تبریز فایننس

تعویق جلسه سران قوا درباره بورس | جلسه به تعویق افتاد

جلسه سران قوا درباره بورس خبر مهم تبریز فایننس
 • تعویق جلسه سران قوا درباره بورس:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس محمد رضا پور ابراهیمی در گفت گوی خود گفت: قرار بود که دوشنبه این هفته جلسه سران قوا درباره رسیدگی به مشکلات بورس برگزار شود که امکان به تعویق افتادن آن هست .

  تعویق جلسه سران قوا درباره بورس : رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در رابطه با بحث بازار سرمایه در کلاب هاوس، افزود: ما دو هفته قبل جلسه سران قوا را داشتیم که تمام قوا خواستار ورود به بحث بازار سرمایه بودند. بنا به تصمیماتی که گرفته شد قرار بود در جلسه دوشنبه هفته قبل در این مورد بحث شود که به این هفته موکول شد.

  وی بیان کرد: فردا طی جلسه‌ای که با آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی داریم، برنامه‌هایی را به منظور تقویت بازار سرمایه خواهم گفت.

  پور ابراهیمی گفت : به نظر می‌رسد روز دوشنبه این هفته نیز جلسه سران قوا در خصوص بورس برگزار نشود، نگرانی ما این است که تصمیمات به تعویق بیفتد.

  این نماینده مجلس گفت: دولت هنوز برای جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با موضوع ‎بورس دعوت نامه نفرستاده است.

  وی درمورد حقوقی ها چنین بیان کرد : خیلی از حقوقی ها در شش ماهه اول و دوم سال ۹۹ مرتبط با خود سهامداران بودند ، حقوقی ها در زمانی که بازار نیاز به کمک دارد باید به طور قطع وارد شوند .

  در ادامه گفت : دولت در ماه های پایانی کار خودش غیر قانونی عمل می کند ، موضوعات در رابطه با نرخ ارز به طور جدی در دست بررسی است ، نرخ ارز تاثیر کمی در بازار سرمایه در کوتاه مدت دارد .

  او بیان کرد : بانک مرکزی نمی تواند اکنون عددی را در رابطه با نرخ ارز تعیین کند ، موضع بانک مرکزی در رابطه با امر مذکور جدی است .

  اگه اطلاعاتی درمورد بورس ندارید میتوانید در دوره های آموزشی بورس تبریز فایننس شرکت کنید .

  تعویق جلسه سران قوا اشاره پور ابراهیمی به ارز های دیجیتال :

  قصد داریم از ظرفیت قانونی رمز ارزها استفاده کنیم نماینده مجلس گفت : ما در بحث رمز ارز ها تاکیدمان این بوده است که از عملکرد های هیجانی اجتناب شود به طور حتم اگر سرمایه ها به سمت رمز ارز های خارجی برود سرمایه های زیادی از کشور خارج می شود .

  او بیان کرد : دولت می تواند از رمز ارز ها به منظور دور زدن تحریم ها و مراودات بین المللی استفاده کند . با تخصیص منابع برای رمزها که پشتوانه آن خارج از کشور است موافق نیستیم و قصد داریم از ظرفیت قانونی رمز ارزها استفاده کنیم.

  او گفت : در رابطه با شرکت های سرمایه گذاری استانی نگران هستم به دلیل آنکه مجموع ارزش سهام ها به بیش از ۳۸۰ هزار میلیارد می رسد .

  آخرین اخبار حوزه بورس رو از دسته اخبار بورس وب سایت تبریز فایننس دنبال کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.