تبریز فایننس

لایحه سنا برای وضع مالیات برای ارزهای دیجیتال

لایحه سنا برای وضع مالیات برای ارزهای دیجیتال | تبریز فایننس

لایحه سنا برای وضع مالیات برای ارزهای دیجیتال

بحث های مجلس سنای آمریکا در مورد لایحه مربوط به مالیات بر ارزهای دیجیتال بدون هیچ گونه تغییری به پایان رسیده است و قرار است همان طرح اولیه روز سه شنبه هفته جاری به رای گذاشته شود.

به گفته کوین تلگراف ، یکی از اهداف این لایحه تأمین بودجه 28 میلیارد دلاری مورد نیاز برای اجرای طرح سرمایه گذاری زیربنایی ایالات متحده از طریق مالیات بر ارزهای دیجیتال است و با اجرای این طرح ، مقررات گسترده ای در رابطه با گزارش مالیات توسط اشخاص ثالث باید اجرا شوند. برای همه مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال که به عنوان کارگزار شناخته می شوند اعمال شود.

جیک چروینسکی ، دستیار حقوقی در امور مالی کامپوند ، امروز در توئیتی نوشت که مجلس سنا با 69 رای موافق و 29 رای مخالف به تصویب این لایحه رای داد. مخالفان خواستار توقف مذاکرات شدند که به رای گیری روز سه شنبه موکول شد.

چروینسکی تاکید کرد که سناتورها هنوز می توانند پیش از رای گیری نهایی این لایحه را به اتفاق آرا تصویب کنند.

مذاکرات سنا در مورد قوانین بحث برانگیز مالیات بر ارزهای دیجیتالی در طرح سرمایه گذاری زیرساختی آمریکا متوقف شده است و قرار است نسخه بدون تغییر این لایحه روز سه شنبه به رای گذاشته شود.

تعریف گسترده واژه کارگزار ارزهای دیجیتال در متن این لایحه شوکی برای بدنه صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. کارشناسان معتقدند که مفهوم کارگزار در این لایحه شامل ماینرها ، شرکت کنندگان در مجموعه حقوق صاحبان سهام ، سایر اعتبارسنجان شبکه و توسعه دهندگان نرم افزار ارزهای دیجیتال است و در آینده این گروه نیز ممکن است مشمول مقررات گزارش مالیات شخص ثالث شوند.

 

ارائه اظهارنامه مالیاتی شخص ثالث به قانونی اطلاق می شود که برخی از مشاغل و افراد را ملزم می کند جزئیات درآمد خود را به طور دقیق به خدمات درآمد داخلی ایالات متحده گزارش دهند. در بسیاری از موارد ، قوانین مالیاتی از مشاغلی که به عنوان اشخاص ثالث شناخته می شوند ، می خواهد اطلاعات مربوط به پرداخت های خود را به سایر موسسات و افراد به سرویس درآمد داخلی ایالات متحده ارائه دهند.

انجمن ارزهای دیجیتال اخیراً از اصلاحیه ای که سناتورهای آمریکایی پت تومی ، راب وایدن و سینتیا لومیس معرفی کردند ، حمایت کرد. این اصلاحیه تعریف کارگزار در لایحه سنا را محدود می کند و استخراج کنندگان ، اعتبارسنجان شبکه و توسعه دهندگان نرم افزار را از گزارش مالیات معاف می کند. با این حال ، اکثر قانونگذاران از اصلاحیه رقیب حمایت می کنند ، اصلاحیه مشترک راب پورتمن ، مارک وارنر و کیستن سینما ، که در آن فقط استخراج کنندگان ، اعتبارسنجان شبکه مبتنی بر سهام و ارائه دهندگان کیف پول ارزهای دیجیتال از مقررات این لایحه مستثنی نیستند.

بر اساس توییتی که سناتور لومیس در 8 آگوست منتشر کرد ، هر دو طرف که قصد اصلاح این لایحه را دارند ، به دلیل اختلاف نظرها 30 ساعت برای رای دادن مهلت داده شده است. قانونی در ایالات متحده وجود دارد که به سناتورها اجازه می دهد 30 ساعت قبل از رای گیری در مورد لایحه تصمیم گیری کنند.

لایحه سنا برای وضع مالیات برای ارزهای دیجیتال

سناتور لومیس گفت:
در حالی که برخی سناتورها می خواهند روی لایحه سرمایه گذاری در زیرساخت تمرکز کنند تا بتوانند با قانون بیشتر آشنا شوند ، چاک شومر:رهبر اکثریت سنا می خواهد زودتر رای گیری نهایی را انجام دهد تا بتواند قوانین دیگر را به تصویب برساند. «در انتظار بررسی سنا» و اجازه نمی دهد تا در مورد اصلاحیه رای گیری شود مگر اینکه این اتفاق بیفتد (سناتورها 30 ساعت برای رای دادن به این لایحه فرصت دارند).

لومیس افزود:
من فکر می کنم اگر بتوانیم به اصلاحیه رای مثبت بدهیم ، جامعه ارزهای دیجیتال از نتیجه راضی خواهند بود.
در صورت تصویب سنا در روز سه شنبه ، این لایحه باید به تصویب مجلس نمایندگان برسد و به این ترتیب زمان بیشتری برای تجدیدنظر در مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال به آن داده می شود.

آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *