تبریز فایننس

ترجمه مقاله کوین دسک، روش سبز برای استخراج بیت کوین

روش سبز برای استخراج بیت کوین
 • روش سبز برای استخراج بیت کوین : درپی سخنان ایلان ماسک مبنی بر اینکه شرکت تسلا پذیرش بیت کوین به خاطر اسیب های محیط زیسی را به تعلیق در آورد در یک کنفراس خبری پیتر وال،روش سبز برای استخراج بیت کوین را بیان کردن.

  روش سبز برای استخراج بیت کوین : پیتر وال ، مدیر عامل آرگو بلاکچین ، می گوید: گروه سیلور و ماسک با کد بیت کوین یا قابلیت استفاده مشکلی نخواهند داشت ویکی از اعضای موسس گفت: شورای استخراج جدید Bitcoin قصد تغییر در نرم افزار ارز دیجیتال شده را ندارد و صرفاً می خواهد اقدامات انرژی پایدار و شفافیت را در صنعت ارتقا دهد.

  پیتر وال ، مدیر عامل شرکت آرگو بلاکچین گفت: این شورا ، به رهبری ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا و مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، به قابلیت های بیت کوین احترام می گذارند و از تبعیض بین ارز های به اصطلاح هدف دار و بی هدف حمایت نمی کنند.وال که شرکت بازرگانی عمومی آن یکی از معدود شرکت های استخراج معدن بود آخر هفته با Saylor و Musk ملاقات کرند ، گفت: “ما در مورد کد Bitcoin یا اندازه بلوک یا هر چیزی که مربوط به تغییر ماهیت Bitcoin است صحبت نمی کنیم.

  همه ما بیت کوین را به شکلی ، به عنوان یک سیستم غیرمتمرکز با محدودیت کمتر هست را دوست داریم.” علاوه بر این ، وال در عصر روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “بحث و گفتگو با این گروه تاکنون کاملاً واضح بوده است که ویژگی های اساسی و قابل انعطاف Bitcoin نباید تغییر کند.

  در ساعاتی که ماسک و سیلور این دیدار را روز دوشنبه در توییتر فاش کردند ، کاربران سرسخت بیت کوین آن را با توافق نامه جنجالی و در نهایت ناموفق نیویورک 2017 مقایسه می کنند.

  درگردهمایی محرمانه مدیران استارتاپ ، نقطه عطف مهمی در بحث بسیار سختگیرانه در مورد چگونگی مناسب سازی مقیاس شبکه بیت کوین بود و به طور گسترده ای به عنوان ارز ناسازگار بدون ویژگی رهبر ارزها شناخته شد.

  همانطور که در آن لحظه بود ، که بسیاری از کاربران این سوال را مطرح می کنند که چگونه گروه کوچکی از شرکت ها و دو چهره کاریزماتیک می توانند رهبری یک جامعه جهانی را بر عهده بگیرند در حالی که بلاکچین و ارزهای دیجیتال ماهیت غیر متمرکز دارند ازاد از تصمیمات و نظرات دولتها ، شرکتها و اشخاص دیگر میباشند ، این فعالیت ها بگونه ای تلاش برای محدود سازی ماهیت غیر متمرکز ارزهای دیجیتال محسوب میشود .

  آیا آنها به یاد نمی آورند آخرین باری که جلسه ای غیرعلنی برگزار شده است و در آن ذینفعان این صنعت شرکت کرده اند که می خواهند به نمایندگی از کل صنعت صحبت کنند؟ آنها چگونه فکر می کردند این اتفاق خواهد افتاد؟ حیرت آور است.

  وال گفت چنین نگرانی هایی در این مورد بی اساس است. “این شروع اوپک نیست ،” “این گروه راهی برای دور هم جمع شدن و بحث و گفتگو است. همه ما استخراج گر های مستقل و غیرمتمرکز هستیم که یک گروه داوطلبانه را برای تأثیرگذاری بر صنعت و یکدیگر تشکیل داده ایم.

  وی افزود ، این گروه منحصر به فرد نیست ، اگرچه هنوز در حال تدوین سازوكارهایی برای پیوستن سایر عملیات استخراج است. این یک چالش بین المللی برای بیت کوین است و باید در سطح بین المللی حل شود.

  روش سبز برای استخراج بیت کوین : بخش دوم

  تشکیل این شورا همچنین در حالی صورت می گیرد که شخصیت های عمومی مانند کوین اولری ستاره “Shark Tank” این ایده را مطرح می کنند که بیت کوین بسته به نحوه استخراج آن می تواند “تمیز” یا “کثیف” باشد و سرمایه گذاران نهادی green-minded می توانند مورد اول را بخرند. وال در طول مکالمه خود با CoinDesk گفت که دو هدف این شورا ترویج افشای و بهبود روشهای انرژی است.

  وی گفت ، فراتر از این اهداف گسترده ، شرکت ها در مورد چیزهای دیگری توافق نکرده اند. وال اشاره کوتاه به حكمراني محيط زيست ، اجتماعي و شركتي گفت: “آنچه كه ما مي خواهيم انجام دهيم اين است كه اطمينان حاصل كنيم كه نگراني هاي معتبر ESG در مورد افرادي كه بيت کوين با زغال سنگ یا با مصرف سوختهای فسیلی استخراج مي كنند برطرف شده است. در این مرحله ، فراتر از آن نخواهد رفت.

  وقتی از او در مورد کارآیی اعتبارات کربن سوال شد ، وی از صحبت به نمایندگی از طرف شورا خودداری کرد. و همچنین اضافه کرد “ما از دو موردی که بیان کردم ، یعنی شفافیت انرژی و بهبود روش های پایدار استخراج معادن فراتر نرفته ایم .

  وال با اصرار بر چگونگی ارتقا و شفافیت استخراج معادن با محافظت از قابلیت انعطاف پذیری ، وال گفت که شورا در حال بررسی اطلاعات طبقه بندی شده ای است که نشان میدهد کدام سکه ها به طور پایدار استخراج می شوند و کدام یک از آنها با تجهیزات مجهزشده با ذغال سنگ استخراج می شوند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.