تبریز فایننس

شرکت یونیک فایننس و مال باختگان این شرکت

شرکت یونیک فایننس

اعضای شرکت یونیک فایننس ، با استفاده از نام یک سرکت منحل شده سوییسی ، فعالیت خود را از ده سال پیش در ایران آغاز کردند.

آنها ادعا می کنند که هم اکنون در بورس نزدک فعالیت دارند و روی سهام شرکتهای مهمی همچون فیسبوک و اپل سرمایه گذاری کرده اند.این شرکت که از افراد معتمدی مثل پزشک و… به عنوان بازار یاب استفاده می کردند که این امر باعث شد افراد بیشتری جذب این صرافی شوند و سرمایه گذاری ها در این شرکت توسعه یابد.

شرکت یونیک فایننس ، به دلیل عدم شفافیت مالی ف در لیست هشدار سازمان نظارت بر بازار های مالی سوییس و کنسول امنیت بین الملل قرار دارد.

هرفرد که در این شرکت سرمایه گذاری می کند ، برای بدست آوردن سود ، باید اقدام به جذب زیر شاخه های خود کند و این یعنی هر سرمایه گذار خود یک بازار یاب است !

بازار یاب های شرکت یونیک فایننس که وعده سود ثابت 60 دلاری در هر ماه به ازای هر هزار دلار سرمایه گذاران را به سرمایه گذاران تازه وارد شرکت میدهند.اما بسیاری از سرمایه گذاران ادعا دارند که تا کنون هزاران دلار سرمایه گذاری کرده است ، سودی از این شرکت دریافت نکرده اند.

علاوه بر این موضوع این شرکت که وعده داده بود هر کس سه زیر شاخه با حداقل 5 هزار دلار سرمایه جذب کند ، هزار دلار پاداش خواهد داد که تا کنون به وعده خود عمل نکرده است.

طبق گزارشات خبر گزاری ها ، این شرکت در کشور هایی همچون عراق ، افغانستان ، هند و پاکستان فعالیت دارد ولی عمده سرمایه گذاران این شرکت را سرمایه گذاران ایرانی تشکیل داده اند. که حدوداً 100هزار ایرانی تا کنون در یونیک فایننس سرمایه گذاری کرده اند که شامل مبلغی به میزان 8000 میلیارد تومان یعنی معادل فروش ذخایر نفتی ایران در سال 98 می شود.

چند سال پیش که سر شاخه های یونیک فایننس در ایران دستگیر شدند ، اما برخی اعتقاد دارند که سر شاخه اصلی این شرکت از ایران فرار کرده و هم اکنون در ترکیه سکونت دارد.

بعد از این که سرشاخه اصلی یونیک فایننس دستگیر شدند ، این امر منجر شد که نام شرکت یونیک فایننس به حاشیه رود ، ولی گزارشات حاکی از آن است که بازار یابان این شرکت دوباره در این شروع به فعالیت کرده اند و این بار بیشتر سراغ شهرستانها و روستاها رفته اند.

اما ماجرا به این جا ختم نمی شود و شرکت یونیک فایننس در چند روز پیش ، ارز دیجیتال خود (UNQT)، را معرفی نموده است که از زمان عرضه اولیه تا کنون 80 درصد ریزش دارد که این امر باعث شده هیچ صرافی معتبری ، این ارز را نپذیرد.

این خبر که خواندید مربوط به کلاهبرادی شرکت یونیک فایننس بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر :بازار جهانی ارز دیجیتال، بازار فارکس و بازار بورس مطلع شوید.

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *