تبریز فایننس

افت ۴۷۶واحدی نماگر بورس در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز

افت ۴۷۶واحدی نماگر بورس در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز

افت ۴۷۶واحدی نماگر بورس در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز : شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۳۷۵هزار واحد قرار گرفته است.

 

نمادهای برکت، لپارس و تنوین بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای فولاد، نوری و وبملت بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

 

افت ۴۷۶واحدی نماگر بورس در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز

 

این خبر را که خواندید مربوط به افت ۴۷۶واحدی نماگر بورس در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز بود  . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *