تبریز فایننس

اهمیت حمایت 30 هزار دلاری بیت کوین چیست؟

اهمیت حمایت 30 هزار دلاری بیت کوین چیست؟

اهمیت حمایت 30 هزار دلاری بیت کوین:

تجزیه و تحلیل معادلات در بازار گزینه های بیت کوین یک آستانه قیمت مهم را نشان میدهد که

روزهای ساده معامله (BTC , -1.05%) ، با اسکن نمودارهای فنی و کتاب سفارش بازار معاملات گذشته است . بازار بیت کوین از زمان سقوط در مارس 2020 به بلوغ رسیده است و شرکت کنندگان دیگر نمی توانند چشم خود را از تحولات اقتصادی کلان و فعالیت در بازارهای آتی و گزینه ها ببندند. 


این امر به ویژه در روز پنجشنبه رخ داد ، هنگامی که شرایط ریسک پذیری در وال استریت فشار رو به پایین به بیت کوین وارد کرد و ارز رمزنگاری شده را به سمت پشتیبانی 30 هزار دلاری سوق داد ، که در صورت شکسته شدن ، می تواند فشار فروش بیشتری را از طرف معامله گران به دنبال داشته باشد ، که منجر به یک افت سریع می شود. 


با قفل شدن بیت کوین در محدوده وسیع 30 تا 40 هزار دلار از اواسط ماه مه ، بسیاری از معامله گران اقدام به فروش اعتصاب 30 هزار دلاری و فروش تماس با اعتصاب 40 هزار دلاری كرده اند. این معاملات رزرو شده بودند در Deribit و دیگر مبادلات رمزنگاری مشتقات به امید تحکیم ادامه خواهد داد، که منجر به یک قطره در نوسانات ضمنی و ارزش از تماس ها و قرار می دهد.


گزینه خرید حق خرید را به خریدار می دهد اما تعهدی در فروش دارایی اساسی با قیمت از پیش تعیین شده در تاریخ مشخص یا قبل از آن ندارد. گزینه تماس به شما حق خرید می دهد. به زبان انگلیسی ساده ، فروش گزینه فروش به منزله ارائه بیمه به خریدار فروشنده در مقابل فروش قیمت کمتر از یک سطح خاص است

شرایط و اهمیت حمایت 30 هزار دلاری بیت کوین چه میتواند باشد؟


“پس از فروش اواسط ماه مه ، نوسانات به بالاترین حد رسید ، اما از آن زمان به بعد قیمت های معاملات در محدوده پایه معامله می شوند. این نوع دوره های ادغام محیطی مناسب برای معاملات با نوسانات پایین هستند. ”گفت گرگ ماگادینی ، مدیر عامل شرکت و بنیانگذار Genesis Volatility. “ایده اصلی این است که قیمت ها بین حمایت و مقاومت متغیر باشند ، و معامله گران گزینه هایی را می فروشند که انتظار دارند این سطح حفظ شود.

در آن فروش ممکن است تسریع شود.

اما بیت کوین با فشار 30،000 دلار به سمت پایین ترین محدوده فشار می آورد. اگر این سطح شکسته شود ، معامله گرانی که فروش خود را در این سطح انجام می دهند ، ممکن است با کوتاه کردن معاملات آتی بیت کوین یا فروش بیت کوین در بازار معاملات ، به خطر کاهش نزول بپردازند. این ، به نوبه خود ، می تواند به فشارهای نزولی پیرامون رمز ارز پایه افزوده و منجر به افت قیمت عمیق تری شود. 


ماگادینی گفت: “اگر سطح حمایت یا مقاومت شکسته شود ، معامله گران باید به سرعت مانع شوند زیرا قیمت ها سریع به سطوح جدید منتقل می شوند “.فعالیت های تامینی از طرف معامله گران مختلف در همان طرف تجارت نوسانات نیز یک رویداد خود تقویت کننده ایجاد می کند.”

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *