تبریز فایننس

استخراج کنندگان بیت کوین های خود را هولد میکنند :

روش تعیین حد ضرر
 • ذخیره بیت کوین توسط ماینرها :به گزارش وب سایت آماری Glassnode : نوشته است که استخراج کنندگان بیت کوین مقدار بسیار کمی از بیت کوین را که ” ماین” می کنند به صرافی ها ارسال می کنند و به جای فروش بیت کوین آنها را نگهداری میکنند .

  ذخیره بیت کوین توسط ماینرها :

  طبق نمودار ارائه شده توسط Glassnode ، خروج استخراج کنندگان بیت کوین به پایین ترین سطح در چهار ماه گذشته – از ژانویه – رسیده و در حال حاضر 49.9 BTC است.

  برخلاف اوایل سال 2021 ، ماینرها در حال جمع آوری ارز دیجیتال بیت کوین هستند ، همانطور که سایر داده های Glassnode می گوید ، شاخص تغییر موقعیت خالص ماینرها با سرعت بالایی در حال سبز شدن است ، به این معنی که ماینرها فروشی نداشته اند.

  طبق نمودار ارسال شده توسط تیم Glassnode ، بیشترین میزان خروج استخراج کنندگان بیت کوین در ابتدای ژانویه مشاهده شد ، اما ناگهان در همان ماه کاهش یافت.

  اگه اطلاعاتی درباره ارز های دیجیتال ندارید میتوانید در دوره های آموزشی تبریز فایننس شرکت کنید .

  هولد و ذخیره بیت کوین توسط ماینرها:

  بیت کوین در حال حاضر قادر به افزایش قیمت از 55،000 دلار نیست
  بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار جهان ، بیت کوین ، پس از سقوط از بالاترین قله خود یعنی 64،671 دلار در 14 آوریل ، نتوانسته است بالاتر از 55،000 دلار معامله شود.

  در تاریخ 25 آوریل ، این منطقه به زیر 47،000 دلار سقوط کرد و از آن زمان تاکنون به صورت رنج معامله می شود و قادر به حرکت به سمت بالا نیست.

  تهیه شده در  آکادمی تبریز فایننس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.