تبریز فایننس

مدیران Ripple از ارائه سوابق تجاری خارج از کشور خودداری می کنند

مدیران Ripple از ارائه سوابق تجاری خارج از کشور خودداری می کنند
 • خورخه تنیرو ، وکیل دادگستری ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ادعا می کند که نه مدیرعامل ریپل ، برد گارلینگهاوس و نه کریس لارسن ، یکی از موئسسان آن ، در نامه ای به قاضی قاضی سارا نتبورن ، هیچ سندی در رابطه با حساب آنها در مبادلات خارجی ارائه نداده اند.

  تأکید می کند که متهمان علی رغم “سنگین کردن وزن” بر این واقعیت که آنها در خارج از ایالات متحده در دادخواستهای اخراج خود تجارت می کردند ، از تحویل این سوابق خودداری می کنند.

  بر اساس تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی ، SEC ادعا می کند که لارسن و گارلینگهاوس صدها میلیون رمز XRP را به غیر از سیستم عامل های مستقر در ایالات متحده ، به حداقل ده سیستم عامل تجارت خارجی منتقل کرده اند.

  به دنبال مبادلات ارزی و شرکای Ripple
  همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، SEC تعداد زیادی از درخواست های تفاهم نامه (MOU) را به تنظیم کننده های خارجی ارسال کرده است.

  SEC در تلاش است تا اسنادی را از 14 صرافی ارز رمزنگاری شده ، پنج شرکتی که از راه حل نقدینگی ریپل (ODL) استفاده می کنند و یک سرمایه گذار که XRP را مستقیماً از شرکت دفتر توزیع شده خریداری کرده است ، بدست آورد.

  آژانس با مقابله با استدلال های Ripple ادعا می کند که قوانین اوراق بهادار فدرال توانایی ارسال درخواست به تنظیم کننده های خارجی را محدود نمی کند:

  همچنین با صدور یک اقدام مدنی علیه SEC علیه یک طرف خاص ، قوانین اوراق بهادار فدرال توانایی SEC را برای ارسال درخواست به تنظیم کننده های خارجی محدود نمی کند. این اساسنامه تفاوتی بین درخواستهای ارسال شده در طی یک اقدام اجرای مدنی به منظور بدست آوردن شواهد در تحقیقات مستمر و موارد ارسالی برای اهداف دادرسی قائل نیست.

  سه ناظر خارجی افشای ارتباطات خود با SEC را ممنوع کرده اند در حالی که دو نفر از آنها از ارائه هرگونه کمک امتناع ورزیده اند.

  تنظیم کننده اظهار داشت که درخواست Ripple برای تحویل این ارتباطات ممتاز “نادرست” است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.