهام گسترده داشته اند ، بطوریکه بازده شرکتها در سال جاری 43٪ است که بیش از سه برابر از 13٪ است که S&P 500 در مدت مشابه کسب کرده است .

  شرکت های پر درآمد:
  دو سهام پیشرو شرکت های استخراج رمزنگاری Marathon Digital Holdings و Riot Blockchain بودند که به ترتیب 218٪ و 151٪ سود در سال داشتند .

  تسلا همچنین سالهای خوبی را پشت سر گذاشته است که سهام آن ، دو هفته قبل از اطلاعیه این شرکت که 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده بود در ژانویه به بالاترین رقم یعنی 883 دلار رسیده بود .

  همچنین از فیس بوک به عنوان دامبل بزرگ در فضا یاد شده است که قصد دارد ارز رمزنگاری شده خود را امسال راه اندازی کند.

   

  معرفی 19 شرکت پر سود توسط گلدمن ساکس فعال در زمینه بلاکچین و فناوری:

  شرکتMicroStrategy یکی دیگر از حامیان بیت کوین بود که در اواسط آوریل درست قبل از ثبت رکورد بیت کوین در بالاترین قیمت خود $ 65،000 ، قیمت سهام خود را منفجر کرد .

  گلدمن تخمین می زند که این شرکت دارایی های بیت کوین با ارزش تقریبی 4.5 میلیارد دلار داشته باشد.

  شرکت پرداخت جک دورسی Square نیز سرمایه 220 میلیارد دلاری خرید بیت کوین را به دارایی های رمزنگاری اختصاص داده است.

  سایر غول های پرداخت که تمایل زیادی به رمزنگاری دارند ، شامل PayPal ، MasterCard و Visa هستند که همگی انواع مختلفی از دارایی های دیجیتال را پرداخت می کنند و حتی در برخی موارد معامله می کنند.

  تحلیلگران گلدمن خاطرنشان کردند که دو بانک بزرگ ، BNY Mellon و JPMorgan Chase ، از طریق بازداشت رمزنگاری و معاملات بین بانکی پیشگام تصویب بلاک چین هستند.

  این لیست با صرافی های Coinbase ایالات متحده ، اپراتور مبادله Overstock.com ، پیشگام بلاکچین IBM ، سازنده ریز تراشه Nvidia و شرکت های خدمات مالی InvestView ، Broadidge Financial و Ideanomics گردآوری شد.

  تهیه شده توسط اکادمی تبریز فایننس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.