تبریز فایننس

اتریوم 2.0 و نقش آن در بازار های مالی

همه چیز درباره اتریوم
 • اتریوم 2.0 یک زیرساخت خنثی برای آینده مالی ما است.

  ما در یک دوره ای از زمان قرار داریم که آشفتگی اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی بسیار چشم گیر است. با رشد زیرساخت های مالی غیرمتمرکز که میلیاردها دلار ارزش تأمین می کند و هزاران شرکت ایجاد می کند ، ما باید بی ثباتی اطراف خود را تشخیص دهیم. سیستم ها ، پروتکل ها و مشوق هایی که اکنون ایجاد می کنیم می توانند کمتر در معرض سانسور ، نظارت بیش از حد دولت و اطلاعات غلط قرار بگیرند.
  ویژگی های اتریوم 2 :
  اتریوم 2.0 دارای چندین ویژگی جذاب است که باعث می شود موقعیت فوق العاده خوبی داشته باشد تا بتواند به عنوان یک زیرساخت خنثی عمل کند ، نه به عنوان یک سیستم عامل مغرض. افراد ، شرکت ها و دولت ها می توانند اطمینان داشته باشند که Ethereum 2.0 در صورت حملات در سطح فردی یا بازیگر دولت ، به کار خود ادامه خواهد داد. این یک پایه محکم است که می توان زیرساخت های اقتصادی و مالی را بر اساس آن ایجاد کرد.
  اگه اطلاعاتی درمورد ارز های دیجیتال ندارید میتوانید در دوره های آموزشی تبریز فایننس شرکت کنید .
  اتریوم 2 دارای اجماع تقریبی (یافتن توافق عمومی ، نه قانون اکثریت ساده) و فقدان حاکمیت زنجیره ای (رد حکومت پلوتوکراتیک) است. این امر به سختی می تواند حاکمیت اتریوم 2 را دشوار کند . با طراحی ، مجبور شدن اتریوم برای ترجیح یا سانسور دیگران برای اشخاص بسیار دشوارتر است.
  حفظ اجتماع با هم یکی از بالاترین اولویت های اجماع خشن است. اجماع ناخوشایند تا حد زیادی از تغییرات بسیار بحث برانگیز یا بحث برانگیز جلوگیری می کند ، زیرا یافتن اجماع تقریبی در مورد آنها دشوار است. این امر فضای تصمیم گیری اجماع تقریبی را به موضوعات اصلی فنی ، که مبتنی بر حقایق و منطق هستند ، واگذار می کند و می خواهد بحث و جدال را به حداقل برساند.
  پیش بینی می شود نرخ تورم Eth2 کمتر از 1٪ باشد ، یکی از پایین ترین نرخ تورم در هر پروتکل و بسیار پایین تر از دلار.
  EIP-1559 (که حتی قبل از انتقال به Eth2 احتمالاً روی Ethereum فعال خواهد بود) با افزایش استفاده از Eth2 ، ETH را کمیاب و در نتیجه با ارزش تر خواهد کرد.

  آخرین اخبار ارز دیجیتال رو از دسته اخبار تبریز فایننس دنبال کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.