تبریز فایننس

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن !

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن : این هفته، جفت ارز دلار آمریکا در برابر ین ژاپن رشد خود را از سر گرفت ودر حدود 115.20به بالاترین ارزش خود از سال 2017 رسید.

 

امروز، ین در تلاش است تا برخی از موقعیت های از دست رفته را در بحبوحه انتشار داده های اولیه نوامبر در مورد فعالیت های تجاری در اقتصاد ژاپن که مثبت بود، به دست آورد.

 

شاخص فعالیت تجاری در بخش تولید از 53.2به 54.2 واحد (که بهترین نتیجه از سال 2018 تاکنون است) و از50.7 به 52.1در بخش خدمات بهترین نتیجه از سال 2019) افزایش یافته است. کارشناسان بر این باورند که رشد فعالیت های تجاری همچنان با لغو اقدامات قرنطینه در کشور حمایت می شود، در حالی که تأثیر مثبت آن توانست حتی بر فشاری که پس از افزایش قیمت کالاها ایجاد شد،غلبه کند.

 

با این وجود، تقویت پول ژاین هنوز امیدوارکننده به نظر نمی رسد، زیرا تصویر بنیادی بلندمدت به نفع دلار آمریکا است. روز قبل، جو بایدن، رئیس جمهور، جروم پاول را دوباره به عنوان رئیس فدرال رزرو آمریکا منصوب کرد، به این معنی که سیاست قبلی کاهش تدریجی محرک ها و احتمالا افزایش زودتر نرخ بهره حفظ خواهد شد.

 

سرمایه گذاران همچنین با امتناع دولت آمریکا از محدودیت های مبارزه با ویروس کرونا که اکنون در اروپا اعمال می شود، تشویق می شوند. این باید فشار بر اقتصاد را کاهش دهد حتی اگر وضعیت به دلیل همه گیری بدتر شود. امروز، انتشار داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سه ماهه سوم سال جاری انتظار می رود.

 

سطوح حمایت:115.62, 116.40

سطوح مقاومت : 113,28,114.06, 112.50

 

پیشنهاد معاملاتی

برای ورود به معاملات خرید در صورت شکست سطح قیمتی فعلی و یاپس از بازگشت قیمت از سطح 114.06 می توان با حد سود 115.62-116.40 و حد ضرر 114.70 -113.35 وارد معاملات شد. زمان اجرا :5 الى 7 روز

 

این خبر که خواندید مربوط به دلار آمریکا در برابر ین ژاپن (تقویت ین ژاپن) ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *