تبریز فایننس

3ارز دیجیتال برتر هفته

3ارز دیجیتال برتر هفته، برای این هفته، بیت کوین (BTC) ،لونا (LUNA) ،
اتوم( ATOM) ،کیک( CAKE) و اف تی تی( FTT) است که در این مقاله می خواهیم به آنالیز این رمز ارزها پرداخته و بیان کنیم که رفتار این ارزها در روزها یا هفته های آتی چگونه خواهد بود. پس با ما همراه باشید و این متن جذاب را ز دست ندهید.


اگر قیمت بیت کوین محدود باقی بماند، آلت کوین مانند لونا(LUNA)، اتوم( ATOM) ، کیک(CAKE) واف تی تی( FTT) می توانند هفته آینده بالاتر روند.

نگرشی به 3ارز دیجیتال برتر هفته


قیمت بیت کوین (BTC) هنوز محدود است و معامله گران به دنبال علائمی هستند که ممکن است چشم انداز حرکت بعدی را تحریک کند. فیلیپ سوئیفت، خالق منبع تحلیلی LookIntoitcoin ، در تاریخ 9 ژوئیه اشاره کرد که Puell Multiple فقط برای پنجمین بار در تاریخ از منطقه سبز این هفته خارج شده است. سوئیفت گفت در صورت ادامه حرکت شاخص ممکن است قیمت بیت کوین بالاتر باشد.

اگر به ارز دیجیتال علاقمند هستید میتوانید در دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید.


چشم انداز مثبت دیگر بیت کوین از سوی Lex Moskofis ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در Moskov Capital ، تأکید کرد که قیمت بیت کوین حدود 59 درصد زیر قیمت هدف پیش بینی شده توسط مدل سهام معامله شد که بزرگترین انحراف منفی در تاریخ است. مسکوکی همینطور بیا کرد، این می تواند برای بازرگانانی که به این مدل اعتقاد دارند یک فرصت عالی برای خرید باشد.


در خبرهای دیگر، طبق سایر اخبار شرکت اطلاعات تجارت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شرکت بین المللی سرمایه، یک شرکت خدمات مالی 953،242 سهم از سهام MicroStrategy را در سه ماهه دوم سال 2021 خریداری کرد.


قیمت سهام MicroStrategy به دلیل موقعیت عظیم بیت کوین تا حد زیادی مسیر بیت کوین را دنبال می کند. بنابراین، خرید با سرمایه بین المللی نشان می دهد که ممکن است سرمایه گذاران نهادی موقعیت خود را برای روند صعودی بیت کوین آغاز کرده باشند.
با این حال، انتظار خیلی صعودی وجود ندارد. مدیر اجرایی گوگنهایم، اسکات مینارد، دیدگاه بسیار ناامیدکننده ای نسبت به بیت کوین دارد زیرا پیش بینی می کند که بیت کوین به 10 هزار دلار کاهش یابد.


BTC / USDT

طی چند روز گذشته، بیت کوین در بازه 31000 تا 36،670 دلار معامله شده است که نشان می دهد معامله گران در مورد حرکت در مسیر بعدی بلاتکلیف هستند. شکستگی در محدوده باریک معمولاً منجر به حرکت سریع می شود.


هر دو میانگین متحرک به تدریج مسطح می شوند و شاخص مقاومت نسبی (RSI) نزدیک به نقطه میانی معامله شده است، که تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد. اگر گاوها قیمت را به بالای 36،670 دلار برسانند، این اولین نشانه قدرت است.
سپس جفت ارز BTC / USDT می تواند تا 41،330 دلار و سپس به 42،451.67 دلار برسد، جایی که خرس ها مقاومت سختی دارند. شکست این مقاومت نشان دهنده آغاز احتمالی روند صعودی جدید خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر قیمت از سطح فعلی یا مقاومت بالایی در 36،670 دلار کاهش یابد، خرس ها سعی می کنند جفت ارز را به 31،000 دلار و سپس به 28،000 $ پایین بیاورند. وقفه در زیر این منطقه حمایتی احتمال از سرگیری روند نزولی را افزایش می دهد.

LUNA / USDT

ارز دیجیتالی لونا


توکن لونا پروتکل Terra از اواخر ماه مه در محدوده 7.96 تا 3.91 دلار معامله شده بود. با این حال، گاوها قیمت را به بالاتر از مقاومت در محدوده 9 ژوئیه رساندند، که نشان می دهد تقاضا بیش از عرضه است.
میانگین های متحرک یک کراس اوور صعودی را به اتمام رسانده اند و RSI بیش از حد نزدیک به منطقه خرید نزدیک شده است، که نشانگر یک وارونه است.


اگر گاوها قیمت را بالاتر از 7.96 دلار نگه دارند، جفت LUNA / USDT می تواند روند صعودی جدیدی را شروع کند. اولین هدف در روند صعودی خط روند نزولی است که خرس ها سعی می کنند روند صعودی را دوباره متوقف کنند.


اگر قیمت زیر خط روند نزولی قرار گیرد اما از میانگین متحرک 20 روزه یا 7.96 دلار عقب نشینی کند، نشانگر پایین بودن آن است. سپس خریداران سعی می کنند با افزایش قیمت بالاتر از خط روند نزولی روند صعودی را از سر بگیرند.


ATOM / USDT

اتوم (ATOM) طی چند روز گذشته بین 17.56 تا 8.51 دلار معامله شده است. گاوها در 5 ژوئیه قیمت را به بالای SMA 50 روزه (12.66 دلار) رساندند که این اولین نشانه قدرت بود.


پس از آن، خرس ها سعی کردند گاوهای تهاجمی را به دام بیندازند و قیمت را پایین بیاورند، اما آنها نتوانستند حمایت 20 روزه EMA (12.54 دلار) را بشکنند. این به شما پیشنهاد می دهد که با افت قیمت خرید کنید.


میانگین های متحرک در آستانه کراس اوور صعودی قرار دارند و RSI در قلمرو مثبت قرار دارد و این نشان می دهد که اصلاح ممکن است به پایان رسیده باشد. گاوها اکنون سعی می کنند قیمت را به محدوده مقاومت 17.56 دلار برسانند، جایی که خرس ها چالش سختی دارند.

اگر قیمت به زیر سطح فعلی برسد و خرس ها جفت ATOM / USDT را به زیر 11.41 دلار برسانند ، این روند صعودی امکان پذیر خواهد شد. چنین اقدامی می تواند سطح حمایتی قابل توجه 8.51 دلار را باز کند.

نتیجه گیری


در کل سعی کردیم برای شما درباره 3 ارز دیجیتال مطرح با شما صحبت کنیم که امیدواریم مورد توجه شما بوده باشد و تبریز فایننس در قبال این آنالیز ها هیچ مسئولیتی در قبال نخواهد داشت

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *