تبریز فایننس

معرفی ارز دیجیتال Persistence

 • معرفی ارز دیجیتال Persistence

  ارز پرزیستنس و توکن بومی آن (XPRT)، یک زنجیره Proof-of-Stake یا اثبات سهام است که توسط Tendermint BFT طراحی شده است. فناوری چند زنجیره ای Persistence (در حال حاضر از Cosmos، Ethereum و سایر زنجیره های مبتنی بر Tendermint پشتیبانی می کند) پیچیدگی ها را برای توسعه دهندگان ساده می کند و آنها را قادر می سازد تا DEX، بازارها، پلتفرم های وام/قرض گرفتن و غیره را ایجاد کنند.

   

  ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence پروتکلی است که با تسهیل استقراض دارایی های رمزنگاری شده (استیبل کوین ها) با استفاده از دارایی های دنیای واقعی، (مانند فاکتورها) به عنوان وثیقه، تأمین مالی باز را تقویت می کند. این پروتکل، پلی میان DeFi و دنیای مالی سنتی را ایجاد کرده و از ویژگی های DeFi برای حل مشکلات مالی در دنیای واقعی استفاده می کند.

   

  در حفیفت هدف این شبکه، تداوم تسهیل تخصیص کارآمد سرمایه جهانی با اجازه دادن به کسب و کارها و معامله گران برای دریافت وام در مقابل مطالبات، به منظور رفع نیازهای مالی خود است.

   

  پروتکل Persistence یک پروتکل همکاری است که برای تسهیل ایجاد محصولات مالی نسل بعدی ساخته شده است. فناوری Persistence زیرساختی را برای پل زدن موثر بین قلمروهای DeFi و امور مالی سنتی در زمینه‌های مختلف فراهم می‌کند، در حالی که امکان ایجاد راه‌ حل‌ های مبتکرانه روی رمزارز برای گسترش بخش‌های DeFi و NFT را فراهم می‌کند.

   

  Comdex، اولین اپلیکیشن در اکوسیستم Persistence، معاملات کالایی به ارزش 30 میلیون دلار را پردازش کرده است. علاوه بر این، Persistence قصد دارد شکاف تامین مالی 1.5 تریلیون دلاری در تجارت کالا را کاهش دهد. مجموعه معتبر اعتبار سنجی و مشارکت های استراتژیک با پروژه هایی مانند ترا (terra) تاییدی بر تناسب محصول با بازار است.

   

  ارز XPRT همچنین در حال توسعه استانداردهای NFT و Metadata بین زنجیره ای همراه با شبکه ها و بنیادهای پیشرو در PoS است. ارز دیجیتال پرزیستنس به عنوان یکی از پیشگامان صنعت اثبات سهام، از شبکه های PoS آینده و از طریق بازوی اعتبار سنجی AUDIT.one پشتیبانی می کند. ماموریت Persistence ایجاد اکوسیستمی از محصولات Web3 چند زنجیره ای است که برای تحریک نقدینگی جهانی و امکان تبادل ارزش یکپارچه طراحی شده است.

   

  XPRT چیست؟

  XPRT توکن بومی اکوسیستم و ارز پرزیستنس است که موارد استفاده مختلفی از جمله مدیریت زنجیره اصلی Persistence، مشارکت برای کمک به امنیت شبکه و نقش آن به عنوان یک توکن کاربردی را برعهده دارد.

   

  نقش XPRT در اکوسیستم Persistence

  استیکینگ (staking):

  از آنجایی که زنجیره ارز دیجیتال پرزیستنس بر روی Tendermint PBFT مبتنی بر اثبات سهام واگذار شده اجرا می شود، استیکینگ برای تضمین یک شبکه ایمن و قوی ضروری است. دارندگان XPRT می‌توانند توکن‌ های خود را برای کسب جوایز و پاداشها، استیک کرده و در عین حال به ایمن کردن زنجیره اصلی Persistence کمک کنند.

   

  توکن کاربردی(work token):

  سهامداران XPRT از فعالیت اقتصادی در اکوسیستم پرزیستنس سود می برند. برنامه ‌های کاربردی در اکوسیستم Persistence بخشی از درآمد/کارمزد خود را با سهامداران و اعتباردهندگان XPRT به اشتراک می‌ گذارند. به عنوان یک توکن کاربردی، XPRT همچنین ارزشی را در ارتباط مستقیم با افزایش فعالیت مالی برنامه های غیرمتمرکز (DApps) در اکوسیستم Persistence خواهد داشت. اساساً، در برنامه های غیرمتمرکز در Persistence تجارت و کارمزدها زنجیره اصلی کاهش می ‌یابد و ارزش بیشتری را برای دارندگان توکن XPRT به ارمغان می آورد.

   

  حاکمیت زنجیره ای (Chain Governance):

  دارندگان XPRT می توانند با ارائه پیشنهادات و رای دادن در مورد عوامل مختلفی که بر اکوسیستم Persistence تأثیر می گذارد، در حاکمیت پروتکل شرکت کنند.

   

  توکن XPRT شبکه را از طریق استیکینگ ایمن می کند، برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود و میزان وزن آرای پیشنهادی حاکمیتی را برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در مورد تکامل زنجیره ارز XPRT  تعریف می کند. ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence در محل تلاقی DeFi، NFTs و اثبات سهام عمل می کند.

   

   پرزیستنس از کجا شروع شد؟

  ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence در سه ماهه دوم 2019 توسط توشار آگاروال (مدیرعامل) و دیپانشو تریپاتی (مدیر ارشد) تأسیس شد. قبل از تأسیس پرزیستنس، توشار اولین کارمند در LuneX Ventures (بازوی رمزنگاری سنتی VC-Golden Gate Ventures سنگاپور) بود و به راه‌ اندازی صندوق کمک کرد که اولین صندوق سرمایه‌گذاری Crypto VC در جنوب شرقی آسیا بود. دیپانشو بخشی از یک تیم سه نفره بود که یک پلتفرم پذیرش پرداخت یکپارچه ایجاد کرد و در نهایت به یک شرکت فین تک آفریقایی به قیمت 9،000،000 دلار فروخته شد. ارز پرزیستنس در حال حاضر یک تیم 25 نفره است که شامل توسعه دهندگان IIT-Bombay (برترین موسسه فناوری در هند) و سایر موسسات فناوری برتر هند است.

   

  از کجا می توانیم XPRT بخریم؟

  XPRT در هوبی، کوکوین، AscendEX، Gate.io، Osmosis، Emeris، Sifchain فهرست شده است و مدت کوتاهی پس از آن، صرافی ‌های بیشتری پشتیبانی از XPRT را آغاز کرده اند. برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی، نمی ‌توان ارز دیجیتال پرزیستنس و توکن XPRT را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال، شما می توانید به راحتی این سکه را با خرید بیت کوین، ETH، USDT، BNB از هر صرافی بزرگ و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این سکه را می دهد، خریداری کنید.

   

  به عنوان مثال شما می توانید از صرافی بایننس استفاده کنید. زیرا یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است که سپرده های فیات را می پذیرد. بایننس یک صرافی رمزنگاری محبوب است که در چین راه اندازی شد اما سپس دفتر مرکزی خود را به جزیره دوستدار رمزنگاری مالت در اتحادیه اروپا منتقل کرد. بایننس به دلیل خدمات تبادل کریپتو به کریپتو محبوب است. بایننس در سال ارزهای دیجیتال یعنی سال 2017 وارد صحنه شد و از آن زمان به برترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شد. پس از اتمام فرآیند KYC یا احراز هویت مشتری، از شما خواسته می شود یک روش پرداخت اضافه کنید. در اینجا می‌توانید یک کارت اعتباری/دبیت ارائه دهید یا از یک انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای دیجیتال اصلی، معمولاً بیت‌ کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، بایننس (BNB) را خریداری کنید.

   

  در مرحله بعدی، رمزارزهای خود را به یک صرافی Altcoin منتقل کنید. از آنجایی که XPRT یک آلت کوین است، باید سکه های خود را به صرافی منتقل کنید که XPRT در آن قابل معامله باشد. پس از اتمام کار، باید بسته به جفت‌ های موجود بازار، از بایننس BTC/ETH/USDT/BNB سپرده گذاری کنید. پس از تایید سپرده، می توانید XPRT را از صرافی خریداری کنید به عنوان مثال از AscendEX (Bitmax) استفاده کنید.

  اگر  شما هم می خواهید در این شرایط بازار  ارز ها  باز هم  سود داشته  باشید در  دوره ارز دیجیتال  تبریز فایننس شرکت کنید

  سر فصل های دوره :

  دوره ارز دیجیتال در تبریز : محور بیشتر مکالمات روزمره این روزها در اطراف ارزهای دیجیتال می چرخد. سیل عظیمی از توجه به این ارزها نشانگر آینده درخشان و همه گیر ارزهای دیجیتال است. این امر نشانی از ضروریت یادگیری نحوه کار در این حوزه است که تبریز فایننس برای شما به ارمغان می آورد.

  آکادمی تبریز فایننس به عنوان معتبرترین و بهترین آکادمی تبریز در حوزه بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال این امکان را برایتان ایجاد می کند تا در دروه ارز دیجیتال به صورت آنلاین و یا حضوری شرکت کنید و به آسانی صفر تا صد ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید.

  سر فصل های این دوره عبارتند از:

  1.آموزش کار با صرافی بین الملی

  • افتتاح و شارژ و برداشت حساب
  • معاملات spot
  • معاملات futures

  2. تحلیل تکنیکال

  • آموزش تردینگ ویو
  • پرایس اکشن کلاسیک(سطوح حمایت و مقاومت ،ترند ها ، الگو های کلاسک ، الگو های کندل ستیک ، و…)
  • اندیکاتورها ونحوه ترکیب و سیگنال گیری از آن ها
  • موینگ لوریج ها
  • انواع فیبوناچی
  • ایچیموکو

  3.تحلیل فاندامنتال

  • مفاهیم بلاک چین
  • دسته بندی ارزها
  • معیارهای تحلیل فاندامنتال (بررسی وایت پیپر ، رود مپ ها ، مقایس پذیری ، توکن سوزی و…)
  •  نحوه استفاده از اخبار مربوطه در معاملات
  • منابع بررسی معیار و اخبار فاندامنتال

  4. مدیریت سرمایه

  • نحوه انتخاب پوزیشن  سایز

  5.نحوه انتقال سود برای کنترل ریسک

  • تقسیم بندی سرمایه در hold-spot-futures
  • معیار های محاسبه وکنترل سود و ضرر در معاملات

  بعد از دوره ارز دیجیتال  در آکادمی تبریز فایننس انتظار می رود شما به صورت تخصصی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال که قواعد اصلی و زیربنای یک تریدر حرفه ای در بازار های مالی هستند را یاد بگیرید.

  تبریز فایننس بزرگترین مجموعه در شمال غرب برگزار کننده های دوره فارکس ، دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن RTM ، دوره متاورس و دوره بورس میباشد شما می توانید با مراجعه به سایت آکادمی تبریز فایننس از شرایط دوره ها مطلع شوید
  همچنین با مراجعه به صرافی تبریز فایننس از به روزترین قیمت ارز ها مطلع شوید

   

   

  تبریز فایننس را در یوتیوب سابسکرایب کنید داخل کانال تلگرام تبریز فایننس شوید و حتما اینستاگرام تبریز فایننس فالوو کنید تا از اخبار و اطلاعیه های بروز مطلع شوید همچنین جهت دریافت سیگنال های رایگان فارکس عضو کانال سیگنال فارکس شوید و برای دریافت سیگنال ارز دیجیتال  وارد کانال سیگنال ارز دیجیتال شوید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.