تبریز فایننس

وضعیت ارزها در روز گذشته

وضعیت ارزها در روز گذشته : به گزارش سی ان ان، در یک تصمیم عجیب و بی سابقه، شبکه اجتماعی تیک تاک ممنوعیت جدید تبلیغات را اعلام کرد که یکی از آنها ممنوعیت تبلیغات ارزهای دیجیتال بود.

هر کجا کاربران این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند، طبق تصمیم جدید، اجازه اظهار نظر یا تبلیغ در مورد ارزهای دیجیتال را نخواهد داشت. این شبکه اجتماعی یکی از محبوب ترین شبکه های برخی از کاربران خصوصاً دوج کوین بود.


اظهارات سناتور تأثیرگذار آمریکایی در انتقاد از ارزهای دیجیتال، معامله گران را از برخورد سختگیرانه با ارزهای رمزپایه در ایالات متحده ترساند.

سناتور ارشد دموکرات ، الیزابت وارن ، نامه ای به گری جنسلر ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نوشت و از کمبود قانون در این زمینه انتقاد کرد: نوسانات بیش از حد در بازار ارزهای رمزنگاری شده در نهایت ثبات همه امور مالی را به خطر می اندازد بازارها آن را پرتاب می کند و ما باید در مورد آن فکر کنی.


پس از محدودیت های شدید توسط بانک مرکزی و دولت چین در برابر فعالیت های مرتبط با ارزهای رمزپایه، استخراج کنندگان اکنون به دنبال مقصد جدید هستند.

قزاقستان، کانادا و ایالات متحده به مقصد اصلی استخراج کنندگان تبدیل شده اند و انتظار می رود که با از سرگیری فعالیت های آنها، به تدریج شاهد بهبود دشواری استخراج بیت کوین باشیم. برخی از تحلیلگران احتمال شکستن قیمت 40000 دلاری بیت کوین در کوتاه مدت را رد می کنند.

تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره ارز دیجیتال در سطح ایران و تبریز می باشد.

ارزش کل ارزهای دیجیتال در بازار جهانی در حال حاضر 1.4 تریلیون دلار برآورد می شود که نسبت به روز گذشته 2.5 درصد افزایش داشته است.

در حال حاضر بیت کوین 50 درصد از کل بازار ارز دیجیتال و اتریوم 17 درصد از سهام را در اختیار دارند. بیت کوین 12 سال پیش توسط یک گروه ناشناس از معامله گران در بستر بلاکچین ایجاد شد و اولین معاملات آن در سال 2009 شکل گرفت.


به علاوه رئیس یک شرکت سرمایه گذاری بیا کرد: ممکن است شاهد کاهش شدید قیمت بیت کوین در بازار جهانی باشیم.
به گزارشCNC ، اسكارت مینارد، رئیس موسسه سرمایه گذاری گوگن گفت: در شرایط فعلی هیچ دلیلی برای سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین وجود ندارد.


این کارشناس سرمایه گذاری می گوید: هیچ عجله ای برای خرید ارزهای مجازی وجود ندارد.
مینرد معتقد است که بیت کوین، بزرگترین ارز مجازی جهان، در آستانه سقوط بزرگی است که می تواند آن را تا 10 هزار دلار کاهش دهد.

مینارد گفت: وقتی به تاریخ ارزهای دیجیتال و وضعیت فعلی نگاه می کنید، واقعاً فکر می کنم این سقوط اتفاق بیفتد
همانطور که احتمالاً می دانید، سقوط 70 تا 80 درصدی به معنای این است که قیمت بیت کوین آن را می تواند بین 10 تا 15 هزار دلار در نظر گرفت.


بیت کوین در حال حاضر بین 33000 تا 34000 دلار معامله می شود، اما از آوریل که به حدود 65000 دلار رسید، حدود 50 درصد ارزش خود را از دست داده است.
افزایش محدودیت های مربوط به فعالیت های مربوط به ارزهای مجازی از چین به انگلستان، از یک سو و نگرانی در مورد استخراج آن و اینکه هیچ پشتوانه ای برای بیت کوین وجود ندارد، از سوی دیگر، به افت 50 درصدی کمک کرده است.
بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته روند متعادلی را طی کرده و در کل بازار بیش از دو درصد رشد کرده و به 1.45 تریلیون دلار رسیده است.


در میان ارزهای برتر دیجیتال، دوج کوین بار دیگر در حال سقوط است و در بازه 21 سنت معامله می شود، با حدود 4 درصد کاهش. بازده هفتگی دوج کوین به زیر منفی 11 درصد رسیده است

آموزش های رایگان ارز دیجیتال رو میتونید از بخش آموزش رایگان ارز دیجیتال دریافت کنید

با این حال، در روز گذشته، یک ارز دیجیتال به نام AXS توانست بیش از 50 درصد رشد کند. AXS که در بازه 18 دلاری معامله می شود، در 23 ساعت گذشته 52 درصد بازدهی مثبت داشته و افزایش قیمت خود را به بیش از 200 درصد در هفته گذشته رسانده است. FLOW ارز دیگری است که در یک روز گذشته رشد 41 درصدی را ثبت کرده است.

در این مقاله سعی کردیم برای شما درباره آنالیز ارزهای دیجیتال در یک روز گذشته صحبت کنیم که امیدواریم مورد توجه شما بوده باشد و توانسته باشید از آن بهره لازم را ببرید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *