تبریز فایننس

ایلان ماسک فروش بیتکوین های خود را تکذیب کرد

ایلان ماسک فروش بیتکوین های خود را تکذیب کرد | تبریز فایننس
 • توییتر ایلان ماسک  درباره تکذیب فروش بیت کوین هایش :پس از انتشار خبر فروش 272 میلیون دلار از بیت کوین های شرکت تسلا ایلان ماسک مدیرعامل این شرکت در توییت خود اشاره کرد که : ” من هیچ کدام از بیتکوین های خود را نفروختم ”

  ایلان ماسک ، با توییت خود این اطمینان را به جامعه رمزنگاری دهد که علی رغم اینکه شرکت تسلا از خریدهای اخیر بیت کوین خود سود کسب کرده است ، هیچ یک از سهام شخصی بیت کوین خود را نفروخته است .
  اظهارات وی در پاسخ به اتهامات کمدین دیو پورتنوی مبنی بر سودآوری مدیر عامل تسلا از پامپ بیت کوین و تحریک اذهان عمومی از طریق بیانیه های عمومی خود مبنی بر حمایت از ارز رمزنگاری شده بود.

  ایلان ماسک با رد ادعای پورتنوی ، اظهار داشت که “تسلا 10 درصد از دارایی های خود را برای اثبات نقدینگی بیت کوین به عنوان جایگزینی برای نگه داشتن پول نقد در صرافی فروخت” ، افزود:
  “من هیچ بیت کوین خود را نفروخته ام.”

  اگه اطلاعاتی در باره ارز های دیجیتال ندارید میتوانید در دوره های آموزشی تبریز فایننس شرکت کنید .
  توییتر ایلان ماسک در 26 آوریل 2021
  همان طور که توسط Cointelegraph گزارش شده ، شرکت تسلا در سه ماهه اول سال 2021 بخشی از دارایی های بیت کوین خود را فروخت و درآمد خالصی معادل 272 میلیون دلار بدست آورد.

  در فوریه سال جاری ، این شرکت پس از افشای خرید استراتژیک ارزش 1.5 میلیارد دلار بیت کوین – به ارزش 7.7 درصد از دارایی نقدی ناخالص آن ، بازار را به سمت صعود سوق داد .

  در همان ماه ، تسلا همچنین اعلام کرد که پرداخت های بیت کوینی را برای اتومبیل های خود آغاز می کند و تأکید کرد که این وجوه را به جای تبدیل به پول نقد در بیت کوین نگهداری می کند.

  ایلان ماسک معمولاً از افشای مقدار شخصی بیت کوین خودداری می کند ، اما آخرین توییت وی نشان می دهد که او تمایلی به فروش آن ندارد.

  آخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال را از دسته اخبار ارز دیجیتال تبریز فایننس دنبال کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.