تبریز فایننس

روند صعودی پوند متوقف میشود!

افزایش و روند صعودی یورو

روز جمعه میشل بارنیر مذاکره کننده اتحادیه اروپا در مورد brexit گفت :مذاکرات متوقف شده است و شرایط توافق هنوز فراهم نشده است این خبر باعث کاهش ارزش پوند در بازر شد.

میش بارنیه گفت ، پس از یک هفته مذاکرات فشرده در لندن ، انگلیس و اتحادیه اروپا توافق کردند مکالمات را به علت فراهم نبودن شرایط توافق brexit  متوقف کنند، رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین و نخست وزیر بوریس جانسون تلاش خواهند کرد تا در مذاکرات تعیین شده برای روز شنبه درقالب یک توافق پیش ببرند.

 در پی خبر هایی از انگلستان  می گوید که  مذاکرات در “یک مرحله بسیار دشوار” بوده است.

این خوش بینی قبلی نسبت به “قریب الوقوع” بودن یک معامله را خنک کرد و ممکن است قبل از پایان هفته انجام شود.

سخنگوی جانسون گفت: “زمان  بسیار کم است و ما در یک مرحله بسیار دشوار در مذاکرات هستیم.” آنچه مسلم است این است که ما قادر نخواهیم بود توافقی را به ثبت برسانیم که اصول اساسی ما را در مورد حاکمیت و پس گرفتن قدرت رعایت نکند . “

اوایل روز جمعه پس از آنکه رویترز از یک مقام اتحادیه اروپا گفت که یک معامله تجاری “قریب الوقوع” است و انتظار می رود اخر این هفته اوج گرفتن پوند قابل انتظار باشد .

مذاکرات توسط چندین موضوع از جمله سهمیه ماهیگیری ، قوانین بازی برابر و حکمرانی انجام شده است.

گزارش شده است که هر دو طرف در مورد سهمیه ماهیگیری به مصالحه رسیده اند.

بر اساس پیشنهاد گزارش شده ، انگلیس ذخایر ماهی بیشتری را که در انگلیس فروخته می شود نگه می دارد ، در حالی که اتحادیه اروپا سهام مشابه سهام موجود در اتحادیه اروپا را نگه می دارد اما در انگلیس نه

کانون توجه پیشرفت مذاکرات Brexit اخیراً تشدید شده است زیرا هر دو طرف تلاش می کنند قبل از پایان دوره گذار Brexit در 31 دسامبر یک توافق را به دست آورند.

اگر انگلستان و اتحادیه اروپا در مهلت پایان ماه دسامبر نتوانند به توافق برسند ، انگلیس مجبور می شود تحت شرایط سازمان تجارت جهانی با اتحادیه اروپا تجارت کند.

در دوره های آموزشی فارکس تبریز فایننس تمامی جوانب تحلیل فاندامنتال آموزش داده میشود

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *