تبریز فایننس

قانون گذاری ارزهای دیجیتال چه تاثیری بر آینده بازار کریپتو خواهد داشت؟

 • قانون گذاری ارزهای دیجیتال چه تاثیری بر آینده بازار کریپتو خواهد داشت؟

  قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال سالهاست که به یک موضوع مهم و پربحث در این حوزه تبدیل شده است. اما هنوز سوالات زیادی پیرامون قانون گذاری این حوزه در ذهن افراد وجود دارد. قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال در آینده به چه صورتی انجام خواهد گرفت؟ این قانون‌گذاری چه اثرات و تبعاتی را در پی خواهد داشت؟

  قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال چیست؟

  قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال چیست

  از آنجایی که ارزهای دیجیتال توسط هیچ دولت یا بانک مرکزی مدیریت و کنترل نمی‌شوند، قوانین مالی سنتی مثل قوانین بانک‌ها، صرافی‌ها و قوانین انتقال پول، شامل این دارایی‌ها نمی‌شود. در حالت پایه و ابتدایی، قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال تنها دستورالعمل‌هایی است که نحوه استفاده از ارزهای دیجیتال را در شرایط مختلف تعیین می‌کند. به همین دلیل، قانون ‌گذاری کریپتو را می‌توان شاخه‌ای از قوانین اوراق بهادار دانست. زیرا بر اساس قوانین ایالات متحده، ارزهای دیجیتال نوعی اوراق بهادار محسوب می‌شوند. همچنین در زمینه عرضه اولیه کوین (ICO) و دیگر دارایی‌های دیجیتال، قانون ‌گذاری در رمزارز را می‌توان در حیطه بخش قانون‌گذاری کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) دانست.

  به باور SEC، ارزهای دیجیتال اوراق بهادار هستند و درنتیجه با قوانین اوراق بهادار قانون‌گذاری می‌شوند. SEC می‌خواهد تمام تراکنش‌های مربوط به توکن‌ها یا کوین‌های یک عرضه اولیه را (خرید، فروش و معامله) قانون‌گذاری کند. اگر یک شرکت بخواهد ارزهای دیجیتال خود را بفروشد، باید قبل از انجام فروش درخواست خود را در SEC ثبت کند.حح

  سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا در بیانیه‌ای که درباره ارزهای دیجیتال و عرضه‌های اولیه کوین منتشر کرده است، اعلام کرد که ارزهای دیجیتال شامل بیت کوین و اتریوم، ویژگی‌های یکسانی با اوراق بهادار دارند. برای استفاده از این دارایی‌های دیجیتال، شرکت‌ها باید درخواست‌های خود را در SEC ثبت کنند یا دارای شرایط معافیت از ثبت باشند. علاوه بر این‌ها، شرکت‌هایی که در SEC ثبت نشده‌اند، باید فعالیت خود را متوقف کرده و پول سرمایه‌گذاران را به آن‌ها برگردانند. ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی نوعی دارایی دیجیتال است که برای برقراری امنیت تراکنش‌ها از کریپتوگرافی یا رمزنگاری استفاده می‌کند. رمزارزها توسط هیچ دولت یا کشوری پشتیبانی نشده و به‌وسیله بانک‌های مرکزی کنترل نمی‌شوند.

  قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال چگونه در بازار اختلال ایجاد می‌کند؟

  بازار ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه خود به سر می‌برد و هنوز شک و شبهه‌های زیادی در این حوزه وجود دارد. با اینکه این بازار تاکنون به صورت تصاعدی رشد کرده، اما نوسانات زیادی را نیز تجربه کرده است. به همین دلیل، برای شرکت‌ها سخت است که هم‌زمان با قانون‌گذاری، پایداری خود را در این بازار حفظ کنند.

  قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال، احتمالا تاثیر عمیقی بر آینده این صنعت خواهد داشت. بسته به نوع قانون‌گذاری، ممکن است با تسهیل دسترسی به ارزهای دیجیتال، به رشد آن‌ها کمک کند یا با محدود کردن دسترسی به آن‌ها، مانع رشد این صنعت شود. ارز دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال است که تراکنش‌های آن از طریق رمزنگاری امن شده‌اند و توسط هیچ بانک و دولتی کنترل نمی‌شوند. در عوض، عملکرد آن‌ها تنها به رمزنگاری الگوریتم اجماع غیرمتمرکز وابسته است.

  کلمه «کریپتو» (Crypto) یکی از محبوب‌ترین اصطلاحات در این حوزه‌ است. به طور کلی به ارزهای دیجیتال، کریپتو گفته می‌شود. اما استفاده از این اصطلاح در زمان ترید یا معامله ممکن است کمی گیج کننده باشد. چون کلمه کریپتو شامل اسناد رمزنگاری‌شده نیز می‌شود، مثلا اسنادی که با کلید عمومی RSA محافظت می‌شوند.

  ارزهای دیجیتال از رمزنگاری برای امنیت تراکنش‌ها و ایجاد کوین‌های جدید استفاده می‌کنند. ارزهای دیجیتال توسط بانک‌های مرکزی صادر نمی‌شوند و دولت‌ها آن‌ها را قانون‌گذاری نمی‌کنند. این یعنی نمی‌توانید همانند حساب‌های معمولی، به بانکی در نزدیکی خود رفته و بیت کوین‌های خود را برداشت کنید. قیمت ارزهای دیجیتال نیز دائما در حال نوسان است و نمی‌توان ارزش آینده هیچ ارزی را تضمین کرد.

  معامله ارزهای دیجیتال همانند معامله سهام نیست و برای تبدیل یک ارز دیجیتال به دیگری، باید از یک صرافی استفاده کنید. قیمت یک ارز دیجیتال مانند بیت کوین یا اتریوم، توسط عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. پس اگر افراد بیشتری تمایل به خرید یک ارز داشته باشند، قیمت آن افزایش یافته و اگر تقاضا برای ارز کم باشد، قیمت آن کاهش خواهد یافت.

  آسان‌ترین راه‌های دریافت ارزهای دیجیتال چیست؟

  می‌توانید ارزهای دیجیتال را در یک صرافی ارز دیجیتال مثل کوین بیس خریداری کنید. همچنین در سایت‌هایی مثل Gemini،Coinmama و CEX.IO، امکان خرید ارزهای دیجیتال با کارت‌های اعتباری وجود دارد. می‌توان از صرافی‌های همتا به همتا نیز برای خرید مستقیم از کاربران دیگر استفاده کرد. میزان درآمدی که از معامله ارزهای دیجیتال حاصل می‌شود به مقدار و حجم ارز بستگی دارد.

  صرافی‌ها منبع اصلی نقدینگی برای ارزهای دیجیتال هستند و قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال با تحت ‌فشار گذاشتن صرافی‌ها، باعث اختلال در بازار می‌شود. همچنین، ماینرها نیز تحت فشار با قانون‌گذاری قرار می‌گیرند. ماینرها افرادی هستند که توان محاسباتی لازم برای تایید تراکنش‌ها و تولید کوین‌های جدید را فراهم می‌کنند.

  وضعیت فعلی قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال به چه صورت است؟

  وضعیت قانون گذاری

  همانطور که اشاره شد، ارزهای دیجیتال تحت نظارت هیچ بانک مرکزی و دولتی نیستند و عملکرد آن‌ها به رمزنگاری و شبکه غیرمتمرکز وابسته است. وضعیت فعلی قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال، از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. برخی از کشورها ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده و برخی دیگر با اعمال محدودیت‌هایی، استفاده از آن‌‌ها را مجاز کرده‌اند.

  برای مثال، کشور چین به‌طور کلی معامله و استخراج ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده است. برخی از کشورها فقط تعداد کمی از ارزها را مجاز کرده و فعالیت‌های مرتبط با آن‌ها را محدود کرده‌اند. مثلا، کره جنوبی فقط استفاده از بیت کوین و ارزهای واقعی را مجاز کرده و محدودیت‌هایی را برای استفاده از آن‌ها تعیین کرده است.

  ایالات متحده چهارچوب قانونی جدی‌تر و دقیق‌تری را برای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته است. به همین دلیل، این کشور به‌عنوان دوستانه‌ترین کشور نسبت به ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) و  کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) یک چهارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال معرفی کرده‌اند. SEC از سال ۲۰۱۳ به قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال مشغول است. فهرستی از قوانین توسط SEC معرفی شده است که هر عرضه اولیه کوین باید قبل از لیست شدن در صرافی، از آن‌ها پیروی کند.

  این قوانین جزو قانون اوراق بهادار ۱۹۳۳ است. SEC هنوز قانون رسمی درباره ارزهای دیجیتال تصویب نکرده اما به‌صراحت اعلام کرده است که شدیدا با کلاهبرداری و اسکم برخورد خواهد کرد. برخی از کشورها معتقدند که ارزهای دیجیتال از ارزش و رسمیت قانونی لازم برخوردار نیستند و در نتیجه آن‌‌ها را به عنوان یک ارز به رسمیت نمی‌شناسند.

  قانون‌ گذاری‌های احتمالی برای ارزهای دیجیتال در آینده کدامند؟

  ارزهای دیجیتال پدیده‌ جدیدی هستند که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده‌اند. همزمان با رشد ارزهای دیجیتال، نیاز به وضع قوانینی برای حفاظت از سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان نیز بیشتر می‌شود. اما ارزهای دیجیتال در طرح‌های قانونی سنتی نمی‌گنجند و ساختار غیرمتمرکز آن‌ها، قانون‌ گذاری در حوزه کریپتو را سخت می‌کند. در حال حاضر، ۳ نوع قانون‌گذاری را می‌توان برای ارزهای دیجیتال در نظر گرفت: خود تنظیمی یا قانون‌گذاری خودمختار، قانون‌گذاری دولتی و قانون‌گذاری بازاری.

  خودتنظیمی بخشی از جامعه کاربری ارز دیجیتال است و اغلب توسط سازمان‌هایی مثل بنیاد بیت کوین مدیریت می‌شود. با توجه به اینکه دولت‌ها هنوز دنبال روش‌هایی برای قانون ‌گذاری ارزهای دیجیتال هستند، فعلا آینده ارزهای دیجیتال نامعلوم است. برخی از کشورها ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده‌اند و برخی هیچ تصمیمی درباره آن‌ها نگرفته‌اند. قطعا ارزهای دیجیتال ناپدید نخواهند شد. ممکن است بیش از این رشد کنند یا شکست بخورند. اما می‌توان با قطعیت گفت که ارزهای دیجیتال یک تغییر انقلابی در دنیای مالی هستند.

  شک و شبهه‌های زیادی درباره آینده قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما به نظر می‌آید که رشد و تکامل این حوزه همچنان ادامه خواهد داشت. اتحادیه اروپا نیز یک مجموعه قوانین برای ارزهای دیجیتال وضع کرده است و طی آن صرافی‌ها باید در سازمان اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA) ثبت شوند.

  بحث و مناقصه درباره قانون ‌گذاری رمزارزها

  برخی از افراد بر این باورند که ارزهای دیجیتال نوعی ارز هستند که باید توسط دولت کنترل شوند و در نتیجه، قانون‌گذاری آن‌ها ضروری است. از طرف دیگر، تعدادی از افراد نیز معتقدند که ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز و بدون محدودیت هستند و در نتیجه، نیازی به قانون‌گذاری ندارند.

  بحث درباره شیوه قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال موضوع جدیدی نیست. سالهاست که بحث روی این موضوع ادامه دارد اما اخیرا این بحث شدید‌تر و جدی‌تر شده است. در واقع، موضوع اصلی بحث این است که آیا ارزهای دیجیتال باید قانون‌گذاری شوند یا خیر. این بحث و مناقصه، دلایل زیادی دارد که در اینجا به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌شود:

  • ارزهای دیجیتال می‌توانند اختلال‌هایی در سیستم مالی و اقتصاد ایجاد کنند که تا به حال مشابه آن‌ها دیده نشده است.
  • تراکنش‌های ارز دیجیتال ناشناس و غیرقابل ردیابی هستند و این قانون‌گذاری و کنترل آن‌ها را سخت‌تر می‌کند.
  • هیچ بانک مرکزی یا دستگاه نظارتی تراکنش‌های ارز دیجیتال را کنترل نمی‌کند.

  جمع‌بندی

  ارزهای دیجیتال با ساختار غیرمتمرکزی که دارند، تحت نظارت و کنترل هیچ بانک یا دولتی نیستند. با توجه به رشد روزافزون و افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، بحث قانون‌ گذاری ارزهای دیجیتال بیش از پیش پررنگ‌تر شده و دولت‌ها دنبال روش‌های مناسب برای نظارت بر ارزهای دیجیتال هستند. در مطلب بالا، به بررسی وضعیت فعلی قانون گذاری ارزهای دیجیتال در برخی از کشور‌ها و سناریوهای آینده این قانون گذاری پرداختیم. نظر شما درباره وضع قوانین برای ارزهای دیجیتال چیست؟

  معرفی دوره های  تبریز فایننس

  دوره ارز دیجیتال : 

  دوره ارز دیجیتال در تبریز : محور بیشتر مکالمات روزمره این روزها در اطراف ارزهای دیجیتال می چرخد. سیل عظیمی از توجه به این ارزها نشانگر آینده درخشان و همه گیر ارزهای دیجیتال است. این امر نشانی از ضروریت یادگیری نحوه کار در این حوزه است که تبریز فایننس برای شما به ارمغان می آورد.

  آکادمی تبریز فایننس به عنوان معتبرترین و بهترین آکادمی تبریز در حوزه بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال این امکان را برایتان ایجاد می کند تا در دروه ارز دیجیتال به صورت آنلاین و یا حضوری شرکت کنید و به آسانی صفر تا صد ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید.

  سر فصل های این دوره عبارتند از:

  1.آموزش کار با صرافی بین الملی

  • افتتاح و شارژ و برداشت حساب
  • معاملات spot
  • معاملات futures

  2. تحلیل تکنیکال

  • آموزش تردینگ ویو
  • پرایس اکشن کلاسیک(سطوح حمایت و مقاومت ،ترند ها ، الگو های کلاسک ، الگو های کندل ستیک ، و…)
  • اندیکاتورها ونحوه ترکیب و سیگنال گیری از آن ها
  • موینگ لوریج ها
  • انواع فیبوناچی
  • ایچیموکو

  3.تحلیل فاندامنتال

  • مفاهیم بلاک چین
  • دسته بندی ارزها
  • معیارهای تحلیل فاندامنتال (بررسی وایت پیپر ، رود مپ ها ، مقایس پذیری ، توکن سوزی و…)
  •  نحوه استفاده از اخبار مربوطه در معاملات
  • منابع بررسی معیار و اخبار فاندامنتال

  4. مدیریت سرمایه

  • نحوه انتخاب پوزیشن  سایز

  5.نحوه انتقال سود برای کنترل ریسک

  • تقسیم بندی سرمایه در hold-spot-futures
  • معیار های محاسبه وکنترل سود و ضرر در معاملات

  بعد از دوره ارز دیجیتال  در آکادمی تبریز فایننس انتظار می رود شما به صورت تخصصی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال که قواعد اصلی و زیربنای یک تریدر حرفه ای در بازار های مالی هستند را یاد بگیرید.

  دوره پرایس اکشن RTM:

  برای جبران ضرر هایی که از بازار های مالی فارکس ، بورس ، ارز دیجیتال عایدتان شده است ،  نیاز به بهترین و بروز ترین سبک ترید بین المللی بنام RTM  می باشد که برای اولین بار در تبریز دوره پرایس اکشن  RTM توسط آکادمی تبریز فایننس با بهترین اساتید این دوره برگزار می شود.

  پرایس اکشن RTM چیست؟

  RTM مخفف کلمه READ THE MARKET به معنی خوانش بازار است و توسط شخصی به نام ایف میانت (IF MYANTE) از حدود سال 2010 ابداع و کشف شده است و دارای سه رکن اساسی رفتار قیمت رالی ، دراپ و بیس   می باشد که با ترکیب این سه رکن اساسی رفتار قیمت به ساختار های دست پیدا خواهیم کرد.این روش براساس حجم معاملات کار میکند و از زیر شاخه های پرایس اکشن می باشد.

  RTM به جریان سفارشات ارتباط دارد . جریان سفارشات (Order flow) به این معنی می باشد که مسیر حرکت قیمت را ، وجود یا عدم وجود سفارش روی چارت مشخص میکند . که روی بازار کریپتو کارنسی و هر بازار دیگری کاربرد دارد . و هر نقطه ای که قیمت یک واکنش اساسی نشان داده است ، نشان دهنده نقاط پر سفارشی بودند که توانستند قیمت را برگردانند و ….در حالت کلی استراتژی RTM به بررسی جریانات سفارشات برای مشخص کردن اینکه سفارشات در چه مقیاس و تایم فریمی وجود دارد.قدم اول برای آشنایی با تکنیک پرایس اکشن RTM ، درک یک حرکت مشخص روی چارت می باشد.

  علت نیاز به آموزش دوره پرایس اکشن RTM

  • با روش تحلیل RTM با ریسک به ریوارد های مناسب ، جوابگوی  ضرر هایی می باشد که در ترید های مختلف متحمل شده اید .
  • سبک معاملاتی RTM به ما نقاط مهم خرید و فروش و بهترین نقطه برای ورود به بازار و خروج از بازار را نشان می دهد و دلیل جبران ضرر های قبلی در بازار های مختلف و ورود به معامله با این روش ، به خاطر ریسک به ریوارد بالای 1/10 می باشد.

  با گذراندن دوره پرایس اکشن RTM در چه بازار هایی از این روش می توانیم استفاده کنیم؟

  در بازار های ارز دیجیتال ، بورس ، فارکس و هر بازاری که چارت قیمتی داشته باشد قابل استفاده می باشد.

  سود شما در بازار های مالی مختلف با  روش تحلیل پرایس اکشنRTM چقدر است؟

  این بازار در عین ظاهری ساده ، پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیاز به تمرین و تکرار بیشتر می باشد و شما هر چقدر علم و دانش و اطلاعات و مهارت خود را بیشتر کنید نتیجه دقیق تری از نقاط بدست خواهید آورد و با ریسک کمتر ، سود بیشتری عایدتان خواهد شد.

  پیش نیاز برای شرکت در دوره پرایس اکشن RTM آکادمی تبریز فایننس

  مبانی اولیه هر بازار مالی ( ارز دیجیتال ، بورس ، فارکس ) که در آن می خواهید فعالیت کنید

  سرفصل های دوره پرایس اکشن RTM

  • pivot تسویه
  • pivot اصلی
  • FTR
  • اجزای FTR
  • FTC
  • MPL
  • RTP
  • FO
  • سیگنال چرخشی
  • ایگنور
  • مقیاس
  • عادات بازار
  • نقاط تصمیم گیری ترید
  • آموزش معاملات در بازار فارکس

  شما با طی کردن این سرفصل های  RTM در آکادمی تبریز فایننس  با آنالیز پیشرفته به نقاط حساس معامله دست خواهید یافت و معامله اصولی و موفقی خواهید داشت .

  آکادمی تبریز فایننس برای اولین بار با برگزاری دوره پرایس اکشن RTM (حضوری ، آنلاین) در تبریز به صورت حضوری و در تمام شهر های ایران بدون محدودیت مکانی به صورت آنلاین دوره را برگزار می کند و این دوره می تواند کشتی نجاتی برای جبران ضرر های قبلی شما عزیزان باشد .

  دوره فارکس :

  آکادمی تبریز فایننس اقدام به برگزاری بهترین دوره فارکس در تبریز کرده است.تبریز فایننس یکی از برگزار کننده های دوره فارکس در سطح کشور میباشد. فارکس یک بازار بین المللی و جهانی میباشد که بزرگترین بازار مالی دنیا به حساب می آید.برای موفقیت در این بازار بزرگ میتوانید در دوره فارکس تبریز فایننس که ارائه کننده آموزش جامع در این زمینه میباشد شرکت کنید.با شرکت در دوره فارکس تبریز فایننس میتوانید در زمینه های مبانی خرید و فروش جفت ارزها،تحلیل فاندامنتال،استراتژی معاملاتی،پترن ها،… مهارت های لازم را کسب نمایید.

   

  سرفصل های آموزشی

  ۱. مفهوم پیپ لات لوریج مارجین و …(مفاهیم اولیه و کلی فارکس)
  ۲. آموزش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال
  ۳.نصب و آموزش نرم افزار متاتریدر و نصب اندیکاتور و آموزش تریدینگ ویو و باز کردن حساب آزمایشی
  ۴. اموزش مفاهیم روند ترند لاین اسیلاتور Stochastic
  ۵. آموزش کامل اسیلاتور RSI و MACD
  ۶. انواع واگرایی
  ۷. مووینگ اوریج و استفاده های آن اسیلاتور Parabolic SAR و استراتژی مرتبط
  ۸. نحوه ی استفاده از تایم فریم های مختلف و اوردر گذاری
  ۹. ارائه اندیکاتور های مخصوص آموزشگاه جهت تحلیل و تارگت و استاپ گذاری
  ۱۰. ترکیب همه موارد آموزش داده شده ( برخلاف سایر دوره ها که مطالب بصورت جداگانه تدریس شده و در آخر از دانشجو خواسته میشود خود دانشجو ابزار ها را ترکیب و استراتژی بسازد )
  ۱۱. تدریس نکاتی مختصر از پرایس اکشن و ترکیب با استراتژی کلی
  ۱۲. معرفی سایتهای مختص اخبار فاندامنتال فارکس
  ۱۳. مدیریت سرمایه

   

  مهارت هایی که کسب میکنید؟

  •  کار با بروکر ها
  • تحلیل تکنیکال
  • تحلیل فاندامنتال
  • روانشناسی بازار
  • مدیریت سرمایه پیشرفته
  • بررسی زیر ساخت پروژه ها و ارز ها

   

  بازار کار دوره فارکس

  شما میتوانید بعد از گزراندن دوره آموزشی خود به صورت حرفه ای و مستقل ترید کنید . آن دسته از افرادی که میخواهند کارفرمایی نداشته باشند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند و یا شغل دوم ای داشته باشند پیشنهاد میشود در دوره ارز دیجیتال تبریز شرکت کنند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند.

  دوره متاورس :

  سر فصل های دوره آموزش کسب درآمد از متاورس و NFT

  • مقدمه و معرفی  دوره

  • NFT چیست و کسب درآمد از خرید و فروش  آن

  • ساخت NFT

  • زمین های  متاورس  و نحوه خرید و فروش  آن

  • بازی   Gods Uncheind

  •   بازی  Axie

  • دسنترالند

  • بلاکتوپیا

  • سند باکس

  • تتان آرنا

  • League of Kingdoms

  • معرفی  سایت   play to earn

  • معرفی ارز های  آینده دار متاورسی و تحلیل آن ها

  • آموزش تحلیل فاندامنتال

  تبریز فایننس بزرگترین مجموعه در شمال غرب برگزار کننده های دوره فارکس ، دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن RTM ، دوره متاورس و دوره بورس میباشد شما می توانید با مراجعه به سایت آکادمی تبریز فایننس از شرایط دوره ها مطلع شوید
  همچنین با مراجعه به صرافی تبریز فایننس از به روزترین قیمت ارز ها مطلع شوید

   

   

  تبریز فایننس را در یوتیوب سابسکرایب کنید داخل کانال تلگرام تبریز فایننس شوید و حتما اینستاگرام تبریز فایننس فالوو کنید تا از اخبار و اطلاعیه های بروز مطلع شوید همچنین جهت دریافت سیگنال های رایگان فارکس عضو کانال سیگنال فارکس شوید و برای دریافت سیگنال ارز دیجیتال  وارد کانال سیگنال ارز دیجیتال شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  tabrizfinance

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.