تبریز فایننس

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) چیست؟

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) : با وجود بیش از 7000 نوع ارز دیجیتال که امروزه در بازار ارز دیجیتال مبادله می شود باز هم روزانه به تعداد این ارز ها افزوده می شود، دانستن اینکه کدام ارزها را باید انتخاب و روی آن سرمایه گذاری کرد ، کاری بسیار دشوار است. اما این نقطه نیز هائز اهمیت است که همه این ارزهای دیجیتال موفق نخواهند بود. بسیاری شکست خواهند خورد و همچنین برخی از انها یک پروژه کلاهبرداری است.

 

در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال،ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) بپردازیم. در مورد تاریخچه این ارز دیجیتال ، ارزش آن در حال حاضر، ایمن بودن یا نبودن آن و اینکه آیا سرمایه گذاری خوبی است، مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. همچنین به این موضوع می پردازیم که آیا ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بعدی در سال 2021 خواهد بود یا نه ؟

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) چیست؟

 

SafeMoon یکی از ارزهای دیجیتال جدید در بازار کریپتو کارنسی می باشد که در سال 2021 وارد بازار شد. این پروژه رمزنگاری یک رویکرد جامعه محور برای سیستم های مالی غیرمتمرکز است.

 

بر اساس گزارش CoinMarketCap ، پس از عرضه اولیه در سه ماهه اول سال 2021، اکنون این ارز بیش از 2.5 میلیون هولدر یا دارنده ارز دارد وتا به حال 585.536 تریلیون گردش مالی داشته است .

 

توسعه دهندگان ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) ، چشم اندازی بلند مدت برای موفقیت آینده ارز دیجیتال دارند. به طوری که دارندگان این ارز در طول زمان پاداش‌های غیرفعال به دست می آورند.

 

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon)

 

ویژگی های ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon)

 

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) ، برای مقاومت در برابر نوسانات با پاداش دادن به سرمایه گذاران برای نگهداری سکه هایشان طراحی شده است. این ارز دیجیتال با سه عملکرد ساده انعکاس (Reflection) و توکن سوزی (Burn) و خرید ال پی  (LP Acquisition)کار می کند.

انعکاس (Reflection)

پاداش های ایستاتیک ، که به عنوان بازتاب شناخته می شوند، تلاش می کنند تا مشکلات مربوط به پاداش های استخراج را اصلاح کنند. این کار را به دو صورت انجام می دهد:

مقدار پاداش مشروط به حجم معامله است، که فشار فروش ناشی از فروشندگان اولیه سکه های خود را کاهش می دهد.
پاداشهای ایستاتیک افراد دارای توکن را تشویق می کند تا بر اساس تعداد کل مالکیت، پرداخت های بالاتری را دریافت کنند.

 

پاداشهای ایستاتیک با پاداش های استخراج سنتی متفاوت است. به عنوان مثال، در بیت کوین (و توکن های دیگر)، پذیرندگان اولیه برای تلاش های استخراج خود نسبت به افرادی که دیرتر وارد می شوند، جوایز بیشتری کسب کردند زیرا ارزش پاداش در طول زمان کاهش می یابد.

 

این بدان معناست که کاربران اولیه معمولاً رمزارز بیشتری نسبت به خریداران جدید دارند. رویکرد پاداش ثابت ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) تلاش می کند تا مشکل فروشندگان اولیه سکه های خود را به صورت انبوه کاهش دهد.

خرید LP

 

خرید LP ، یک نوع تابع هست که کف قیمتی ثابتی را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان ایجاد می کند. و یک نوع طرح برای پایداری طولانی مدت به حساب می آید. یکی از ویژگی غیرمعمول ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) ، جریمه فروش سکه است. برای هر تراکنش، قرارداد هوشمند 10 درصد کارمزد دریافت می کند. پنج درصد از کارمزد بین دارندگان موجود تقسیم می شود و این موضوع سرمایه گذاران را تشویق می کند تا توکن های خود را نفروشند.

 

 

هدف این پروژه (خرید LP)، این است که «جلوگیری از کاهش قیمت زیاد این ارز ، زمانی که نهنگ‌ها تصمیم می‌گیرند توکن‌های خود را بفروشند، می باشد که در نتیجه باعث می‌شود قیمت به همان اندازه نوسان نکند».

توکن سوزی (Burn)

اکثر ارزهای دیجیتال تحت فرآیندی به نام توکن سوزی قرار می گیرند که به طور دائم توکن ها را از گردش خارج می کند. این فرآیند تلاشی برای ایجاد کمبود و در نتیجه افزایش ارزش است. برخی از پروژه های کریپتو از همان ابتدا به طور مداوم سکه سوزی می کنند.

 

با این حال، ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) از توکن سوزی دستی به جای توکن سوزی مداوم استفاده می کند. بحث این است که این فرآیند می‌تواند یک استراتژی سوزاندن سودمند برای سرمایه‌گذاران بلندمدت اجرا کند. همچنین اجازه می دهد تا سوختگی ها به صورت عمومی اعلام و ردیابی شوند که منجر به افزایش شفافیت می شود.

 

 

 

ارزش ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) چقدر است ؟

 

از آنجایی که ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) ، یک ارز دیجیتال نوپا و بسیار جدید است،با تمام این تفاسیر ، در حال حاضر، قیمت این ارز حدود 0.000002 دلار است.

 

این ارز دیجیتال بلافاصله پس از عرضه، شاهد جهش شدید قیمت به 0.00001399 دلار در 20 آوریل بود که بیش از 1560 درصد رشد در مقایسه با هفته قبل داشت . بعد از آن، قیمت ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) به 0.00001118 دلار کاهش یافت و به جز یک افزایش در ماه می ، از آن زمان تاکنون روند نزولی داشته است.

 

طبق CoinMarketCap، ارزش کل بازار فعلی ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon)، بیش از 981.88 میلیون دلار می باشد که آن را از نظر تسلط بر بازار در رتبه 212 قرار داده است. برای یک ارز دیجیتال کاملاً جدید که با بیش از 7000 سکه دیگر رقابت می کند بد نیست، اما لزوماً سرمایه گذاری خوبی نیز نیست.

 

 

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon)

ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) ، ارزی ایمن است؟

 

با ظهور یک ارز دیجیتال جدید ، برای سرمایه گذاری در این ارز بهتر است که بدانیم آیا این ارز دیجیتال ، ایمن است یا خیر. برخی از تحلیلگران نگرانی هایی در مورد ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) دارند. بر خلاف آن برخی دیگر از کارشناسان دنیای کریپتو ، به پروژه ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) هیچ نظری ندارند. و اینگونه به نظر می رسد تمام هدف این است که مردم این ارز را بخرند تا قیمت این ارز را بالا ببرند.

 

اما برخی از تحلیلگران معتقدند که طرح ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) ، یک طرح پمپاژ و تخلیه است. بدان معنا که افرادی که این ارز را زود خریده اند، آن را “پمپ” می کنند و دیگران را به خرید تشویق می کنند. سپس، سکه‌های خود را در میان جمعیتی ناآگاه می‌فروشند یا «پراکنده» می‌کنند، که به ناچار قیمت را پایین می‌آورد.

 

از کجا میتوان ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) را بخریم ؟

 

از 7 اکتبر، می توان ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) را در PancakeSwap و BitMart خریداری کنید که در این بخش قصد داریم نگاهی به این دو گزینه بیندازیم :

PancakeSwap

 

PancakeSwap ، یکی از صرافی هایی می باشد که ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon)در وب سایت آن لیست شده است. PancakeSwap یک صرافی غیرمتمرکز است که به شما امکان می دهد مستقیماً از کیف پول رمزنگاری خود معامله کنید، به این معنی که شما، کنترلی کامل بر دارایی های رمزنگاری خود دارید.

 

البته، این بدان معناست که شما مسئول ایمنی و امنیت کیف پول خود هستید و از مزایایی که برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال ارائه می‌کنند، دریافت نخواهید کرد. اما، اگر می‌خواهید 100% کنترل رمزنگاری خود را داشته باشید، این گزینه ، گزینه بدی نیست.

 

خرید ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) در صرافی PancakeSwap می تواند گیج کننده باشد. برای اینکه بتوانید آن را خریداری کنید، باید BNB یا بایننس کوین را خریداری کنید، سپس آن را به Smart Chain تبدیل کرده و سپس آن را با ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) تعویض کنید. توجه داشته باشید که طبق در این صرافی ، می توانید حداکثر 2000 دلار را به ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) تبدیل کنید.

 

BitMart

 

BitMart یک پلتفرم تجارت ارز دیجیتال و تبادل با بیش از 5 میلیون کاربر در بیش از 180 کشور جهان است. اولویت های یک صرافی خوب : قابل اعتماد بودن، در دسترس بودن و حرفه ای بودن می باشد که این صرافی شعبات فراوانی در نیویورک، سنگاپور، سئول و هنگ کنگ ، دارد که میتواند گزینه خوبی برای خرید ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) باشد.

 

البته بیشتر معاملات در BitMart ، معاملات نقطه ای می باشد ، ولی این صرافی امکان انجام معاملات آتی و قابلیت های معاملاتی پیشرفته را برای کاربران خود ارائه می دهد.

 

کلام آخر

در این مقاله قصد داشتیم تا به صورت مفصل ارز دیجیتال سیفمون (SafeMoon) را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم و همچنین مزایا و معایب آن ، ایمن بودن و نحوه خریداری این ارز و… را بررسی کردیم . اگر شما قصد دارید ارز های دیجیتال دیگری را بشناسید و ویژگی های آنرا برای سرمایه گذاری بسنجید ، پیشنهاد می کنیم حتما از طریق بخش اموزش های آکادمی با ما همراه باشید.

 

آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون  دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

 

همچنین اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار جهانی فارکس هستید ، می توانید با استفاده از آموزش ها و مقالات رایگان ارز دیجیتال در وب سایت تبریز فایننس ، تمامی اصطلاحات و دانش اولیه جهت ورود به این بازار را فرا بگیرید و سپس با شرکت در  دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس ، سرمایه گذاری بی نظیری را در بازار فارکس ثبت کنید. تبریز فایننس شما را به یک تریدر حرفه ای تبدیل می کند !

 


adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *