تبریز فایننس

معرفی دوره های تبریز فایننس

 • معرفی دوره های تبریز فایننس

  تبریز فایننس بزرگترین مجموعه دوره های بازار های مالی در تبریز میباشد که به صورت حضوری دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن RTM ، دوره متاورس و دوره بورس را برگزار میکند

  دوره ارز دیجیتال:

  دوره ارز دیجیتال در تبریز : محور بیشتر مکالمات روزمره این روزها در اطراف ارزهای دیجیتال می چرخد. سیل عظیمی از توجه به این ارزها نشانگر آینده درخشان و همه گیر ارزهای دیجیتال است. این امر نشانی از ضروریت یادگیری نحوه کار در این حوزه است که تبریز فایننس برای شما به ارمغان می آورد.

  آکادمی تبریز فایننس به عنوان معتبرترین و بهترین آکادمی تبریز در حوزه بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال این امکان را برایتان ایجاد می کند تا در دروه ارز دیجیتال به صورت آنلاین و یا حضوری شرکت کنید و به آسانی صفر تا صد ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید.

  سر فصل های این دوره عبارتند از:

  1.آموزش کار با صرافی بین الملی

  • افتتاح و شارژ و برداشت حساب
  • معاملات spot
  • معاملات futures

  2. تحلیل تکنیکال

  • آموزش تردینگ ویو
  • پرایس اکشن کلاسیک(سطوح حمایت و مقاومت ،ترند ها ، الگو های کلاسک ، الگو های کندل ستیک ، و…)
  • اندیکاتورها ونحوه ترکیب و سیگنال گیری از آن ها
  • موینگ لوریج ها
  • انواع فیبوناچی
  • ایچیموکو

  3.تحلیل فاندامنتال

  • مفاهیم بلاک چین
  • دسته بندی ارزها
  • معیارهای تحلیل فاندامنتال (بررسی وایت پیپر ، رود مپ ها ، مقایس پذیری ، توکن سوزی و…)
  •  نحوه استفاده از اخبار مربوطه در معاملات
  • منابع بررسی معیار و اخبار فاندامنتال

  4. مدیریت سرمایه

  • نحوه انتخاب پوزیشن  سایز

  5.نحوه انتقال سود برای کنترل ریسک

  • تقسیم بندی سرمایه در hold-spot-futures
  • معیار های محاسبه وکنترل سود و ضرر در معاملات

  بعد از دوره ارز دیجیتال  در آکادمی تبریز فایننس انتظار می رود شما به صورت تخصصی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال که قواعد اصلی و زیربنای یک تریدر حرفه ای در بازار های مالی هستند را یاد بگیرید.

  دوره فارکس :

  آکادمی تبریز فایننس اقدام به برگزاری بهترین دوره فارکس در تبریز کرده است.تبریز فایننس یکی از برگزار کننده های دوره فارکس در سطح کشور میباشد. فارکس یک بازار بین المللی و جهانی میباشد که بزرگترین بازار مالی دنیا به حساب می آید.برای موفقیت در این بازار بزرگ میتوانید در دوره فارکس تبریز فایننس که ارائه کننده آموزش جامع در این زمینه میباشد شرکت کنید.با شرکت در دوره فارکس تبریز فایننس میتوانید در زمینه های مبانی خرید و فروش جفت ارزها،تحلیل فاندامنتال،استراتژی معاملاتی،پترن ها،… مهارت های لازم را کسب نمایید.

   

   

  سرفصل های آموزشی

  ۱. مفهوم پیپ لات لوریج مارجین و …(مفاهیم اولیه و کلی فارکس)
  ۲. آموزش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال
  ۳.نصب و آموزش نرم افزار متاتریدر و نصب اندیکاتور و آموزش تریدینگ ویو و باز کردن حساب آزمایشی
  ۴. اموزش مفاهیم روند ترند لاین اسیلاتور Stochastic
  ۵. آموزش کامل اسیلاتور RSI و MACD
  ۶. انواع واگرایی
  ۷. مووینگ اوریج و استفاده های آن اسیلاتور Parabolic SAR و استراتژی مرتبط
  ۸. نحوه ی استفاده از تایم فریم های مختلف و اوردر گذاری
  ۹. ارائه اندیکاتور های مخصوص آموزشگاه جهت تحلیل و تارگت و استاپ گذاری
  ۱۰. ترکیب همه موارد آموزش داده شده ( برخلاف سایر دوره ها که مطالب بصورت جداگانه تدریس شده و در آخر از دانشجو خواسته میشود خود دانشجو ابزار ها را ترکیب و استراتژی بسازد )
  ۱۱. تدریس نکاتی مختصر از پرایس اکشن و ترکیب با استراتژی کلی
  ۱۲. معرفی سایتهای مختص اخبار فاندامنتال فارکس
  ۱۳. مدیریت سرمایه

   

   

  مهارت هایی که کسب میکنید؟

  •  کار با بروکر ها
  • تحلیل تکنیکال
  • تحلیل فاندامنتال
  • روانشناسی بازار
  • مدیریت سرمایه پیشرفته
  • بررسی زیر ساخت پروژه ها و ارز ها

   

  بازار کار دوره فارکس

  شما میتوانید بعد از گزراندن دوره آموزشی خود به صورت حرفه ای و مستقل ترید کنید . آن دسته از افرادی که میخواهند کارفرمایی نداشته باشند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند و یا شغل دوم ای داشته باشند پیشنهاد میشود در دوره ارز دیجیتال تبریز شرکت کنند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند.

  دوره پرایس اکشن RTM:

  برای جبران ضرر هایی که از بازار های مالی فارکس ، بورس ، ارز دیجیتال عایدتان شده است ،  نیاز به بهترین و بروز ترین سبک ترید بین المللی بنام RTM  می باشد که برای اولین بار در تبریز دوره پرایس اکشن  RTM توسط آکادمی تبریز فایننس با بهترین اساتید این دوره برگزار می شود.

  پرایس اکشن RTM چیست؟

  RTM مخفف کلمه READ THE MARKET به معنی خوانش بازار است و توسط شخصی به نام ایف میانت (IF MYANTE) از حدود سال 2010 ابداع و کشف شده است و دارای سه رکن اساسی رفتار قیمت رالی ، دراپ و بیس   می باشد که با ترکیب این سه رکن اساسی رفتار قیمت به ساختار های دست پیدا خواهیم کرد.این روش براساس حجم معاملات کار میکند و از زیر شاخه های پرایس اکشن می باشد.

  RTM به جریان سفارشات ارتباط دارد . جریان سفارشات (Order flow) به این معنی می باشد که مسیر حرکت قیمت را ، وجود یا عدم وجود سفارش روی چارت مشخص میکند . که روی بازار کریپتو کارنسی و هر بازار دیگری کاربرد دارد . و هر نقطه ای که قیمت یک واکنش اساسی نشان داده است ، نشان دهنده نقاط پر سفارشی بودند که توانستند قیمت را برگردانند و ….در حالت کلی استراتژی RTM به بررسی جریانات سفارشات برای مشخص کردن اینکه سفارشات در چه مقیاس و تایم فریمی وجود دارد.قدم اول برای آشنایی با تکنیک پرایس اکشن RTM ، درک یک حرکت مشخص روی چارت می باشد.

  علت نیاز به آموزش دوره پرایس اکشن RTM

  • با روش تحلیل RTM با ریسک به ریوارد های مناسب ، جوابگوی  ضرر هایی می باشد که در ترید های مختلف متحمل شده اید .
  • سبک معاملاتی RTM به ما نقاط مهم خرید و فروش و بهترین نقطه برای ورود به بازار و خروج از بازار را نشان می دهد و دلیل جبران ضرر های قبلی در بازار های مختلف و ورود به معامله با این روش ، به خاطر ریسک به ریوارد بالای 1/10 می باشد.

  با گذراندن دوره پرایس اکشن RTM در چه بازار هایی از این روش می توانیم استفاده کنیم؟

  در بازار های ارز دیجیتال ، بورس ، فارکس و هر بازاری که چارت قیمتی داشته باشد قابل استفاده می باشد.

  سود شما در بازار های مالی مختلف با  روش تحلیل پرایس اکشنRTM چقدر است؟

  این بازار در عین ظاهری ساده ، پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیاز به تمرین و تکرار بیشتر می باشد و شما هر چقدر علم و دانش و اطلاعات و مهارت خود را بیشتر کنید نتیجه دقیق تری از نقاط بدست خواهید آورد و با ریسک کمتر ، سود بیشتری عایدتان خواهد شد.

  پیش نیاز برای شرکت در دوره پرایس اکشن RTM آکادمی تبریز فایننس

  مبانی اولیه هر بازار مالی ( ارز دیجیتال ، بورس ، فارکس ) که در آن می خواهید فعالیت کنید

  سرفصل های دوره پرایس اکشن RTM

  • pivot تسویه
  • pivot اصلی
  • FTR
  • اجزای FTR
  • FTC
  • MPL
  • RTP
  • FO
  • سیگنال چرخشی
  • ایگنور
  • مقیاس
  • عادات بازار
  • نقاط تصمیم گیری ترید
  • آموزش معاملات در بازار فارکس

  شما با طی کردن این سرفصل های  RTM در آکادمی تبریز فایننس  با آنالیز پیشرفته به نقاط حساس معامله دست خواهید یافت و معامله اصولی و موفقی خواهید داشت .

  آکادمی تبریز فایننس برای اولین بار با برگزاری دوره پرایس اکشن RTM (حضوری ، آنلاین) در تبریز به صورت حضوری و در تمام شهر های ایران بدون محدودیت مکانی به صورت آنلاین دوره را برگزار می کند و این دوره می تواند کشتی نجاتی برای جبران ضرر های قبلی شما عزیزان باشد .

  دوره متاورس :

  آکادمی تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره های بازار های مالی از جمله دوره ارز دیجیتال ، فارکس ، بورس و دوره های پیشرفته rtm و پرایس اکشن نوین در شمالغرب کشور می باشد که اینبار در این مطلب شما را با یکی از شغل های پردرآمد آینده و ثروتمند ساز تکنولوژی جدید با نام متاورس آشنا می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر مطالب پایین را از دست ندهید.

   

  متاورس چیست؟
  می خواهیم در این مطلب به معنی و مفهوم جامع متاورس چیست بپردازیم و چه عواملی باعث شده است آموزش دوره متاورس از الزامات آموزش های امروزی تلقی شود .چه امکاناتی این علم جدید (متاورس ) برای کسب درآمد از آن و سودآوری ، در اختیار ما قرار می دهد .

   

  شما می توانید بعد از آشنایی کامل با کسب درامد از متاورس از این صفحه ، جلسه اول دوره متاورس را هم از این جلسه فرابگیرید و برای ادامه جلسات آموزش متاورس باید پکیج دانلودی آن را تهیه کنید و برای همیشه از آپدیت های رایگان آن از حساب کاربری خود در سایت آکادمی تبریز فایننس خود دانلود کنید و استفاده کنید .

   

  تا حالا توجه کردین به کلمه متاورس (metaverse)! که از مشتق چه کلماتی ساخته شده است؟! قبل از اینکه بخواهیم در محیطی قرار بگیریم بهتر است مفهوم آن را بدانیم . متاورس تشکیل شده از دو کلمه meta وverse : متا به معنی فراتر از یک چیزی و verse از کلمه ی universe به معنی جهان هستی مشتق گرفته شده است . پس اونجوری که از اسمش میشه فهمید یک جهانی دیگر را تجربه خواهیم کرد که از تجربه های فعلی همگان فراتر خواهد بود .

   

  متاورس دنیایی واقعی اما به شکلی دیجیتالی است که روز به روز پلتفرم های جدید و پیشرفته تری اضافه می شود و جذابیت آن را چندین برابر می کند و گستره ی فعالیت ها در آن بی انتها خواهد شد . به طوری که همه فعالیت های اقتصادی که در این جهان انجام می شود همه در دنیایی دیجیتالی انجام خواهد شد . از تفریح و کنسرت و سینما گرفته تا خرید و فروش و معاملات  انواع اقلام و تاسیس فروشگاه و ….که در ادامه گسترده تر توضیح داده خواهد شد.

   

  در سال های نه چندان دور دسترسی به اینترنت و هوش مصنوعی و تماس تصویری به نظر تخیلی بیش نبود اما اکنون همین ها عادی و به نیاز روزانه بشر تبدیل شده است . همچنین شرایطی فراهم شده است که افراد در هر جای جهان به معرفی خود و معرفی هنر خود از شبکه های مجازی استفاده کند .

  آیا قبلا به این فکر کرده بودین که ممکن است روزی اینستاگرام بیاد و از همه انسان ها از پیر و جوان و کودک گرفته تا زن و مرد ، روزانه بیشتر اوقات خود را آنجا بگذرانند و به عنوان محلی برای سرگرمی و تفریح و محلی برای خرید و فروش محصول یا خدمات باشد و برای اکثر افراد به مکانی برای درآمد تبدیل شود . اینستاگرام مدت زمانی از به بازار آمدن آن نگذشته است که این چنین پیشرفت کرده است و توانسته است تقریبا همه افراد را به سمت خود بکشد .

  و در حال حاضر اکثر افراد در سراسر جهان با هدف های مختلفی از جمله برقراری ارتباط ، تفریح ، خرید و فروش ، معاملات و … از پلتفرم های مختلف از اینترنت استفاده می کنند . در آینده ی نزدیک به لطف فناوری بلاکچین ، متاورس نسخه کاملتر و خیلی پیشرفته تر از دنیای تعاملی همه شبکه های مجازی در آینده خواهد بود که یک نیاز مبرم و ضروری برای همگان تبدیل خواهد شد که بیشتر از قبل دنیای فیزیکی و مجازی را به هم آمیخته می کند و مفهومی جدید از فضای مجازی را ایجاد خواهد کرد که یک زندگی کامل و بدون نقص در فضای مجازی را تجربه کنید.

  اکنون پروژه هایی از دنیای متاورس در حال اجرا است که با تکمیل پروژه دنیای ارتباطات و اینترنت مسلما تغییر میکند و راه و روش های جدیدی برای فعالبت های اینترنتی و تولید محتوا به وجود خواهد آمد که به کاربران این امکان را بدهد بدون محدودیت در دنیای متاورس فعالیت کنند.

   

  متاورس تشکیل شده از چندین فناوری است که به یک هدف خیلی بزرگ برای بزرگان تبدیل شده است که حامیان آن در یک جهان دیجیتالی ارتباط خود را با دوستان حفظ می کنند ، در کنسرت ها و کنفرانس ها و … شرکت می کنند ، حتی به هر مکان از جهان می توانند سفر کنند و هر کار دیگری که الان به صورت فیزیکی قابل انجام است به صورت مجازی انجام می شود . حتی می توان فروشگاه های مجازی برای دسترسی به بازار های نامحدود را ایجاد کرد.در حقیقت متاورس یک محیطی واقعیت مجازی است که پیوند دهنده دنیای حقیقی ، با امکانات پیشرفته تر و کامل تر دنیای مجازی است .

   

  متاورس تشکیل شده از شبکه های فراگیر ، بازی آنلاین ، واقعیت مجازی ، واقعیت افزوده ، واقعیت توسعه یافته ،توکن های غیر مثلی ، ارز های دیجیتال ، شبکه های رمز نگاری متعدد نظیر بیت کویت و اتریوم و است که به کاربران این امکان را می دهد که به صورت مجازی به زندگی ، تفریح ، مسافرت ، معاشرت ، تحصیل و خرید و فروش و … بپردازند و باهم تعامل داشته باشند.در این دنیای دیجیتالی برای داشتن سرمایه گذاری های سودمند در آینده امکان خرید ملک یا زمین مجازی متاورسی وجود دارد.

   

  در دنیای متاورس داده ها و اطلاعات آنی پردازش می شوند و هر اطلاعات هویتی ، شخصی ، مالی و تمامی امکانات و عمل ها و تعاملات اجتماعی و مالی لحظه به لحظه ثبت و ضبط می شود.

   

  آیا برای ورود به دنیای متاورس به وسیله خاصی نیاز است؟
  متاورس دنیای شبیه سازی شده سه بعدی است که پردازنده های گرافنی G، G6 و پردازش کوانتومی برای سازگار کردن دنیای فیزیکی با دنیای دیجیتالی به اینترنت های 5 ، عینک های هوشمند مخصوص و هدست های با صدای چند بعدی نیاز دارد.

   

  مارک زاکر برگ مدیر عامل فیس بوک با تغییر نام فیس بوک به متا و اعلام پشتیبانی خود از متاورس ،ذهن و توجه همه افراد را کنجکاو کرد که متاورس چیست؟این صنعت و تکنولوژی جدید با سرعت پهنای باند فوق العاده سریع و همیشه فعال و آنلاین ، فرصت های شغلی را برای کاربران ایجاد کرده است وافراد برای از دست ندادن این فرصت ها در تلاش هستند .

   

   به همین خاطر آکادمی تبریز فایننس این فرصت عالی را برای شما عزیزان فراهم آورده است تا تجربه ها و آموزش هایی که با زحمت ،توسط مجموعه جمع آوری شده است را به صورت جامع و با پشتیبانی در اختیار شما ، با کمترین هزینه به صورت پکیج دانلودی قرار می دهد تا به تسریع افزایش اطلاعات شما و کسب درآمد از متاورس به شما کمک کند . آپدیت ها و جلساتی که اضافه می شود به صورت رایگان برای افرادی که این آموزش ها را خریداری کرده اند مقدور می باشد .دوره آموزش کسب درآمد از متاورس تبریز فایننس فرصتی عالی و یک موقعیت شغلی برای درآمد دلاری شما عزیزان می باشد.

   

  متاورس چگونه عمل می کند؟
  پروژه متاورس ، متشکل از ده ها مرورگر بزرگ ، صد ها نمایه و میلیون ها مقصد شبکه ی قدرتمند است که شبکه ای فوق العاده پیچیده می باشد . ابزار استفاده از این دنیای دیجیتال ; اینترنت ، فناوری ها، شبکه های ارتباطی و زبان ها ، دستگاه هایی برای دسترسی به محتواهای متاورس می باشد .

   

  دنیای مجازی متاورس ، دنیای دیجیتالی غیرمتمرکز است و به همین علت با قدمت کمش محبوبیت پیدا کرده است و هیچ نهادی نمی تواند برای این دنیای مجازی ادعای مالکیت کند بلکه مالکیت در اختیار کاربران است.

   

  تا اینجا به صورت جامع با متاورس چیست آشنا شدید که در حالت کلی فرصتی تجاری و مالی قابل توجه است . اگر شما هم علاقمند شدید 0 تا 100 کسب درآمد از متاورس را از پایه به صورت جامع قدم به قدم آموزش ببینید و فرصت مالی آتی خود را از دست ندهید کافیست پکیج متاورس تبریز فایننس را تهیه کنید و بی شک از بهترین دوره آموزش متاورس می باشد که به علت نوپا بودن این دنیای مجازی امکان دارد با افزایش پلتفرم ها ، آموزش های بیشتری به این دوره متاورس اضافه شود که به صورت رایگان برای افرادی که پکیج را خریداری می کنند قابل دانلود است .

   

  به  علت آپدیت و افزایش تعداد جلسات دوره ها با پیشرفت متاورس و افزایش پلتفرم ها ، دوره آموزش متاورس به صورت حضوری و آنلاین برگزار نمی شود که محدود به کلاس ها باشد بلکه به صورت پکیج دانلودی ارائه می شود تا آموزش ها آپدیت در هر زمان در دسترس تان قرار بگیرد.

   

   

   

  علت نیاز به گذراندن دوره متاورس 

   

  همه ما در دنیایی زندگی می کنیم که نیاز به فضاهای آنلاین و مجازی بیشتر احساس می شود و با همه گیری انواع شبکه های اجتماعی تعامل با افراد در هر زمینه ای از فعالیت اقتصادی گرفته تا ارتباط برای همکاری و … بیشتر شده است و طبق تحقیقات انجام شده نیمی از مردم جهان نیاز مبرم به اینترنت دارند و این عوامل باعث نیاز به فضای مجازی با محیط جدید و پیشرفته تر را چند برابر کرده است .

  امروزه  متاورس با انواع امکانات و کاربردهایی که دارد و باعث کسب درآمد از راه های مختلف خواهد شد ، سر زبان ها افتاده است و مشخص است که در آینده نچندان دور به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل خواهد شد .متاورس با این سرعتی که پیش میرود برای اینکه از غافله عقب نمانیم همه افراد به خصوص فعالان حوزه ارز دیجیتال،  لزوم به آموزش و افزایش آگاهی از بخش ها و کاربردهای مختلف متاورس را دارند که آکادمی تبریز فایننس در این زمینه با تلاش و زحمت های زیاد این امکان را برای شما فراهم کرده است تا شما برای راحتی و تسریع در آموزش ، دوره آموزش کسب درآمد از متاورس را با کمترین هزینه به صورت پکیج و آپدیت در اختیار شما عزیزان قرار داده است .

  این دوره نتیجه تحلیل و تحقیق تیم تحقیقاتی تبریز فایننس بر روی پلتفرم های مختلف و حوزه های مربوط با متاورس و دنیای NFT هست مطالبی که در این دوره تدریس می شود شمارا بی نیاز از هرگونه منابع دیگر برای کسب اطلاعات در این زمینه می کند .

  متاورس در آینده مانند اینترنت خواهد بود که زمانی آشنایی و کار با آن یک آپشن حساب می شد اما امروزه داشتن اینترنت یکی از نیاز های اصلی محسوب میشود.

  قرار است در این دوره انواع روش های بروز و معتبر کسب درآمد از حوزه متاورس و NFT  برای شما عزیزان تدریس شود  و باهم دیگه مقایسشون کنیم

  برای ارتباط استاد با دانش پذیرانی که در دوره هستند یک گروه تلگرامی تشکیل خواهد شد که دانش پذیران از طریق گروه تلگرام یا سایت تبریزفایننس سوالات و اشکالات خود را مطرح کنند.

  از آن جایی که حوزه متاورس و NFT جدید و نوپا هست هر گونه اطلاعات ، پلتفرم یا روش کسب درآمد جدید مربوط به این حوزه مطرح شود آموزش های جدید مخصوص مباحث جدید به جلسات دوره اضافه میشود و دانش پذیران می توانند ویدیو های جلسات را در پنل خود در سایت مشاهده فرمایند .

  سر فصل های دوره آموزش کسب درآمد از متاورس و NFT

  • مقدمه و معرفی  دوره

  • NFT چیست و کسب درآمد از خرید و فروش  آن

  • ساخت NFT

  • زمین های  متاورس  و نحوه خرید و فروش  آن

  • بازی   Gods Uncheind

  •   بازی  Axie

  • دسنترالند

  • بلاکتوپیا

  • سند باکس

  • تتان آرنا

  • League of Kingdoms

  • معرفی  سایت   play to earn

  • معرفی ارز های  آینده دار متاورسی و تحلیل آن ها

  • آموزش تحلیل فاندامنتال

  دوره بورس :

  وره بوس اوراق بهادار: بورس اوراق بهادار بازاری برای سرمایه گذاری درون ایران است که با خرید سهم این عمل صورت می گیرد. اما سرمایه گذاری امن و یا کسب درآمد با معامله گری بدون دانش و مهارت قبلی تقریبا عملی غیر ممکن است. آکادمی تبریز فایننس با دوره  مبتدی تا پیشرفته خود این امکان را برای شما ایجاد می کند تا با کسب علم و دانش مورد نیاز سرمایه گذاری و معامله گری را به صورت امن در این بازار آغاز کنید. همچنین دانشجویان دوره بورس اوراق بهادار آکادمی تبریز فایننس بعد از شرکت در این دوره می توانند کد بورسی رایگان کارگزاری آگاه دریافت کنند.

  سرفصل های آموزشی این دوره تبریز فایننس:

  • تحلیل تکنیکال
  • تحلیل فاندامنتال
  • الگو ها و اندیکاتور ها
  • تابلو خوانی
  • روانشناسی ترید
  • مدیریت سرمایه

  در پایان این دوره شما به آسانی قادر به تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، معامله در کارگزاری های مختلف، روانشناسی ترید و همچنین مدیریت سرمایه خواهید بود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.