تبریز فایننس

آماده سازی سرمایه گذاران انگلستان برای افزایش نرخ بهره

سرمایه‌گذاران پوند انگلستان

از نگاه سرمایه‌گذاران پوند انگلستان ، بانک مرکزی در سال آینده میلادی سه بار نرخ بهره را افزایش خواهد داد. سرمایه‌گذاران مقامات بانک مرکزی، از منظر مبهم اقتصادی در مقایسه با رشد شتابی تورم بیشتر نگران هستند.

بر اساس قیمت‌ گذاری‌ های در بازار پول و اوراق قرضه، سرمایه گذاران منتظر صعود ۰٫۶۵ درصدی نرخ بهره انگلستان تا ماه دسامبر سال 2022 هستند. این یعنی طبق پیش بینی بازار، نرخ بهره انگلستان تا پایان سال 2022 از 0.1 درصد به 0.75 روند افزایشی را تجربه خواهد کرد.

معمولاً بانک‌های مرکزی نرخ بهره را هر بار 0.25 درصد تغییر می‌دهند. اما از آنجایی که بانک مرکزی در ماه مارس 2020 نرخ بهره را به اندازه 0.15 درصد کاهش داده بود، سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می‌کنند که بانک مرکزی انگلستان ابتدا نرخ بهره را 0.15 درصد افزایش خواهد داد و بعد از آن هر بار 0.25 نرخ بهره را بالا خواهد برد.

بانک مرکزی انگلستان انتظار دارد که رشد تورم این کشور تا پایان سال حداقل دو برابر هدف تورمی 2 درصدی باشد.  می توان گفت زیادتر شدن قیمت انرژی به عنوان محرک اصلی رشد تورم انگلستان درآینده ، به حساب می آید. هفته گذشته بانک مرکزی انگلستان بازار را شوکه کرد و از احتمال افزایش نرخ بهره در ماه نوامبر حرف زد. این در صورتی است که هنوز نمی توان گفت که روند بهبود اقتصادی انگلستان به چه صورتی ادامه می یابد.

آکادمی تبریز فایننس با اختصاص دادن بخشی از وب سایت به اخبار انواع بازار های مالی اعم از بازار حهانی فارکس، بازار بورس اوراق بهادار و بازار ارز دیجیتال ، علاوه بر مطلع ساختن شما عزیزان از رویداد های اخیر این بازار ها ، قصد دارد که شما بهترین تصمیم را در خصوص سرمایه خود اتخاذ کنید .

همچنین این مجموعه با بهترین اساتید و به روز ترین متد تدریس ، بهترین دوره ها نظیر دوره فارکس و دوره پرایس اکشن نوین و ….را در اختیار علاقه مندان سرمایه گذاری در بازار های مالی ، قرار داده است که فرد پس از این دوره ها میتواند به راحتی ترید کرده و سرمایه خود را گسترش دهد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *