تبریز فایننس

حمایت بانک مرکزی چین از بیت کوین

حمایت بانک مرکزی چین از بیت کوین
 • حمایت بانک مرکزی چین از بیت کوین پس از ماه ها سرکوب:

  حمایت بانک مرکزی چین از بیت کوین: برای اولین بار ، دولت چین پس از ماه ها سرکوب رمزنگاری ، ارزش ارزهای رمزپایه را تایید می کند.
  لی بو ، معاون رئیس بانک خلق چین ، اظهار داشت که دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین باید به عنوان گزینه های سرمایه گذاری جایگزین استفاده شوند.
  وی فراتر از این گفت که دارایی های رمزنگاری ارز نیستند ، که تمایز عمده ای بین آنها و یوان دیجیتال است.
  با یوان دیجیتال در حال توسعه ، چین راه را برای کشورهایی که به دنبال ایجاد CBDC های خود هستند ، هدایت می کند.

  موضع گیری چین در قبال ارز رمزنگاری شده در چند سال گذشته ، به دنبال سرکوب گسترده استخراج کنندگان بیت کوین و شرکت های برتر فین تک ، عمدتا نامطلوب بوده است.

  حمایت بانک مرکزی چین از بیت کوین |حمایت همه جانبه بانک مرکزی چین:

  با این حال ، به نظر می رسد این کشور با معاون رئیس بانک خلق چین (PBOC) که ارزش ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین را در جریان مجمع Boao برای آسیا تشخیص داده است ، نظر متفاوت تری خواد داشت.

  اگه اطلاعاتی درمورد ارز های دیجیتال ندارید میتوانید در دوره های آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید

  چین نظر خود را در مورد بیت کوین تغییر می دهد؟

  سرکوب چین در برابر استخراج کنندگان بیت کوین و موضع سخت آن در قبال شرکت های بزرگ فین تک سایه ای از تلاش این کشور برای تبدیل شدن به کشور برجسته ارز رمزنگاری شده در جهان ایجاد کرده است. با این حال ، به نظر می رسد وقتی لی بو ، معاون رئیس بانک خلق چین ، از ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال پشتیبانی نشان می دهد ، این روند در حال تغییر است.

  وی اظهار داشت که بیت کوین و برخی از پول های ثابت باید به عنوان گزینه های سرمایه گذاری جایگزین برای سرمایه گذارانی که به دنبال تنوع در اوراق بهادار خود هستند در نظر گرفته شود. لی بو همچنین خاطرنشان کرد که ارزهای رمزپایه نباید “پس زمینه” داشته باشند زیرا “نقش مهمی در آینده بازی می کنند” ، که نشان دهنده علاقه نهادی گسترده دولت است.

  وی فراتر رفت تا بین دارایی های رمزنگاری مانند بیت کوین و یوان دیجیتال پیشنهادی تمایز قائل شود و گفت که ، به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری ، دارایی رمزنگاری “به خودی خود ارز نیست”.

  اظهارات لی بو توسط ژو شیائوچوان ، رئیس سابق بانک مرکزی چین تکرار شد ، وی اظهار داشت که دارایی های دیجیتال و ارزهای دیجیتال باید “از نزدیک با اقتصاد واقعی ادغام شده و به اقتصاد واقعی خدمت کنند.”
  اخرین اخبار ارز دیجیتال رو از دسته اخبار ارز دیجیتال تبریز فایننس دنبال کنید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.