تبریز فایننس

آیا اپل وارد متاورس خواهد شد؟ 

آیا اپل وارد متاورس خواهد شد

آیا اپل وارد متاورس خواهد شد؛ گزارش‌ها حاکی از آن است که هدست‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده آینده اپل بر روی متاورس تمرکز نخواهند کرد. با این حال اپل متاورس را در نظر گرفته است، که نشان می‌دهد شرکت‌های بزرگ فناوری چقدر به این فضای در حال ظهور علاقمند هستند.

 

شرکت‌های بزرگ فناوری مانند متا (فیسبوک سابق) قبلاً قصد خود را برای ایجاد استراتژی‌هایی پیرامون متاورس اعلام کرده‌اند. به نظر می‌رسد اپل هنوز نمی‌خواهد این کار را انجام دهد.

 

اپل از کاربران می‌خواهد که دستگاه را برای مدت کوتاهی بردارند و از آن استفاده کنند، نه اینکه برای مدت زمان طولانی وصل شوند. مارک گورمن، تحلیلگر بلومبرگ، نوشت:

به طور مستقیم به من گفته شد که ایده یک دنیای کاملا مجازی که کاربران بتوانند به آن فرار کنند – مانند پلتفرم‌ آینده فیس‌بوک – از سوی اپل ممنوع است.

 

 

این خبر را که خواندید مربوط به این بود که آیا اپل وارد متاورس خواهد شد؟  . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *